A jeszcze niedawno Beata Szydło obiecywała, że PiS nie wyśle policji przeciwko obywatelom

A jeszcze niedawno Beata Szydło obiecywała, że PiS nie wyśle policji przeciwko obywatelom

Każdy obywatel ma w Polsce prawo do manifestowania, ma prawo do wyrażania własnej opinii i na pewno za czasów rządów PiS my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy, tak jak robiła to Platforma, bo szanujemy dialog, wolność i różnice poglądów”.

Tak obiecywała w 2015 roku Beata Szydło. Jak się mają te słowa do tego, co wydarzyło się w środę, podczas protestu przeciwko zaostrzenia ustawy aborcyjnej?

Partia Razem przypomniała na Twitterze te słowa „gwiazdy” PiS, pokazując jednocześnie, jak to prawo do manifestowania jest przestrzegane przez obóz rządzący.

Posłanka Lewicy Magdalena Biejat zostaje spryskana gazem, policja używa pałek teleskopowych i brutalnie wyciąga ludzi z tłumu, nie zapomina o użyciu gazu, zatrzymuje 20 osób, w tym 13 tylko za odmowę wylegitymowania się. Nie zapominajmy też o tajniakach, którzy po cywilu atakowali uczestników protestu i głoszeniu wszem i wobec, że to te słabe kobiety były agresywne i rzucały się na rosłych policjantów.

Internauci komentują: „Widocznie zapomniała dodać, co definiuje pod pojęciem obywateli”, „Oj tam, teraz powiedzą, że to nie rząd Pani Beaty Szydło, więc to już nie obowiązuje”, „No jak ja mam takie prawo to je wyrażę. Schowaj się już wieśniaro bo nic nie umiesz tylko karierę zrobiłaś przy Kaczorze” czy też „Nie wypuścimy ale dla swoich, czyli na Marszu Niepodległości. Na resztę obywateli damy wszystkie swoje siły, gazy, pałki itd.”.

Dzisiaj pani Szydło udaje ślepą i głuchą… Ot, taka „słodka zapominalska”

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
20 listopada 2020 09:15

Obiecanki PiSanki. Becia mimowolnie dotrzymała słowa, bo ją wyrzucili do Brukseli w celu rechrystrianizacji Europy, tzn. eksportu polskich pedofilów w sutannach na rynki Uni, bo w Polsce następuje masowa dechrystianizacja i dlatego pisowcy przywracają katolizm pałami teleskopowymi pisbeków i utrwalają gazem. W kamerach kurwizji wygląda na to, że nawróceni ludzie płaczą ze szczęścia

Kundzia
Kundzia
20 listopada 2020 10:44

Broszka ma dobrą ale krótką pamięć. Nie przypominam sobie aby za czasów platformy tak pałowano ludzi. Becia wyjechała zmieniła broszkę i zapomniała co mówiła 5 lat temu. A kaczor potyka się już o swoje kacze nóżki.

HerodAntypis
HerodAntypis
20 listopada 2020 11:05
Reply to  Kundzia

Podobno ma być mroźna zima, to mu te kacze nóżki przymarzną do sadzawki i przestanie łazić do wiosny.

Zwinka
Zwinka
20 listopada 2020 11:34
Reply to  HerodAntypis

Jest alternatywa. Taka piękna scena z „Fargo” mi się przypomniała: ucieka Lester Nygaard przez zamarznięte jezioro, ucieka i nagle pyk ! i tylko czapeczka zostaje….
Ehhhh….rozmarzyłam się.

Kundzia
Kundzia
20 listopada 2020 13:32
Reply to  Zwinka

Jemu nawrt czapeczka zamarznie

Zwinka
Zwinka
20 listopada 2020 16:04
Reply to  Kundzia

Bo w czaszce mroźny wiatr hula.

Zwinka
Zwinka
20 listopada 2020 11:37

Ale Szydło wówczas odpicowali. Z pół dnia musiało im to zająć, bo obiekt trudny do ogarnięcia przy użyciu standardowych materiałów. No ślicznota po prostu.

daroo
daroo
20 listopada 2020 15:38

Wspominam i płaczę…..po opryskaniu gazem przez milicjanta