„Antoni się odnalazł…” – „Nie ma pomysłu na kampanię? Stara śpiewka o zamachu”

„Antoni się odnalazł…” – „Nie ma pomysłu na kampanię? Stara śpiewka o zamachu”

„10 lat, 122 miesięcy, 528 tygodni, 3699 dni: T. Siemoniak, D. Tusk, R. Sikorski i inni ukrywają przestępców, sprawców Tragedii Smoleńskiej. T. Arabski skazany, czas na resztę” – napisał Antoni Macierewicz na Twitterze.

 

Swoim tweetem sprowokował komentarze dziennikarzy. – „Miał pan 5 lat na udowodnienie swojej wersji. Był pan ministrem ON, pańska komisja mogła wszystko, nawet zdewastować sprawny samolot. Prokuratura mogła postawić zarzuty. I nic. Nic pan nie udowodnił i nawet MON już nie chce tych pana raportów publikować. Tyle w temacie…” – napisał Jacek Czarnecki z „Radia Zet”.

„Od 10 l., 122 mies., 528 tyg. i 3699 dni jako apostoł smoleńskiego kłamstwa, tylko Pan gada i gada. Sączy jad. Fałszywie świadczy przeciw bliźnim. Mami rodziny, że 3 osoby przeżyły. Kto przeżył? Kiedy się Pan wyliczy z kosztów komisji od „niewykrywania niczego”? Jakiś raport?” – pytał Jarosław Kurski z „GW”.

„Antek oprzytomnij, sprawcy z kokpitu i z salonki prezydenckiej zginęli w Smoleńsku, może z wyjątkiem jednego spoza samolotu, ale tego nie wiemy, bo jedyny potencjalny dowód do tej pory nie ujrzał światła dziennego. A Kuku, obudź się Antoni” – napisał Waldemar Kuczyński.

 

– „Nikt nie zrobił z tej tragedii większego cyrku, a nawiasem mówiąc, czy wewnętrzne sondaże wypadają aż tak blado?”; – „Parówki ci wybuchły i ostry cień mgły nadchodzi, nie ma pomysłu na kampanię? Stara śpiewka o zamachu”; – „Nie ma dnia bez kompromitacji PiS-u. Teraz zaczęli potykać się o własne nogi”; – „Jeżeli ma Pan wiedzę o przestępstwie i przestępcach ma Pan obowiązek zgłosić to do prokuratury pod rygorem odpowiedzialności karnej. Jeżeli nie, to proszę zamilknąć i przestać szerzyć psychozę” – komentowali internauci.

Przypominali, że zapowiadany od kilku lat raport podkomisji Macierewicza w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej wciąż nie powstał. – „Panie Antoni. Dziękuję za pana raport. Zawarł Pan w nim całą prawdę. Jest tylko jeden problem. Ten raport jest wyłącznie w Pana urojeniach”; – „Łoo matko! Ty jeszcze tutaj? Gdzie jest wrak? Gdzie raport? Czy jesteś pie***onym oszustem?”; – „Panie Antoni raport. Gdzie jest raport? Brzoza, mgła czy ostry cień był przyczyną?”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PredatorZbyszekChermesJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

Macierewicz to chyba dziś odstrasza ewentualnych niezdecydowanych wyborców od PiS-u, więc ten jego tweet to co najmniej niesubordynacja, jeżeli nie sabotaż.
P.S. Jakiś czas temu włożyłem w usta pana Antoniego wierszyk:
Gdy pochylę się nad blatem
Jeb.nę czasem centropłatem.
Wtedy w głowie mi wybucha
i urywa kawał ucha.
Żona zna już te objawy –
doszła w dziesięć lat do wprawy –
zastrzyk wali prosto w du…
i układa mnie do snu.

Chermes
Chermes

Oni w kółko swoje, to i ja przytoczę stary tekst z netu: No i stało się. Kazik L, znany w okolicach kierowca i posiadacz samochodu ciężarowego zabił się w wypadku. Będąc pod wpływem alkoholu, w gęstej jak mleko mgle przywalił w przydrożne drzewo i wyzionął ducha. Policja badając ślady stwierdziła, że nawet nie hamował. Odczyt tachografu wykazał, że ciężarówka jechała z prędkością 140 km/godz, czyli ponad 2 razy szybciej, niż dozwolone na tym odcinku. Kazik był ponadto za kierownicą 16 godzin. Ludziska najpierw uwierzyli, ale serdeczny przyjaciel Kazika od wybitki i wypitki miał wątpliwości. Przecież bywało, że wypił pół litra… Czytaj więcej »

Zbyszek
Zbyszek

To precyzyjne wyliczenie lat, tygodni i dni to jedyne namacalne osiągnięcie tej komisji. Ale nawet tu widać jej lenistwo i nieudolność. Gdzie godziny, minuty i sekundy?

Predator
Predator

Polski naród musi zmierzyć się wreszcie z prawdą, innej alternatywy nie ma, to sasin organizował tą wycieczkę, prezydent zdecydował o lądowaniu namawiany przez brata a błasik postawił kropkę nad i. lech mógł powiedzieć ok. problem z lądowaniem, lecimy na inne lotnisko. Nie zrobił tego ( początek kampanii ) naraził na śmierć wszystkich. Nagroda-pochówek na Wawelu. błasik wybrał młodych pilotów do tego lotu, wlazł do kokpitu i pomagał wylądować,( raczej przeszkadzał ), starszy pilot zamkną by kokpit i poleciał na zapasowe albo wrócił do W-wy. A bohater macierewicz powiedział że to wina Pana Premiera Tuska, zaczął tańczyć na grobach, prowadzić swoje… Czytaj więcej »