Błaszczak wie dlaczego politycy opozycji „łapią” koronawirusa

Błaszczak postawi płot o wysokości 2,5 m na granicy z Białorusią

Minister obrony narodowej Marusz Błaszczak w rozmowie z Polsat News wypowiedział się na temat protestów, które przeszły i przechodzą ulicami naszych miast po tym jak Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie aborcji.

 

Szef MON nazwał wspomniane marsze „ewidentnym złamaniem przepisów”, które prowadzą, jego zdaniem do „zagrożenia dla życia i zdrowia”. Polityk PiS przypomniał w tym kontekście,  „że legalne zgromadzenia nie mogą liczyć więcej niż 5 osób” – czytamy na rmf24.pl.

„Niektórzy politycy opozycji teraz narzekają, że zostali zarażeni, obawiają się o swoje zdrowie i życie, tymczasem w mediach społecznościowych można ich zobaczyć na manifestacjach”– stwierdził Błaszczak. Następnie dał do zrozumienia, że według jego wiedzy to udział w marszach, polityków opozycji, był przyczyną ich zakażeń koronawirusem:Takie są niestety złe konsekwencje tego, co działo się na ulicach polskich miast w ciągu ostatnich kilkunastu dni”.

 

Polityk nie podał żadnych danych na poparcie swojej tezy. Pozwolimy sobie przypomnieć, że wśród zakażonych koronawirusem znaleźli się także przedstawiciele ugrupowań politycznych, których obecności na marszach z całą pewnością trudno się doszukiwać.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

As/

Źródło: rmf24.pl   

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kundzia
Kundzia
11 listopada 2020 12:54

Kaczor i chłopak z wólki legionowskiej (błaszczak) też gromadzili się powyżej 5 osób i co z tego wynikło? Byli na kwarantannie. Zapomniał generał błaszczak o spędach smoleńskich czy wizycie majora kaczora na cmentarzu? Wiem im wolno i są ponad prawem. Sądzę i mam nadzieję że to się niedługo skończy i słoneczka długo nie będą oglądać.

daroo
daroo
11 listopada 2020 12:58

Tak tak a ameryce nie dość że biją murzynów to ostatnio „kradną „wybory . Płaszczak powinien sobie kupić menażkę i walnąć się czaszkę

HerodAntypis
HerodAntypis
11 listopada 2020 13:42

Zgodnie z pisowską logiką tego przygłupa policjanci powinni padać jak muchy, bo to ich, poza demonstrantami, jest najwięcej na ulicach. Jakoś nie przejmuje się ryzykiem zakażenia ich podczas bezpośrednich interwencji wśród demonstrantów.

Dron
Dron
11 listopada 2020 17:35

Przecież to przekaz dnia z Nowogrodzkiej. Nic od siebie nie potrafi powiedzieć.

Zaneta
Zaneta
12 listopada 2020 16:13

A on to nie miał ? Jedynie do czego się nadaje to do degustacji kociego żarcia