Blokował Marsz Równości, zabierając wózek z malutkim dzieckiem – został zatrzymany (film)

Blokował Marsz Równości, zabierając wózek z malutkim dzieckiem – został zatrzymany

Jeden z wątpliwych „bohaterów” sobotniej kontrmanifestacji chciał zablokować białostocki Marsz Niepodległości, posługując się wózkiem, w którym było malutkie dziecko.

 

Na nagraniu, którego dokonał „dzielny” wysłannik mediów narodowych (związanych z organizatorami warszawskiego Marszu Niepodległości) widać, jak mężczyzna stoi z wózkiem przed policjantami, usiłującymi odblokować trasę Marszu Równości.

Wokół latają race i petardy, ale mężczyzna, trzymający wózek pozostaje niewzruszony. – Nawet małe dzieci w Białymstoku stoją tutaj, by środowisko homoseksualistów, środowisko LGBT po prostu nie przeszło” – mówi na nagraniu przedstawiciel (bo przecież nie dziennikarz) mediów narodowych.  Funkcjonariuszom udało się ominąć mężczyznę z dzieckiem i przejść dalej.

 

Dziś „bohater” 37-letni mężczyzna zgłosił się na Komendę Miejską Policji w Białymstoku. Jak informuje gazeta.pl, został zatrzymany. Jest podejrzewany o narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

bt

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
22 lipca 2019 17:30

Gdyby to się działo we Francji, policja by się nie patyczkowała. U nich idą w ruch pały, gaz łzawiący i armatki wodne. No i „bohaterów” już nie ma. I czy ktoś mówi, że we Francji nie ma demokracji? No, ale jeśli na Podlasiu policją trzęsie spaślak tow. Zieliński – kochaś faszystowskich kiboli – to co się dziwić. Dużo serca straciłem do Białegostoku, Długo potrwa, zanim znów polubię to piękne miasto.

Marek
Marek
22 lipca 2019 17:32

No tego to się nie spodziewałem. Może są jeszcze w Polsce prawdziwi policjanci. Jeśli sprawa zakończy się skierowaniem wniosku do sądu i skazaniem owego „ojca” to uwierzę bardziej. Na razie to tylko krok we właściwą stronę.

Jantar
Jantar
22 lipca 2019 17:47

A prawica i księża cieszą się, że „nawet małe dzieci blokowały marsz”, choć te małe dzieci nawet nie zdawały sobie sprawy z tego, po co rodzice je tam zabrali.

Artur
Artur
23 lipca 2019 00:55

Zabrać debilowi prawa rodzicielskie dziecko do adopcji

Miranda
Miranda
23 lipca 2019 08:33
Reply to  Artur

no cóż toć to „tatuś”+