Brudziński o Tusku: „Może Krul UE zanim zbierze i zagłosuje to najpierw się wykąpie i ogoli?”

Brudziński kontra celebryci. „Najlepiej do nich przemówi słowo spier***cie”

Obóz władzy chwyta się, czego może, żeby obrzydzić wyborcom nowego kandydata opozycji. Przypomnijmy: w środę ogłoszono w końcu datę wyborów prezydenckich 2020 i oficjalnie rozpoczęła się kampania wyborcza.

 

Teraz Rafał Trzaskowski musi w ciągu tygodnia musi zdobyć 100 tysięcy podpisów, aby jego kandydatura była ważna. Gdy więc w środowe popołudnie Donald Tusk zamieścił na Twitterze wpis wspierający wysiłki kandydata („Zbierzemy. Zagłosujemy. Wygramy. Tak jak wtedy. #4czerwca”), Joachim Brudziński poczuł się w obowiązku sypnąć ripostą. W końcu każdy sposób jest dobry, a już możliwość uderzenia w obu polityków opozycji naraz – wyjątkowo kusząca.

Owszem, Donald Tusk – który zazwyczaj w mediach społecznościowych wygląda bardzo korzystnie – na opublikowanym kilka dni temu zdjęciu ze spotkania z Carlo Angrisanem (szefem frakcji EDS) zaprezentował się adekwatnie do czasów epidemicznych: z oznakami zmęczenia, zarostem i rozczochranymi włosami.

 

I do tego właśnie zdjęcia nawiązał Brudziński, komentując optymistyczny tweet Tuska o zbieraniu podpisów tymi słowami: „Może #KrulUE zanim zbierze i zagłosuje to najpierw się wykąpie i ogoli?”.

Miało być „w punkt”, a wyszło infantylnie i bez klasy. Nie omieszkali mu tego wytknąć Internauci. śledzący wpisy Brudzińskiego.  „Czy Pan wystartował w jakimś konkursie na najbardziej żenujący twitt z p. Mazurek?” – padło pytanie. Kolejny z internautów ochoczo podchwycił styl polityka i stwierdził krótko, że „człowiek z chlewa wyjdzie, ale chlew z człowieka nigdy, c’nie Jojo?”.  Joachimowi Brudzińskiemu atak chyba się jednak nie opłacił.

mpm

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lehoo
Lehoo
4 czerwca 2020 13:41

Wykładowca logiki na szczecińskim uniwersytecie, gdzie jojo politologię studiował po dziś dzień nie może sobie darować, że tego hebesa na którejś z poprawek przepuścił

Irena
Irena
4 czerwca 2020 13:55

Tak to jest ….siedem klas i komunia ….no i te wciąż wyskakujące pryszcze ….. z brudu !!!

Zbyszek
Zbyszek
4 czerwca 2020 14:07

Krul Brudzińskiego i Prawdziwej Polski zawsze wymuskany….

Irena
Irena
4 czerwca 2020 14:32
Reply to  Zbyszek

No i wypryszczony …..!!!

Ryszard
Ryszard
4 czerwca 2020 15:45

Jojcun, ja na miejscu podnóżka najbardziej zaniedbanego faceta w polskiej polityce, byłbym jednak ostrożniejszy z takimi uwagami.

Mariola
Mariola
4 czerwca 2020 16:00

„NIGDY WIĘCEJ takich ludzi w polskim rządzie.”
Podpisuję się pod tym tekstem i powiem szczerze, to moje największe marzenie. Banda zachłannych prostaków i chamów nami rządzi.
P. S.
To Kaczyński ma zęby?? ( a propos tego zdjęcia powyżej) a to ci niespodzianka

ada
ada
4 czerwca 2020 22:33
Reply to  Mariola

Wstydziłby sie otwierac gębe z taką ruiną,przy takiej emeryturze nie stać go na dentyste

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka
5 czerwca 2020 09:51
Reply to  ada

Morda i uzebienie jak po nalocie dywanowym 🙂

daroo
daroo
5 czerwca 2020 09:57
Reply to  ada

Pewnie „zjadł zęby” na gardzeniu ludźmi 🙂

Irena
Irena
5 czerwca 2020 14:02
Reply to  ada

Nawet dentysta nie chce ogladac takiej paszczeki !!!

Andrzej
Andrzej
4 czerwca 2020 16:09

Żenujące wypociny jakiegoś pseudo inteligenta.Gdy nie starcza intelektu na dyskusję merytoryczną to każdy cham próbuje rzucać argumentami ad personam.

tadek
tadek
4 czerwca 2020 17:34

moze by sobie brudzinski z prezesem zeby naprawili, na nasz koszt, niech strace.

Leszek
Leszek
4 czerwca 2020 18:05

To widocznie najnowszy pisowski przekaz dnia. Bądźmy cierpliwi, przed wyborami będzie tylko gorzej. Zawalczymy o to, by pisie zło stopniowo całkiem sczezlo.. Łatwo, niestety, nie będzie …

mava
mava
4 czerwca 2020 23:30

jojo, podejrzanej proweniencji, wywalony ze szkoly za rozboje, poucza polityka bez pelerynki i kilka klas wyżej…. śmiac się? plakac?

marian
marian
5 czerwca 2020 07:09

Panie Brudziński – jest pan prymitywnym łotrem i z tego chociażby powodu nie powinien pan ujawniać tego co się panu pod czaszką kołacze. Pan na pewno NIGDY nie zostanie żadnym KRULEM i to jest pewne. Pozdrawiam, niech Pan o siebie zadba!

Bart
Bart
5 czerwca 2020 07:23

Jojo nie może już sobie pozwolić na to, żeby kraść jak za młodych czasów, ale stara reputacja nie daje mu o sobie zapomnieć. Stąd te menelskie popisy