Były rzecznik PiS krytycznie o kampanii Dudy. „Dziś osoby, które zajmowały się ustawianiem mikrofonów uwierzyły, że mogą robić kampanię”

Były rzecznik sztabu Andrzeja Dudy PiS: nie wyciągnęło wniosków ze słabych kampanii. Prezydent może paść tego ofiarą

Problem jest taki, że dziś osoby, które w 2015 roku zajmowały się ustawianiem kadrów czy mikrofonów uwierzyły, że mogą robić kampanię wyborczą i są strategami. jest po prostu słabo” – tak na antenie Polsat News ocenił początek kampanii Dudy były rzecznik PiS, Marcin Mastalerek.

 

Współautor zwycięstwa Andrzeja Dudy w 2015 r. skrytykował nie tylko drugą kampanię prezydencką, ale także źle ocenił działania sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do parlamentu w 2019 r.

Końcówka kampanii parlamentarnej – trzy ostanie tygodnie – były naprawdę fatalne dla Prawa i Sprawiedliwości. Tam nie było żadnego pomysłu. Stawiam tezę, że jeszcze dwa tygodnie i Prawo i Sprawiedliwość straciłoby większość” – mówił Mastalerek.

 

W jego ocenie podstawowym błędem partii rządzącej jest zejście z kursu „wyciągniętej ręki prezydenta Dudy i normalności premiera Morawieckiego”.

Były rzecznik stwierdził, że jeśli PiS nie znajdzie pomysłu na kampanię, a będzie tylko kopiował tę z 2015 r., to wynik wyborów prezydenckich może okazać się dla partii niekorzystny.

wb

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
erwinekjurekMarekHerodAntypisLehoo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lehoo
Lehoo

Głównym autorem zwycięstwa Dudy był niejaki Szefernaker, osrywający najemnymi trollami kontrkandydata Komorowskiego, stosując przy tym najniemożliwsze łgarstwa i pomówienia.

Marek
Marek

Głównym autorem zwycięstwa Dudy była głupota ludzka, a głupota wyznawców(bo pis nie ma wyborców) pisu w szczególności. Dokładnie tak samo będzie teraz. Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Dodatkowo teraz tę grupę zasilą ci, którzy się upaśli na łotrostwie i braku zasad etycznych i teraz słusznie boją się że pójdą pod sąd. W tej licznie wszyscy najgorsi funkcjonariusze kk i osoby przez nich zmanipulowane, nawet gdy z jakiegoś powodu nie podpadają pod grupę głupoty. A to tylko przy założeniu uczciwości tych wyborów, choć pozostałe były pod tym względem wcale nie tak uczciwe jak usiłuje się nam wmówić.. Bez tego… Czytaj więcej »

jurek
jurek

Nie odmawiałbym też zasług ambonom. Ojciec pięciorga dzieci i przykładny katolik jakoś Kościoła nie przekonał. „Partia” była sercu bliższa.

HerodAntypis
HerodAntypis

Były rzecznik PiSu zdziwił się, że ustawiacz mikrofonów stał się nagle strategiem wyborów jakby nie dostrzegał, że to w czasach PiSu powszechne zjawisko. Pomocnik na budowie staje się jej kierownikiem. Wykształcenie, kompetencje czy predyspozycje nie mają żadnego znaczenia. Żaba może stać się księżniczką. Wystarczy pocałować prezesa w dupę.

erwinek
erwinek

Niektórzy, aby dostąpić tego zaszczytu, muszą nawet uklęknąć , ze względu na niskie położenie tej części ciała..