Co innego miała mówić żyjąca jak hrabina – wicepremier bez zajęcia z wysokim uposażeniem?

Jasnowidz Jackowski wieszczy klęskę Beaty Szydło w wyborach prezydenckich

Prawdziwy łomot spuścili internauci byłej premier Beacie Szydło, po jej absurdalnym przemówieniu na kolejnym spędzie PISowców w Szeligach,  pod Warszawą.

Szydło mówiła o Polsce, w której „wolności budują przyszłość, w którym ludzie spełniają swoje marzenia, o kraju, który się rozwija, w którym rodziny są bezpiecznie. O kraju, który ma ambicje i realizują je wspaniali ludzie”.

„To jest mój kraj! To jest Polska” – wołała po swojemu Szydło.

Miała czelność stwierdzić :  „Zobacz Europo, jak można wspaniale żyć, jak można wspaniale się rozwijać”.

„A co innego – piszą internauci na Twitterze – może mówić żyjąca niczym hrabina wicepremier bez zajęcia ale z wysokim uposażeniem, „pracująca” od poniedziałku do czwartku”?

„Ostatnie lata były doskonałą inwestycją” – stwierdziła następnie PiSowska fukcjonariuszka. „Zainwestowaliśmy w rodzinę i w dzieci. To się nam opłaciło!” – chełpiła się nie bacząc na fakt, że spostrzeżenie to dotyczy w głównej mierze całej rzeszy tzw. Misiewiczów w państwowych spółkach i najbliższych krewnych rządzących.

Sprawiając wrażenie, że głęboko wierzy we własne słowa i jakby zapomniawszy o własnej kraksie w Oświęcimiu, Szydło przekonywała, że Polska jest państwem, które nie dość, że rozwija się bardzo dynamicznie, ale zapewnia bezpieczeństwo obywatelom. Mało tego :  z rządzonego przez PiS państwa  inni czerpią wzorce.

Twardo też omijała w swoim krasomówstwie sformułowania „Unia Europejska”,  mówiąc „Europa” co – zdaniem komentatorów – zdradza, że Prawo i Sprawiedliwość, kieruje się nadal na kurs kolizyjny ze Wspólnotą. Więc Szydło  w  faryzeuszowskim tonie  przekonywała:

„Jesteśmy dumni, że jesteśmy Europejczykami. Polska była, jest i będzie w Europie i nikt i nic tego nie zmieni. Nawet ci polscy politycy, którzy ciągle kłamią, krzycząc o jakimś Polexicie. Czas, żeby wreszcie zrozumieli, że Polska jest, była i będzie w Europie”. Złośliwi dodają: podobnie, jak Białoruś, lecz co z tego ma wynikać pani była premier, bliżej nie sprecyzowała.

/p/

Źródło: CrowdMedia

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
ewa
16 grudnia 2018 16:47

a w wigilie podzieli sie opłatkie ze swoim synem księdzem i będzie pieknie

Zbyszek
Zbyszek
16 grudnia 2018 17:25

No tak, z Europy nas nie wprowadzą.

Andrzej
Andrzej
16 grudnia 2018 18:02

Szeregowy poseł postradał na starość zmysły, czy też tonący brzytwy się chwytają ? Houston we have a problem !

Bambi
Bambi
16 grudnia 2018 20:15

jak obejrzałam TVN24 to zrozumiałam dlaczego takie komentarze, ci ludzie nie mają wogóle wiedzy o tym jak wzrosła stopa życia Polaków ale to się okaże w wyborach kto ma poparcie a kto nie 🙂

Anda
Anda
17 grudnia 2018 06:53
Reply to  Bambi

Być może. Poparcie wysokie, bo mistrzostwo ekipy pisowskiej w okłamywaniu i ogłupianiu Polaków jest niepodważalne. Czyja stopa życiowa wzrosła? Pisowskich radnych zatrudnionych na miliowych kontraktach w spółkach państwowych, Rydzyka, Misiewicza i tysiąca jemu podobnych.
Za pisu rośnie – emisja CO2, zadłużanie państwa, import rosyjskiego węgla, ceny paliwa i elektryczności, opłaty podatkowe i wydatki reklamowe firm państwowych w mediach Sakiewicza i Karnowskich

Zwinka
Zwinka
16 grudnia 2018 23:50

„Jesteśmy dumni, że jesteśmy Europejczykami. Polska była, jest i będzie w Europie i nikt i nic tego nie zmieni. ” A flagi UE, które ciućma kazała wynieść, to już wyciągnęła z kanciapy, wyprała i wyprasowała ???

Jacek
Jacek
17 grudnia 2018 18:28

Po prostu diamentowa Broszka.