Co się dzieje ze świadkami w aferze podkarpackiej? Kolejna „próba samobójstwa”

NIK przegrała w prokuraturze. Nie będzie postępowania w sprawie programu "Praca dla więźniów"

Dziwna sprawa. Tydzień po śmierci Dawida Kosteckiego, próbował popełnić samobójstwo Maciej M. Miał on zostać przewieziony z Rzeszowa do Warszawy, by zeznawać w tej samej sprawie, co Kostecki.

 

Jak podaje rzecznik prasowa dyrektora generalnego Służby Więziennej Elżbieta Krakowska, założył sobie pętlę ze sznurówki na szyję, jednak „natychmiast został przez współwięźniów powstrzymany, a pętla odcięta. Nie odniósł żadnych obrażeń, ani nie stracił przytomności”.

W sprawie podkarpackiej afery związanej z agencją towarzyską i powiązanymi z nią policjantami i politykami, zeznawały już i inne osoby.

 

Świadkowie Grzegorz W. i Maciej G. nie żyją. Obaj popełnili samobójstwo. Natomiast agent CBA, który na polecenie przełożonych rozpracowywał półświatek Podkarpacia i zdobył taśmy z nagraniami polityków PiS, do dzisiaj nie może doprosić się o obronę, a jego firma zarzuciła mu zaburzenia psychiczne.

Kto będzie następny?

Tamara Olszewska

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KrzysztofJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

„W samobójstwo Kosteckiego uwierzę, jeżeli pan Ziobro zademonstruje na sobie, że można skutecznie popełnić samobójstwo w ten sposób” (znalezione w sieci).

Krzysztof
Krzysztof

Oficjalnie udział Kuchcińskiego jako amatora młodych Ukrainek w aferze podkarpackiej to oszczerstwo. Tylko te dziwne samobójstwa… Coś chyba jest na rzeczy. Niech no tylko jeszcze wypłynie jakakolwiek taśma z figlami byłego marszałka albo innych kaczych przydu.asów. Będzie się działo!