„Czy pani jest chora psychicznie?” – odpalił Korwin Mikke w rozmowie z Elizą Michalik

Korwin-Mikke: „rozsądne kobiety głosują za prawicą, a nie za »prawami kobiet«

Jestem za zakazem, żeby państwo nakazywało ludziom edukację seksualną” – oznajmił nowo wybrany do Sejmu poseł Konfederacji Janusz Korwin Mikke w rozmowie Elizą Michalik i uzasadnił swoje stanowisko.

 

Jestem normalnym człowiekiem, bo nie miałem edukacji seksualnej. Mimo to, że jej nie miałem potrafiłem mieć ośmioro dzieci i jakoś one żyją, także ta wiedza nie jest do niczego potrzebna. Ona szkodzi, zwłaszcza dziewczętom. Dlatego, że nie potrafią się oddać mężczyźnie. Nie umieją kochać” – powiedział i dodał: „Kobieta zamiast po prostu się oddać, czerpać rozkosz z tego, że się oddaje, ona myśli. Dzisiejsza kobieta nie kocha, ona odbywa stosunek seksualny i się męczy, „czy ja to robię poprawnie” – stwierdził w programie „Onet Opinie”.

Ekscentryczny polityk tak dalece zapędził się w swoim wywodzie, że w pewnym momencie potwierdził swoją dużo wcześniejszą tezę, iż wolałby aby pedofil obmacywał jego córkę, niż by córka uczęszczała na zajęcia z edukacji seksualnej. Dodał, że w obecnych czasach wszystko niepotrzebnie kojarzy się ludziom z seksem przyznając, że on sam poklepuje swoją 8-letnią córkę po pośladkach. Gdy Michalik zapytała, czy zademonstrowałby na niej jak dotyka swoją córkę, Korwin–Mikke się zdenerwował. „Czy pani jest chora psychicznie?” – odpalił z wrodzoną tylko sobie „elegancją”.

 

Przypomnijmy: w wyborach 13 października Konfederacja uzyskała 6,81 proc. poparcia, co dało jej w Sejmie 11 mandatów, w tym ani jednego dla kobiety.

Przy okazji Korwin–Mikke podtrzymywał wszystko to, co przez lata mówił o płci przeciwnej, dowodząc że panie są głupsze niż mężczyźni. Zlekceważył uwagę dziennikarki, że przez takie opinie nie głosują one na Konfederację. To jednak nie zmartwiło go. Prawica ma za to głosy mężczyzn – uznał z zadowoleniem polityk.

/p/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
vint
vint
20 października 2019 11:04

Dziwny „człowiek” z tego… Janusza. Musi mieć ogromne kompleksy i musi się bardzo bać kobiet (szczególnie inteligentnych). Stąd jego opinie, które podobają się jedynie mało wyrobionym intelektualnie osobnikom. Nieco lepiej operuje słowem niż jego amerykański odpowiednik (ten co aktualnie pomieszkuje w Białym Domu), ale mentalnie i emocjonalnie są na tym samym poziomie.

Wolnościowiec
Wolnościowiec
20 października 2019 13:55
Reply to  vint

Z Korwinem jest taki problem, że w wielu kwestiach gospodarczych ma rację, natomiast w pozostałych kwestiach gada takie bzdury że szkoda gadać. Korwin jest w szoku bo zawsze w wyborach miał 4% i dostawał subwencję na kolejne lata, potem znowu przegrywał wybory pod progiem wyborczym i znowu dostawał subwencje a teraz nagle przekroczył próg wyborczy i jest w szoku, nie będzie mógł dalej żyć z subwencji tylko będzie musiał siedzieć w Sejmie i pracować.
Teraz przez te 4 lata wszystko co głosił zostanie zweryfikowane, zawsze mówił że ważna jest wolność gospodarcza i osobista a już mówi o tym że należy zakazać ustawowo tęczowych parad, teraz też mówi o zakazie edukacji seksualnej, mimo że kiedyś mówił że powinna być dobrowolna i za zgodą rodziców. W Sejmie wyjdzie na jaw, że jego libertarianizm jest tylko na pokaz – on kocha wolność gospodarczą ale nie lubi wolności osobistej.
Co do Konfederacji – większość ludzi na nich głosowała tylko z powodów gospodarczych, nie obyczajowych.

Shaq
Shaq
22 października 2019 07:38
Reply to  vint

Straszny prymityw. Chciałbym coś więcej wiedzieć o tych kobietach, które zdecydowały się na seks z nim, bo to musiały być naprawdę ciekawe przypadki. Interesujące musi być przespać się z facetem, który wprost mówi, że tobą gardzi, ma cię za głupszą i jedyne, czego od ciebie oczekuje, to to, że mu się posłusznie i bez myślenia oddasz

smętek
smętek
20 października 2019 14:19

Ktoś go, głosując na Konfederację, wybrał. Straszne jest to, że głosowali na nich ludzie młodzi. Widocznie takie standardy rozmów publicznych będą teraz normą.

Wolnościowiec
Wolnościowiec
20 października 2019 17:08
Reply to  smętek

Większość młodych głosowała na niego tylko z powodów gospodarczych, nie społecznych.

Chermes
Chermes
20 października 2019 15:38

Ludzie z problemami natury psychicznej często podkreślają, że są całkiem normalni oraz usiłują wmawiać, że wszyscy dookoła nich mają 'coś nie tak” z rozumem. W przypadku Korwina sprawdza sie to w stu procentach.

Irena
Irena
20 października 2019 16:05

Mieć ośmioro dzieci to żadna sztuka …..skoro tylko zapyla i odwraca się tylkiem do sciany…..wspolczuje tym partnerkom !!!

paragraf22
paragraf22
21 października 2019 05:58

Prawdziwy Janusz.

spitwajer
spitwajer
21 października 2019 13:08

Przypominam córka Korwina to narkomanka, zraniła ojca nożem w rękę, Taki z niego tatuś

Garfild
Garfild
21 października 2019 14:24

Korwin : „jestem normalnym człowiekiem, bo nie miałem edukacji seksualnej” – on jest akurat najlepszym przykładem na to, że brak właściwej edukacji seksualnej szkodzi… Spłodzić ósemkę dzieci każdy potrafi, to nie żadna sztuka. Biedne te jego partnerki, z drugiej strony same sobie taki los wybrały…

Szowinista rasista ksenofob homofob nazista żyd
Szowinista rasista ksenofob homofob nazista żyd
21 października 2019 23:00

Czemu powiedzenie, że według naukowych badań średnie IQ kobiet jest o kilka punktów niższe od średniego IQ mężczyzn (tak mała różnica, że nie ma znaczenia w czymkolwiek) jest opinią? Czy powiedzenie, że kolor czerwony jest czerwony to też opinia? Może jak ktoś powie, że kobiety są niższe od mężczyzn, to też wyraża swoją opinię? A może wtedy to już jest obrażanie i mowa nienawiści?