„Dlaczego Piotrowicz i Wróblewska też nie pokryją kosztów? Przecież nie przysługuje im rządowy samolot”

„Dlaczego Piotrowicz i Wróblewska też nie pokryją kosztów? Przecież nie przysługuje im rządowy samolot”

Nie milkną echa wczorajszej decyzji o tym, że Marek Kuchciński ma zapłacić za wożenie swojej rodziny rządowym samolotem. – „A dlaczego Piotrowicz i Wróblewska też nie pokryją kosztów? Przecież nie przysługuje im żaden rządowy samolot” – zapytał na Twitterze Patryk Wachowiec z Forum Obywatelskiego Rozwoju. Dołączył do wpisu zdjęcia obojga posłów PiS na pokładzie rzeczonego samolotu.

Posłanka PiS Krystyna Wróblewska w marcu z dumą chwaliła się na Twitterze przelotem nowiutkim rządowym Gulfstreamem, z uśmiechem wspólnie z Kuchcińskim pozując do zdjęcia. Pisaliśmy o tym w artykule „Marszałek Kuchciński na weekend samolotem!”. Wróblewska zamieściła też fotografię, na której widać prokuratora z czasów stanu wojennego, posła PiS Stanisława Piotrowicza.

– „Jak PiS wygra wybory to zaraz pewnie uchwalą ,że każdemu radnemu z PiS będzie przysługiwał samolot, limuzyna i kto wie co jeszcze. Tylko za nim się obejrzą to w budżecie będzie taka wielka dziura jak Wielki Kanion w USA. Zatem pytanie i co wtedy zrobią?” – skomentował na Twitterze jeden z internautów.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RzanandrzejHerodAntypisZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Warto przypomnieć, że kolor kanap w podniebnych, pisowskich „taksówkach” ( które im się po prostu należą) wybierała sama Beata Kempa i miał to być cieplusi kolor karmelowy lub kawa z mlekiem, już nie pomnę… Zza plecków ogrodnika można co nieco zobaczyć, więc patrz Polaku – Szaraku i trzymaj mordę w kubeł, bo to Rasa Panów się bawi…

Rzan
Rzan

Ale wybrać kolor skóry Kempa poleciała do US. W świecie robi się to z wzornika. A co fajna wycieczka. Stać nas na to aby ciemnota rajzowała za nasze.

HerodAntypis
HerodAntypis

Do polityki nie idzie się dla pieniędzy więc Szydło poszła dla Casy a Piotrowicz i Wróblewska nie są politykami mainstreamu więc bez krępacji za to z zadartymi nosami wsiadają do Gulfstreamu. Asy przestworzy.

andrzej
andrzej

Bo im wszystko wolno…..

Rzan
Rzan

Prezes może sobie mówić że Kuchta, pseudo członek a niektórzy mówią bardziej ordynarnie (ksywa z okresu hipisowskiego) ma zapłacić. Kuchta niby zapłaci całkowicie nie pasującą kwotę za luksusowe przeloty na Caritas a tak naprawdę postąpi tak samo jak wszystkie ministry obdarowane przez Beatkę sołtysową horrendalnymi kwotami nagród, Wpłacił chyba tylko jeden. Reszta nakaz kurdupela ma gdzieś czyli w doopie.