Dyscyplinarka dla sędziego Waldemara Żurka za pozwanie Zaradkiewicza?

Dyscyplinarka dla sędziego Waldemara Żurka za pozwanie Zaradkiewicza?

Mianowany przez Ziobrę, zastępca rzecznika dyscyplinarnego Przemysław Radzik podjął „czynności wyjaśniające w sprawie podejrzenia popełnienia przewinienia dyscyplinarnego” przez sędziego Waldemara Żurka.

 

– „Sędzia Waldemar Ż. w lipcu 2019 r. pomawiał i groził w internecie SSN K. Zaradkiewiczowi (sprawa już w sądzie dyscyp.), teraz podejmuje działania prawne nakierowane na podważenie jego statusu służbowego. Godzi to w interes wymiaru sprawiedliwości” – napisał Radzik na Twitterze.

A o tych „działaniach prawnych”, o których wspomina Radzik, pisaliśmy w artykule „Waldemar Żurek złożył pozew przeciw Zaradkiewiczowi – twierdzi, że p.o. I prezesa SN nie jest sędzią”.

 

Internauci odpowiadali Radzikowi: – „Kiedyś poniesie Pan odpowiedzialność za swoje postępowanie. Jeśli nie prawną to przynajmniej historia Pana właściwie oceni”;  – „Nic tak nie godzi w interes wymiaru sprawiedliwości jak usłużni funkcjonariusze władzy w togach. Codziennie pan widzi jednego takiego, podczas golenia”;  – „Jako bezprawni i nielegalni uzurpatorzy możecie Pana Sędziego Żurka w d**ę pocałować! I pana Majstra też”; – „A jak tam mają się hejterzy sędziowie? Nimi też zajęła się Izba Dyscyplinarna, czy to kolesie? Wiadomo, pisowskie afery, hejterzy, łapówki, zamiata się pod dywan. Z moralnością to u Was chyba, coś nie tak”.

– „Latanie w piżamie po mieście nie godzi. Pozew godzi” – zauważył jeszcze jeden internauta. Przypomnijmy więc nasz artykuł „Tajemnicza przeszłość p.o. I prezesa SN Zaradkiewicza, mianowanego przez Dudę”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
andrzejAntykaczorMaciek123454321MariolaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Te grzybki się czasem zawieszają i człowiek taki dziwny się robi.

Mariola
Mariola

Ale co ich obchodzi historia. To ludzie krótkowzroczni. . Bez wyobraźni i refleksji. Zresztą zdjęcie adekwatne…. Już się wkurzyłam i straciłam wątek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie…

Maciek123454321
Maciek123454321

Bardzo mnie ciekawi, czy zapowiedź pani Joanny Lemańskiej – szefowej izby kontrolerów – żeby nie ferować wyroków przed rozpatrzeniem była tylko buńczuczną zapowiedzią czegoś tam, czy ta nielegalna w sumie izba rzeczywiście urwała się ze smyczy. Korowód pokracznych postaci z Karakanem na czele. Kłamcy, oszuści, hochsztaplerzy, pasibrzuchy za nasze pieniądze.
PS. Czy na każdym zdjęciu Karakana musi być widoczny jego monstrualny łupież? Król amfetaminy, cholera.

Antykaczor
Antykaczor

Mało atrakcyjna fotka. Wieczorkiem dużo alko było? Ogórek na oczy …nie Magdalena tylko plasterki. Podobno działa. Torebki herbaty też są skuteczne. Nie trzeba dziękować. A najlepiej nie pić. Nie każdy urodził się przystojniakiem ale tego faceta nie lubię. Jak zresztą wielu innych z pisowskiego plemienia.

andrzej
andrzej

Ci sędziowie tacy krótkowzroczni się zrobili- to przecież wyraźnie widać na zdjęciu.