Dziewczyna zapędziła w kozi róg reportera „Mediów narodowych”. „W Polsce dzieci wychowują pary jednopłciowe: mama i babcia”

Dziewczyna zapędziła w kozi róg reportera "Mediów narodowych". "W Polsce dzieci wychowują pary jednopłciowe: mama i babcia"

Co o wydarzeniach, jakie miały miejsce w Białymstoku myślą ludzie? Reporter Mediów Narodowych rozmawiał z młodą kobietą, która nie ukrywała swojej przynależności do rodziny chrześcijańskiej. Wywiad z nią stał się przebojem internetu.

 

Zapytana o ocenę tego, co się dzieje podczas marszu, nie miała problemu z wyrażeniem swojego zdania. Przyznała, że „gdyby tu był Jezus teraz, to byłby po stronie uciśnionych (…). To, co się dzieje po tej stronie jest złe, po prostu jest złe (…) Dusza nie ma orientacji seksualnej. Nie rozumiem tego”. Po tej stronie czyli tam, gdzie szli agresywni narodowcy.

Widać było, że reporter bardzo chciał uzyskać jakieś satysfakcjonujące go komentarze, a jednak kobieta nie dała się podejść. Pytana o stosunek do adopcji dzieci przez pary homoseksualne, stwierdziła, że zna wiele takich rodzin, w których dziecko wychowywane jest przez osoby jednopłciowe, czyli mamę i babcię, a na pytanie, czy słyszała o molestowaniu dzieci przez homoseksualistów, odpowiedziała krótko, iż nie spotkała się z tym, natomiast spotkała się „z ofiarami molestowania przez księży”.

 

Reporter bardzo się przeliczył. Zaczepił osobę, która szła gdzieś z boku i wydawało się, iż będzie sympatyzowała z tą grupą, do której temu panu było bliżej, a tu…takie zaskoczenie. Chrześcijanka, która kieruje się własną oceną. Reporter był zapewne bardzo rozczarowany, a dla mnie rozmowa z kobietą w zielonej sukience, wyraźnie pokazała, że nie brakuje ludzi, którym nie da się nic narzucić i sami wyrabiają sobie zdanie o tym, co się dzieje w otaczającym im świecie. Oby było ich jak najwięcej.

Tamara Olszewska
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
22 lipca 2019 09:38

Brawo ta pani! Reporter mediów narodowych został zagięty jak palec w kaczej dupie!

Maciek123454321
Maciek123454321
22 lipca 2019 09:43

Kocham tą dziewczynę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mariola
Mariola
22 lipca 2019 13:07

Ja też.

Bogumiła
Bogumiła
22 lipca 2019 15:27

Brawo za odwagę w tym kotłującym się tłumie i za umiejętność powiedzenia własnego zdania.

precz z pisem
precz z pisem
22 lipca 2019 15:28

BRAWO ta pani!

Ryszard
Ryszard
22 lipca 2019 16:01

Już tam zaraz „zapędziła”. Przecież wiadomo, że w związku partnerskim nie o taką parę chodzi, ale o parę powiązaną seksualnie (obojętne, czy homo czy hetero). Czy komuś przyszło do głowy powiedzieć o matce i córce albo matce i synu, albo ojcu i synu, albo ojcu i córce „one (oni) są parą”? Ale jeśli by tak faktycznie było, to chyba w grę wchodzi karany prawnie związek seksualny, zwany kazirodztwem.

Sasza
Sasza
23 lipca 2019 23:26
Reply to  Ryszard

Tu chodzi o wzorce: w tym znaczeniu osoby wychowujące dziecko jak właśnie mama i babcia przekazują dziecku wzorce niemal takie same jak dwie lesbijki. Dziecko nie wie co się dzieje w ich sypialni nocą, bo samo przecież śpi, ale wzorce ma wyłącznie żeńskie i tym sposobem jego rozwoj może być nieco zanurzony. Jestem za poszanowaniem jednostki ludzkiej, ale natura wyraźnie umożliwiła rozmnażanie się wyłącznie parom heteroseksualnym i tego zmieniać nie można nikomu. Niech tam pary jednoplciowe robią sobie w łóżku co chcą, ale byśmy tego nie musieli oglądać, byle ich związek nigdy nie był nazywany małżeństwem i byle nie mieli absolutnie żadnej możliwości adoptowania i wychowywania dzieci.

Godot
Godot
22 lipca 2019 21:38

Tego nikt sie nie spodziewal. Sa jeszcze w Polsce madrzy i wartosciowi ludzie…- Jeszcze Demokracja nie zginela …

Marcin
Marcin
23 lipca 2019 07:56

Mama i babcia parą? Wy chore pojeby 😀

ewa
ewa
23 lipca 2019 13:50
Reply to  Marcin

Para w sensie , wspólnego gospodarstwa i owszem, matka możne się rozliczyć podatkowo wspólnie z córka to i dziecko wychowują wspólnie, bo tatuś np. zmarł czy obowiązki go przerosły.

Elzbieta witkowska
Elzbieta witkowska
23 lipca 2019 14:33

To nie homoseksualiści molestują dzieci! To pedofili! Ludzie, nie mieszajcie jednych z drugimi!!!

Robert
Robert
23 lipca 2019 19:24

Niezły z niej dzban

Paulina
Paulina
25 lipca 2019 21:41
Reply to  Robert

Dzban to ty jestes. Oby ten dzban sie rozbil faszysto. Jestem hetero ale nie jestem faszystka.

RyniaH
RyniaH
28 lipca 2019 14:39
Reply to  Robert

Powiedzial dzban…

mateusz
mateusz
25 lipca 2019 13:59

reporter ? buhahha tożto pospolity idiota i nazista

Andrzej
Andrzej
25 lipca 2019 23:59

Màdra kobieta i durny reporter

Andrzej
Andrzej
25 lipca 2019 23:59

Mądra kobieta i durny reporter.

Lukasz
Lukasz
30 lipca 2019 10:24

Nie mieszajcie w to proszę Jezusa Chrystusa, Słowo Boże jednoznacznie odnosi się do homoseksualizmu, nie przekrecajcie Słów Pana i nie zgadujcie co by zrobił gdyby chodził po tej ziemi. Wystarczy przeczytać Biblię i ją zrozumieć.