Emilewicz apeluje o… solidarność – „Naprawdę? Z komunistami, złodziejami, zdradzieckimi mordami…”

Emilewicz proponuje bon na wakacje – „Czyli znowu chcą kupić wyborców kasą z budżetu”

– „Mam takie głębokie przekonanie, my potrzebujemy dzisiaj ogromnej solidarności i to takiej solidarności, jaka wybuchła w Polsce na początku lat 80., a która sprawiła, że byliśmy w stanie po 1989 roku zacząć budować wolne państwo. Dzisiaj po raz kolejny tej solidarności potrzebujemy” – na takie stwierdzenie pozwoliła sobie w TVN24 minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

 

– „Najpierw wykopali głęboki rów między ludźmi, obrzucali tych, którzy ich nie popierają najgorszymi epitetami, łącznie z odebraniem prawa do czucia się Polakiem, a teraz te głodne kawałki o solidarności”; – „Naprawdę? Z komunistami, złodziejami, najbardziej chorymi wspierającymi opozycję, sitwami i kamarylami, układem, kanaliami, zdradzieckimi mordami, tymi, co mają twarze osób specjalnej troski, szmalcownikami, zdrajcami….?”;

– „Wcześniej solidarność wg PiS oznaczała nocne głosowanie ustaw z pogwałceniem praw opozycji. Teraz oznacza chęć podzielenia się odpowiedzialnością za kryzys”; – „Żeby było śmieszniej oni przecież uważają, że porozumienie opozycji z rządzącymi w 89 roku było zdradą” – komentowali internauci.

 

Emilewicz doszła także do wniosku, że z punktu widzenia gospodarki „mamy sytuację kompletnie nieprzewidywalną”. – „Zaraz, zaraz przecież Pinokio mówił, że przygotowywali się na nadejście epidemii kilka m-cy wcześniej?! To chcę zobaczyć teraz tego efekty!!” – zripostował jeden z internautów. A inny kpił: – „Kolega pyta, czy epidemia nadal jest szansą na jeszcze szybszy rozkwit dla polskiej gospodarki i czy należy się ubezpieczać na okoliczność tego rozkwitu?”.

Minister rozwoju nie powstrzymała się jednak przed kolejnym zadziwiającym stwierdzeniem: – „Ja jestem przekonana, że tarcza [antykryzysowa] jest naszym grubym orężem na ten trudny czas”. No, grubo…

Wypada się cieszyć, że tym razem już nie wspominała o deszczu pieniędzy, który na nas spadnie („Emilewicz twierdzi, że po epidemii nad Polską przeleci… „olbrzymi helikopter z pieniędzmi”).

bt

Źródło: tvn24.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
NestorkitaAntoniwiśniaIrena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
daroo
daroo

I to jej spojrzenie , normalnie muminki się przypominają razem z pewna „małą Mi”

marek
marek

Oni naprawdę w każdej wypowiedzi muszą kilka idiotyzmów powiedzieć. Już nie tylko Suski ale właściwie każdy kto dorwie się do mikrofonu musi jakąś głupotę palnąć,Tam naprawdę trwa nieustający konkurs o „złote usta”. Emilewicz nie chciała być gorsza od Gowina a efekty tych starań niech każdy oceni sam

Zwinka
Zwinka

Ja zwróciłam uwagę na inny fragment wypowiedzi tej pani. Powiedziała otóż w rozmowie z Konradem Piaseckim, że ” Orban jest mniej hojny od premiera Morawieckiego” … No proszę, mili Państwo. Oto wzór dla pisowskich aparatczyków, zwłaszcza w świetle ostatnich doniesień o planach węgierskiego kacyka na utrwalenie sobie (na zawsze) reguł koronawirusowego stanu wyjątkowego, czyli rządzenia dekretami. Czy czujecie Państwo odór utrwalającego się, krok po kroku, zamordyzmu ???

smętek
smętek

Jeszcze nie tak dawno polskie przedsiębiorstwa miały zyskać na pandemii, później helikopter miał rozrzucać nad Polską pieniądze. Teraz apelują do zdradzieckich mord, komunistów i złodziei, drugiego sortu – bądźcie z nami solidarni. Kaczafi powtarza, jak Lenin „Raz zdobytej władzy nie oddamy” i my Polacy-Szaracy mamy was wspierać?

Irena
Irena

NEVER !!!

Irena
Irena

” Grubym orężem ” moim zdaniem NAJGRUBSZYM KANTEM w historii naszego kraju a solidarnoscia ta prawdziwa miedzy ludzka , o której nie ma pojęcia , niech laskawie osoba geby sobie nie wyciera !!!

wiśnia
wiśnia

„Mam takie głębokie przekonanie, my potrzebujemy dzisiaj ogromnej solidarności i to takiej solidarności, jaka wybuchła w Polsce na początku lat 80., a która sprawiła, że byliśmy w stanie po 1989 roku zacząć budować wolne państwo. Dzisiaj po raz kolejny tej solidarności potrzebujemy” I ja się z tym cytatem w 100% zgadzam. Potrzebujemy tej solidarności żeby wreszcie wykopać PISdzielców.

Antoni
Antoni

Obserwując Emilewicz potwierdzenie znajduje teza, że przynależność do PiS-u i jego przystawek odmużdża. Kolejnymi przykładami są Gowin, Bortnicki Kowalski, Jaki, Wójcik i setki innych.

kita
kita

żal mi tej pani- bredzi

Nestor
Nestor

Jako „element animalny” mam was w dupie, katofaszyści.