Emilewicz: „Epidemia koronawirusa może być szansą dla polskich przedsiębiorców” – „Postanowiła przebić Lichocką?”

Terlecki o Emilewicz. „Możliwe jest jakieś zawieszenie”

– „Paradoksalnie, epidemia koronawirusa może być szansą dla polskich przedsiębiorców” – takie słowa padły z ust minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. – „Szanowna Pani Minister! Niby można skomentować Pani słowa. Ale w sumie po co” – napisał na Twitterze do Emilewicz Bartosz Arłukowicz z KO.

 

Internauci też nie mogli uwierzyć, że minister mogła coś takiego powiedzieć: – „Emilewicz postanowiła przebić Lichocką, jakiś wewnętrzny konkurs mają czy co?”; – „Z wyczuciem i klasą. Tak to jest, kiedy mózg jest totalnie wyłączony. A kupować od nas będą chorzy, zakażeni i umarli…”;

– „To się w głowie nie mieści. Dno, dna. Zaraz zaczną nas zarażać dla dobra gospodarki”; – „Chyba mamy pierwszą ofiarę wirusa w PL. Mocno majaczy”.

 

„Według Janet Yellen, byłej szefowej amerykańskiego banku centralnego, z powodu epidemii Stanom Zjednoczonym może grozić recesja. U nas, to szansa… 😀 Pewnie prezes kazał tak mówić… :D” – zauważył jeden z internautów.

„Pani minister wie, jak wykorzystać okazję. Najlepszym przykładem było użyczenie przez panią minister służbowego auta mężowi. Po co miało rdzewieć w garażu” – przypomniała jedna z internautek sprawę, którą opisywaliśmy w artykule „Rządowa limuzyna – dla rodzinki pani minister”.

bt

Źródło: tvn24bis.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
27 lutego 2020 18:15

No jak epidemia ma być szansą dla polskiej gospodarki, to ja więcej pytań nie mam.

HerodAntypis
HerodAntypis
27 lutego 2020 22:14
Reply to  Zwinka

A ja mam jedno: może liczą na masowe ekshumacje ofiar epidemii? Zawsze można wymyślić jakiś zamach a potem szukać na to dowodów.

Zbyszek
Zbyszek
27 lutego 2020 18:23

To jest zwykła, tempa pisówka tylko trochę lepiej się maskuje.

Kos
Kos
27 lutego 2020 22:21
Reply to  Zbyszek

Pisowska szczekaczka. W slowotoku jak kempa, tylko czasem mowi z sensem. Tym skandalicznie.

Ryszard
Ryszard
27 lutego 2020 18:35

Po trupach do celu! Tak świętojebliwa partyjka ministranta Gowina widzi rzeczywistość. A to podobno opozycja miała politycznie wykorzystywać zarazę.

Nihil
Nihil
27 lutego 2020 20:03

Ameba więcej rozumie od postaci zwanej ministrem czegoś. Wiatr wieje…. Smród niesie

antymoher
antymoher
27 lutego 2020 22:09

Taa,przecież z powodu zgonów zarobią zakłady pogrzebowe i KLER!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jacek Doliński
Jacek Doliński
28 lutego 2020 00:06

Pomijając już kwestie etyczne, pani minister palnęła głupotę ekonomiczną. Jeżeli według niej polscy producenci będą w stanie w rozsądnym czasie zastąpić unieruchomione fabryki w Chinach, to życzę szczęścia. Należy się raczej spodziewać, że jak zaczną stawać fabryki w Niemczech i generalnie w UE, to i polskie będą musiały stanąć.

smętek
smętek
28 lutego 2020 13:01

Ona taka głupia z natury czy tylko udaje?