Europoseł PiS nie umiał otworzyć drzwi w PE, więc zaczął w nie… kopać (film)

Europoseł PiS nie umiał otworzyć drzwi w PE, więc zaczął w nie… kopać

„Panie europośle Tobiszowski, czy to Pan ćwiczy proste kopnięcie a la Bruce Lee w PE? Czyżby wyszedł Pan na papierosa i drzwi się zatrzasnęły? Minister, europoseł PIS – to brzmi dumnie!!” – zapytał na Twitterze Michał Stasiński. Na dołączonym przez niego filmiku widać, jak mężczyzna próbuje sforsować zamknięte drzwi… kopniakami.

 

Grzegorz Tobiszowski to europoseł PiS, wcześniej był wiceministrem energii w rządzie Morawieckiego. Jego żona zasiadła w Senacie – oczywiście też kandydowała z list PiS.

Stasiński w kolejnym wpisie też adresowanym do Tobiszewskiego uściślił: – „Ogólnie drzwi opisane są zwykle słowami PUSH, PULL. Zwrot KICK jest raczej niespotykany. Ja wiem, że to po angielsku i nie jest łatwo”.

 

– „Kulturalny jak cały PiS”; – „A bo u nas w remizie to się tak zawsze z kopa otwierało jak się zacięły”; – „Trzeba ruszyć głową, a nie nogą, a może jakaś ściąga z j. angielskiego”;

– „Założę się, że na drzwiach był napis „Pull\Tirez”; – „Widziałam, że tak się zachowują kibole z ulicy” – komentowali internauci.

– „W zestawieniu z funkcją „doręczyciela” Jakiego, to daje niezły obraz europosłów PIS-u” – zauważył jeden z internautów. A pisaliśmy o tej sprawie w artykule „Patryk Jaki wrzucił donosy do skrzynek europarlamentarzystów”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

25
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
15 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
Atrament 1MisiaLilaIrenaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Ryszard

Pojechało proste chamidło na salony i nie wie, czy się wysrać, czy zegarek nakręcić.

smętek
smętek

Moja Babcia 40 lat temu mawiała :Wpuść chama do biura to ci atrament wypije”. Dobrze, że nie dożyła tych cudownych lat.

Atrament
Atrament

Twoja babcia była głupia. I pusta.

Atrament 1
Atrament 1

A Twoja babcia jaka była ? , bo sądząc po Twojej wypowiedzi i biorąc pod uwagę to że odziedziczyłeś (aś) geny , to widzę że była bardzo głupia i bardzo pusta !

Bart
Bart

Idiotą albo się ktoś rodzi albo nim zostaje wstępując do pis.

Maria
Maria

tu stawiam na urodzenie, bo chamskie nawyki wynosi się z domu.
A że chamów przygarnia PiS, to inna bajka – im głupszy i bardziej ordynarny tym lepsze stanowisko obejmie

Maciek123454321
Maciek123454321

Kwintesencja rządów PiS, co pokazało ostatnie nocne głosowanie w sejmie.

Chermes
Chermes

A gdyby tak na drzwiach w Europarlamencie, umieścić tabliczki z napisami przeznaczonymi dla europosłów PiS, w języku dla nich zrozumiałym? Na przykład „CIUNG”, „PCHOJ”, NADUŚ KLAMKIE” itp. Nie byłoby wówczas takich problemów, bo napis „KOPAJ” by nie występował. 🙂

HerodAntypis
HerodAntypis

Żadne napisy nie pomogą. Kiedyś na płocie było napisane dupa. Tobi pogłaskał i mu drzazga wlazła. Od tamtej traumy drewno dotyka tylko nogą w bucie.

lubicz56
lubicz56

Sądząc po blędach ortograficznych w tweecie pana europosła, nie tylko nie zna on angielskiego ale ma poważne problemy z mową ojczystą. „Poprostu” pislamiec jak go widzą i piszą 🙂

snętek
snętek

Ale do zajmowania stołka (oj sorry fotela) wiceministra takie umiejętności nie były i nie są potrzebne. Naczelnik państwa ma również problemy z prawidłową wymową czysto polskich wyrazów (mam chorom noge) to cały dwór nie może go przerastać.

Irena
Irena

Bo co ….robiom miski zimom….spiom !!!!

Lila
Lila

Do prawidłowej wymowy trzeba być czystym Polakiem.

Anna
Anna

Po prostu katastrofa. Pisać też nie umie. Nie ma słowa „poprostu”. To wyrażenie składa się z dwóch słów: po prostu.

Maria
Maria

Niezła PiS menażeria w PE. Nie tylko ten facet, są także inne postaci, np. damy na poziomie kucharek z magla.
Jak teraz wytłumaczyć, że w Polsce nie jeździ się furmankami i że niedźwiedzie nie chodzą po ulicach?

Wyborco PiS czy Ci nie wstyd?

Katarzyna
Katarzyna

Ci wyborcy to takie samo prostactwo

Agnieszka
Agnieszka

Bo PO i ta wasza Nowoczesna itd. to szczyt dobrych manier xD xD xD hahahahah… Wstyd przynoszą właśnie oni, co gołym okiem widać ponieważ nigdzie nie mają dla nich szacunku, jakże by mogli mieć… skoro te wasze ideały same siebie nie szanują? 😉 I te ciągłe kompromitacje i skandale!!! Kłamią, kradną i nic nie robią dla kraju za to są pierwsi do padania na kolana i do lizania butów Niemcom i Francji… wstyd, wstyd i jeszcze raz WSTYD!!!!!!!! Wyborcy PO nie zasługujecie na to, by żyć w tak pięknym kraju jakim jest Polska, najlepiej wyjedzie tam gdzieś, gdzie rządzi lewica… Czytaj więcej »

Irena
Irena

Nie znaja tego słowa !!!

marek
marek

Jak zwykle winien ktoś z Platformy bo nie pomógł mu otworzyć drzwi ,. i nie poinformował ochrony,.. W tym wypadku to ktoś inny nagrywał a pan poseł okazał się po prostu PiSowskim chamem,… Przykłąd idzie z góry ,,.w dodatku codziennie ,..

Leszek
Leszek

Wszyscy piszący mają rację tylko nasuwa się pytanie kto go proszę Państwa do tego europarlamentu wybrał? Czyżby kosmici.?…..

smętek
smętek

Nie, nasi współobywatele tzw. homo sovieticus, którzy mentalnie są bliżej mieszkańców Ukrainy Wschodniej niż nam marzącym o standardach Starej Europy.

Misia
Misia

To dziwne, ale nikt się nie przyznaje,że wybrał – sądzę, że cud to był .Z pewnością cud.

Elka
Elka

Burak to zawsze i wszędzie burak

Katarzyna
Katarzyna

Myślał że to stodoła

Irena
Irena

Wpuscic chama do biura to atrament wypije !!!