„Gdzie mi z tym. >>Przecież to flaga Unii<<. Mowy nie ma, będzie się zlewać z żakietem"

"Gdzie mi z tym. >>Przecież to flaga Unii

W sieci pojawił się kolejny fragment najnowszego filmu Patryka Vegi, „Polityka”, którego premiera przewidziana jest na 6 września. Tym razem możemy zobaczyć Ewę Kasprzyk w słynnym już przemówieniu byłej premier Beaty Szydło. „Te pieniądze im się po prostu należały! Ci ludzie ciężko pracowali i pracują po to, żeby wszyscy Polacy mogli cieszyć się z rozwoju Polski!” – grzmi z ekranu znakomita Kasprzyk w roli premier.

 

Patryk Vega nie zapomniał oczywiście o wyprowadzonej fladze Unii Europejskiej i znaku rozpoznawczym Szydło, czyli broszce. Czas pokaże, czy film Patryka Vegi ma szansę wpłynąć na polityczny wybór Polaków.

Nie ulega wątpliwości, że ma on szansę pobić kasowy rekord, tym bardziej, że w rolę polityków wcielają się znakomici aktorzy, Wystarczy tylko wspomnieć Iwonę Bielską w roli posłanki Pawłowicz i Andrzeja Grabowskiego jako prezesa Kaczyńskiego.

 

Poza tym na ekranie będziemy mogli również podziwiać m.in.: Zbigniewa Zamachowskiego, Antoniego Pawlickiego czy Janusza Chabiora. Pikanterii filmowi dodaje również zapowiedź Bartłomieja Misiewicza, który zamierza zablokować premierę i pozwał reżysera za sugestię związku homoseksualnego pomiędzy nim a Antonim Macierewiczem.

wb

Źródło: film.dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiek
Rysiek
20 lipca 2019 15:57

Gestykulacja genialna. Cala Szydlo. Z dala bym nie rozróznił i glos, intonacja. Kawał dobrej aktorskiej roboty.