Giertych „pociesza” Jacka Kurskiego, który musiał wyemitować w TVP orędzie marszałka Grodzkiego

Aby ratować karierę syna, Jacek Kurski był gotów płacić Nowakowskim za milczenie!

„Jacku głowa do góry! Mówili, że nic Ci się nie udało i że nie można oglądać tej twojej telewizji, a ja dzisiaj obejrzałem świetne orędzie Marszałka Senatu. Gratulacje!” – napisał na Twitterze Roman Giertych.

 

TVP, kierowana przez Jacka Kurskiego, musiała bowiem wyemitować wystąpienie nowego marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. Takie prawo przysługuje m.in. właśnie trzeciej osobie w państwie.

Internauci przyłączyli się do kpin Giertycha: – „O północy Suski wygłosi orędzie, że Kaczyński jest lepszy od Piłsudskiego”; – „To może Pan wpłynie, po starej znajomości, na Jacka Kurskiego, żeby nawrócił się na drogę prawdy i cnoty w TVP”; – „Kura się nawróci, jak okręt będzie tonął. Pierwszy będzie Czarnecki Rysio, a potem Jacuś”. 

 

„Ciekawe, czy pochwali się oglądalnością. Obstawiam, że była rekordowa” – zastanawiał się jeden z internautów. Jacek Kurski ma bowiem zwyczaj umieszczania na swoim profilu na Twitterze wyniki oglądalności a to meczów, a to transmisji z organizowanych przez TVP imprez itp. Tym razem na jego Twitterze nie pojawiła się informacja, ile osób oglądało wystąpienie prof. Grodzkiego…

A o orędziu marszałka Senatu pisaliśmy w artykule „Do Senatu nie będą miały wstępu obłuda, cynizm, oszustwo, kłamstwo, naginanie Konstytucji czy regulaminu””.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JantarMaciek123454321Janech Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ech
ech

Jacku, oglądalność TVPiS wzrosła na chwilę jak strumyk po burzy. Ale powoli nurt opada i płynie z wolna niczym, szambo rurą „Czajki” – prawda?

Jan
Jan

Oczami wyobraźni widzę wściekłą burzę pisowskich „mózgów” p.t.: JAK NIE DOPUŚCIĆ DO TEGO, BY MARSZAŁEK GRODZKI WYGŁOSIŁ SWOJE ORĘDZIE W PiS-owskich MEDIACH SZMATY KURSKIEGO !!! … To piękna wizja !!!

Maciek123454321
Maciek123454321

Ale obsmarować go zdążyli.

Jantar
Jantar

I dalej obsmarowują….

Jantar
Jantar

Tak, miałam przed oczami podobną wizję 🙂 Wściekłą minę Kaczyńskiego nie było trudno sobie wyobrazić – pamiętne zdjęcie prezesa na mównicy sejmowej, kiedy wrzeszczał o „zdradzieckich mordach, które zamordowały mu brata” zapadło w pamięć. Podobną musiał mieć wczoraj Kurski.