Giertych: Suski na prezydenta! – „Wreszcie się Pan z carycą Katarzyną będzie mógł spotykać jak równy z równym”

Giertych: Suski na prezydenta! – „Wreszcie się Pan z carycą Katarzyną będzie mógł spotykać jak równy z równym”

Roman Giertych na swoim profilu na Twitterze od czasu do czasu przeprowadza różne głosowania. Tym razem zapytał użytkowników sieci: – „Mówi się, że w związku z spadającymi sondażami Dudy PiS wystawi nowego kandydata. Kto powinien być kandydatem PiS”. Podał cztery nazwiska – Suskiego, Macierewicza, Pawłowicz i Kuchcińskiego. To w tym „badaniu” zwyciężył Suski, szef gabinetu politycznego premiera.

 

Adwokat postanowił w związku z tym napisać do Suskiego list z gratulacjami: – „Z dumą i przejęciem chciałbym Pana poinformować, że suweren wskazał na Pana. W sondażu Ośrodka Badań Polaków wyszło, że 60% na próbie 6281 głosujących wskazało na Pana!”.

„Czyż wyobraża Pan swoją uśmiechniętą buzię (która tylko przez złośliwców do Szwejka facjaty jest porównywana) jak Pan wkracza do Belwederu i obejmuje zwierzchnictwo nad armią? Jak tysiące gardeł jednym okrzykiem woła do Pana: ” Czołem Panie Prezydencie!”. Czy wyobraża Pan sobie jak nakładając bambosze na zmęczone stopy prezesa będzie on do Pana pieszczotliwie mówił: Mój Prezydenciku kochany” i jaki budzić to będzie u Pana dreszcz lojalnej rozkoszy?” – roztaczał Giertych przed Suskim wizje przyszłej prezydentury.

 

Namawiał więc Suskiego do wystartowania w wyborach prezydenckich. – „Tak panie Ministrze! To Pan zostanie następcą Dudy i pokona Pan tych wszystkich Hołowniów i innych Trzaskowskich, którzy chcą na stałe zamknąć przed Prezesem drzwi do Belwederu. Żadne Dudy, żadne Tuski – Prezydentem Marek Suski. Ten okrzyk przebiegnie cały kraj od siwych fal Bałtyku po gór szczyty. Chwała i wielkość jest w Pana zasięgu. Czas wystartować!” – apelował Giertych.

Na koniec miał jeszcze jedną zachętę dla Suskiego: – „I wreszcie się Pan z carycą Katarzyną będzie mógł spotykać jak równy z równym. A wylatując do jej letniej rezydencji na Krymie będzie miał Pan z Radomia bliżej niż z Warszawy. Oszczędność spora”.

bt

Źródło: Facebook, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ShaqChermesMaria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maria
Maria

pomysł znakomity

Chermes
Chermes

Cie choroba… Przecież ten typ z fotki, w kapelutku, to wykapany sołtys Kierdziołek ze skeczów Jerzego Ofierskiego.

Shaq
Shaq

Jejeje! Suski na prezydenta. JEJEJE!
Akcja Giertycha – przesympatyczna.