Gmyz i Przyłębski najbardziej żenującymi mieszkańcami Berlina

Chamski żart dziennikarza TVP na Twitterze

Gmyz i Przyłębski najbardziej żenującymi mieszkańcami Berlina

Lokalne czasopismo „Tip Berlin” opublikowało na swoich łamach listę najbardziej żenujących mieszkańców stolicy Niemiec. Wśród stu w ten sposób „wyróżnionych” osób znaleźli się dwaj Polacy: korespondent TVP Cezary Gmyz i polski ambasador Andrzej Przyłębski, mąż prezes Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej.

O „nominacji” Gmyza zaważyła wpadka towarzysząca jego korespondencji po tragicznym zamachu, w którym zginął między innymi polski kierowca. Dziennikarz TVP relacjonował z miejsca zdarzenia będąc w stanie dość dwuznacznym. Byli tacy, którzy sugerowali nawet wcześniejszą konsumpcję alkoholu. W pewnym momencie sam autor reportażu pojawił się w kadrze z papierosem w ustach, potykając się przy tym o własne nogi.

W przypadku ambasadora Przyłębskiego zadecydował jego upór przy organizowaniu premiery filmu „Smoleńsk”. Szanujące się berlińskie kina odmawiały pokazywania obrazu, mówiono o jego propagandowym charakterze, a polskiego ambasadora nazwano „fanatykiem teorii spiskowych” i „niezdarnym ideologiem”. Ostatecznie premiera odbyła się dzięki zaangażowaniu… Klubu Polskich Nieudaczników, czyli instytucji zrzeszającej polskich artystów mieszkających w stolicy Niemiec. „Smoleńsk” był podczas pokazu wielokrotnie wyśmiany przez publiczność, gorzkich słów nie szczędzono filmowi podczas dyskusji po seansie.
(źródło: wp.pl)

p

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

18 komentarzy do "Gmyz i Przyłębski najbardziej żenującymi mieszkańcami Berlina"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
krakus

Gmyz raczył coś wybredzić o lekkim wpi….lu, – gdyby pis go spuścił opozycji, rzekomo by mu to nie zaszkodziło. Na miejscu Gmyza przestałbym chodzić sam po ciemku. Skąd on wytrzepał, że tylko błaszczakowa policja i narodowi bojówkarze umieją bić?

gniewko_syn_ryba

Jedź do Zakopca i pokaż co potrafisz, podróbo… ;)))

Sławomir

To wszystko jeden sort jak Piotrowicz, Pawłowicz, Wojciechowski …….. bolszewia.

krakus

Jakoś niemieckie kina nie odmówiły pokazu IDY filmu szkalującego Polaków i powtarzającego zmyślone żydowskie kłamstwa historyczne. A najbardziej żenujący mieszkańcy Berlina to islamscy nachodźcy tacy jak zabójca polskiego kierowcy.

Maciek123454321

I znów bełkot. Zawsze włazisz tam, gdzie cię nie chcą, śmieciu?

krakus

sam jesteś śmieciem

Misio

Buhaha, a medrcem roku bedzie Rysio Petru. Natomiast krysztalowego orla wreczylbym za Kijowskiemu za przejrzystosc w rozliczeniach z KOD….

Maciek123454321

wPIS nie na temat, jak zwykle u p(i)sa. Malutkie pi(e)sek Kaczorka Karakana.

Misio

A co bedzie na temat? Ze Niemcy jako najbardziej reprezentacyjny dla naszego kraju uwazaja Klub Polskich Nieudacznikow?

Andrzej

Przecież nikt tej żaby nie chce zeźreć.

Maciek123454321

Cholera, tylko obciachu nam robią. Gdzie temu Przybłędzkiemu mężowi Julci Prezeski do takiego giganta dyplomacji, jakim był chociażby Janusz Reiter?

Zgredzinka

No i doczekaliśmy się „dyplomatołków”.
Któryś z tutejszych trolli coś tam bredził o wstawaniu z kolan i odczuwaniu dumy z bycia Polakiem.
Chyba coś ze mną nie hallo, ale mam zupełnie inaczej.

Misio

Masz racje Zgredzinko. Duze lepiej nasz narod reprezentuje Klub Polskich Nieudacznikow, faworyzowany przez Niemieckie wladze. Oficjalnym przedstawicielom wladz nie udalo sie zorganizowac pokazu filmu o katastrofie smolenskiej, a wspomianemu klubowi to i owszem….

Zgredzinka

Może to i nieduża strata, co ?

Misio

Widac duza, skoro pokaz jednak udalo sie zorganizowac…. Byc moze przez niezbyt chwalebna dla Polakow (niezaleznie od pogladow) egida, ale zawsze….

Zgredzinka

O co chodzi z tym Klubem Polskich Nieudaczników?
To nazwa własna czy jakieś jaja?

Misio

Nie, to jest nasza rzeczywistosc. Polskiej ambasadzie w Niemczech nie udalo sie zorganizowac pokazu filmu Smolensk, bo byly rozne przeszkody ku temu, wlacznie ze wzgledami bezpieczenstwa (o ironio ich imigrant w tym czasie ubogacil Niemcow i zrobil rzez ciezarowka na jarmarku). Natomiast pokaz tego filmu zrobi Klub Polskich Nieudacznikow….. Polecam wygooglowac ,w znienawidznym przez Was portalu wpolityce.pl jest zamieszczona calkiem rzeczowa relacja z tego wydarzenia. A jak juz poczytasz, to myslisz, ze Niemcy dziela Polakow na tych dobrych i zlych?

Zgredzinka

Każdy dzieli ludzi na dobrych i złych, niezależnie od tego jakiej są nacji.