Grodzki po ostrzałem oskarżeń. „Na ministra zdrowia PiS nie przeszkadzał. Obłuda i hipokryzja przebija Himalaje”

Marszałek Senatu po obstrzałem oskarżeń. Na ministra zdrowia PiS nie przeszkadzał. Obłuda i hipokryzja przebija Himalaje

Od czasu pierwszego oskarżenia prof. Tomasza Grodzkiego o branie pieniędzy za przeprowadzenia operacji, zgłaszają się kolejni twierdzący, że profesor brał łapówki.

 

Według ich relacji była to kwota ok. 3 tysięcy złotych. „Tato zachorował w styczniu. Znalazł się w szpitalu przy ul. Arkońskiej. Dwukrotnie robili mu gastroskopię, niestety – nic nie wyszło. Powiedział, że niestety musi iść do doktora Grodzkiego, do szpitala w Zdunowie. A ludzie: „O, do Grodzkiego. Tam trzeba zapłacić” – relacjonuje pani Elżbieta. Dodaje, że „pieniądze dla prof. Grodzkiego zebrała cała rodzina”, a w sumie były to 3 tys. zł.”– opowiada córka jednego z pacjentów.

Z kolei pan Michał w Radiu Szczecin powiedział, że rodzina zapłaciła za leczenie chorego teścia, który niestety zmarł.

 

Grodzki miał zadzwonić do rodziny z informacją, że nie udało się uratować pacjenta, bo „trupa mu przywieźliśmy i było za późno.”

Marszałek Senatu stara się nie komentować oskarżeń, twierdząc, że są one zwykłym kłamstwem. „Będę bronił swego dobrego imienia w każdy dopuszczalny prawem sposób. Mój pełnomocnik podejmuje już kroki prawne” – zapowiedział w jednym z wywiadów.

wb

Źródło: wiadomosci.wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZwinkaHerodAntypisLehoosmętekMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

A nie odkryto, że był funkcjonariuszem UB i torturował ludzi? A może jest gejem? Kiepsko z inicjatywą u pisiorów. Tylko łapówki?…… Słabe to.

smętek
smętek

Zniszczyć, zadeptać, oblać fekaliami. Nie chciał zadbać o zapewnienie bezpieczeństwa dla pisuarów to niech teraz pozna naszą siłę. Żebro potrafi ludzi niszczyć.

Zwinka
Zwinka

I to od młodości.

Lehoo
Lehoo

A ludzie są tak głupi, że to działa,,,

HerodAntypis
HerodAntypis

Darczyńca rydzyka – umrzyk, darczyńca banasia – umrzyk dawca rzekomej łapówki – umrzyk. Pomaganie pisożytom przyczyną zgonów.