Grzegorz Schetyna: gdzie jest Kuchciński?

„Pytamy PiS, co się stało z 656 mln zł odłożonymi dla niepełnosprawnych”

Szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna poinformował na specjalnym briefingu, że nie weźmie udziału w spotkaniu liderów organizowanym przez marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego. Uzasadnił to, mówiąc, że to nie jest kwestia, którą powinien zajmować się Senat. Lider PO dodał, że oczekuje zaangażowania od marszałka Sejmu, Marka Kuchcińskiego.

Grzegorz Schetyna odwiedził dziś Dobrzeń Wielki (woj. opolskie), gdzie trwa protest głodowy.

/j/

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
RebeliancikMaciek123454321krakusMariolaJanka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sławomir
Sławomir

Kuchciński jest bardzo zajęty, cały czas nawilża.

gboor
gboor

Dobre posunięcie pana Schetyny. Niech Kuchciński zachowa się w końcu jak dorosły mężczyzna. Niech sam spróbuje wypić piwo, którego nawarzył, zamiast chować się ciągle jak tchórzliwy dzieciak za innych.

Janka
Janka

Nie mogę zrozumieć jednego, może mi ktoś wytłumaczy, dlaczego najważniejsze głowy w państwie: pierwszy marszałek, premier, prezydent, nie mówiąc o innych, przyjmują na siebie ciężar odpowiedzialności, za te wszystkie głupoty, narażając się na postawienie przed trybunałem stanu, robią z siebie błaznów działając według instrukcji jednego posła, który za nic nie odpowiada???
Przecież do tej pory byli to normalni, inteligentni ludzie szanowani przez środowisko, co się z nimi stało? Nie mają odwagi powiedzieć, że „król jest nagi”!?

Mariola
Mariola

Maniactwo, obłąkanie, opętanie, albo jeszcze gorzej ale ściśle odnoszące się do stanu chorobowego. Na razie się do tego nie przyznają, później będą się tym tłumaczyć. Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, ale oni myślą odwrotnie. Kupują kłamstwem i oszustwem, płacą naszą kasą, ale czego nie mogę przeboleć to też naszą wolnością. Janko, moim zdaniem to nie najważniejsze głowy w państwie, to zwykłe dziadostwo jest.

krakus
krakus

nie, po prostu uwierzyłaś propagandzie opozycji. Prezydent Duda i premier Szydło obronili konstytucję przed zamachem PO na trybunał. A teraz realizują swój program jak obiecali Polakom w kampanii. Zaś pogardliwie nazwany przez propagandę opozycji szeregowy poseł jest prezesem partii rządzącej i dba o większość dla rządu.

Maciek123454321
Maciek123454321

naPISał troll z Konina mieniący się „krakusem”.

Rebeliancik
Rebeliancik

Polska, Polacy i Polki w tym nasze dzieci/wnuki są od wielu dni trute/zabijane przez wszechogarniający smog. PiS i rząd PIS nic nie zrobił, aby przewidzieć to zagrożenie dla zdrowia i życia tysięcy obywateli a teraz, gdy to nastąpiło też nic nie robi w tej sprawie dziś. To zaniechanie powinno być przedmiotem dochodzenia i ukarania winnych. Rząd w ciągu ostatniego roku powinien: -wprowadzić ustawy antysmogowe, -zastosować dopłaty do produkcji rozproszonej energii elektrycznej (ogniwa fotowoltaiczne, energia wiatru, energia z otoczenia, itp…) -przewidzieć dopłaty do energii elektrycznej. Wszystko to aby przeciwdziałać truciu/zabijaniu Suwerena. Sytuacja jest skandaliczna a zaniechania PIS i jego rządu powinny… Czytaj więcej »

Rebeliancik
Rebeliancik

Niestety MENELE są na salonach władzy.
Żądza rządu to za mało, trzeba mieć inteligencje, kompetencje i przyzwoitość.
Nie ma takich przymiotów wśród notabli PiS.

Rebeliancik
Rebeliancik

walc, #czarny walc rozwalcuje PISbolszewie