Internauci ironicznie o „tłumaczeniach” szefowej kampanii Dudy dot. pogryzienia przez nią mieszkańca Milanówka

Szefowa sztabu Dudy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło: „Do pieca wsadzić Kaczora, w ten sposób naród by się obudził”

Internauci z uwagą śledzą „tłumaczenia” szefowej kampanii Andrzeja Dudy po tym, jak „Gazeta Wyborcza” opublikowała materiał, z którego wynika, że Jolanta Turczynowicz-Kieryłło ugryzła mieszkańca Milanówka. Próbował on powstrzymać ją przed roznoszeniem plakatów ośmieszających jednego z kandydatów w kampanii przed drugą turą wyborów samorządowych w 2018 r.

 

Pani mecenas najpierw twierdziła, że w środku nocy przechadzała się z synem i psami i została napadnięta. O tym wątku pisaliśmy w artykule „Szefowa sztabu Dudy – Łamanie ciszy wyborczej to poboczna kwestia”.

Kolejnym sposobem Turczynowicz-Kieryłło była przekierowanie uwagi prowadzącego program w Polsat News na uroczystości w Pucku z udziałem Dudy. – Jadąc do studia kupiłam sok. Bo się zastanawiałam, o czym będzie chciał pan ze mną rozmawiać. Proszę zobaczyć, napis na tej nakrętce: Puck. Słupek upamiętniający zaślubiny Polski z morzem” – powiedziała szefowa kampanii Dudy.

 

Internauci ironizowali, przypominając m.in. niedotrzymane obietnice składane przez Dudę i rząd PiS: – „Kupiłam sobie soczek, spojrzałam pod nakrętkę, a tam 200 tys. mieszkań od Mateusza Morawieckiego”;

– „Kupiłem sobie soczek, spojrzałem pod nakrętkę, a tam dwa Mistrale za dolara”;

– „Kupiłam sobie soczek, spojrzałam pod nakrętkę, a tam stępka pod prom w Szczecinie”; – „Kupiłam sobie soczek, spojrzałam pod nakrętkę a tam przeprosiny Agaty Dudy za lata bierności i bezgłosu”; – Kupiłem sobie soczek, spojrzałem pod nakrętkę, a tam prawda o Smoleńsku”. Wpisów było tak wiele, że utworzono specjalny hasztag „PrawdaPodNakrętką”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jacek DolińskiHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

A kto jest autorem tych proroctw nakretkowych? Fatima odpada, bo trzecia i ostatnia tajemnica została ujawniona. Paskowy gebels z tvp info też. Stawiam na kółeczko różańcowe r(ad)yjowej rodzinki. Taki katolicki odpowiednik pogańskich ciasteczek z wróżbą.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Ja to bym chciał, żeby pani JT-K była szefową sztabu kandydata dudy aż do przegranych przez niego wyborów. Ale gdyby w tym sztabie jeszcze ktokolwiek myślał, to w tym tygodniu pani mecenas ciężko by się rozchorowała i w związku z tym poprosiłaby o zwolnienie z obowiązków.
P.S. Tak gdzieś od listopada budzi mnie co noc około godziny 1:00 gwar tłumu matek wychodzących ze swoimi młodszymi i starszymi dziećmi na spacer, w towarzystwie szczekających psów.