Internauci po kolejnym obrzydliwym wpisie Pawłowicz: „Skąd u Pani tyle jadu i nienawiści?”

Internauci po kolejnym obrzydliwym wpisie Pawłowicz: „Skąd u Pani tyle jadu i nienawiści?”

„POLSKA,aby PRZETRWAĆ MUSI być WOLNA od IDEOLOGII HOMO,TRANS,BIS itp patologii obyczaj.- seksual. PRECZ z agresją i skrajną NIENAWiŚCIĄ OSÓB chorych seksual. WOBEC Polaków i naszej wiary PRECZ z bezczelnym i wbrew woli rodziców zarażaniem patologiami polskich dzieci i młodzieży” [pisownia oryg. – przyp. red.] – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS dołączyła zdjęcie naklejki „Strefa wolna od LGBT”, która ma zostać dołączona do prawicowego tygodnika, którego redaktorem naczelnym jest Tomasz Sakiewicz.

 

„Kto Panią tak skrzywdził? Skąd u Pani tyle jadu i nienawiści?”; – „Zawsze mnie ciekawiło, co ksiądz może wiedzieć o współżyciu dwojga ludzi… Co może powiedzieć, ktoś kto nie ma dzieci, a mówi jak je wychowywać i wiele innych pytań…”;

– „Ty masz kobieto rozdwojenie jaźni. „Precz z agresją i skrajną nienawiścią …wobec naszej wiary”…??? Plujesz jadem, szerząc wiarę??? Poważnie???”; – „Katolicy wybierają sobie dogodne rzeczy z religii i wychodzą na debili. Religia miłości, a to najwięcej katoli krzyczy „pedofilia = LGBT”, „to nie jest normalne”, „palić pedałów”. I zapytam, gdzie ta miłość?” – pisali oburzeni internauci.

 

Do Pawłowicz nie trafiła nawet wypowiedź osoby bliskiej jej światopoglądowo, czyli Tomasza Terlikowskiego. Prawicowy publicysta napisał na Facebooku, że naklejka „nie pomaga w głoszeniu Ewangelii ani tym bardziej nie jest wyrazem szacunku dla ludzi”.

bt

Źródło: Twitter, Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
AndrzejMariaZwinkaPolka gorszego sortuJanina Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leszek
Leszek

Ataki tej pani z dużą pewnością skrywają jakieś wstydliwe fragmenty jej prawdziwej osobowości

smętek
smętek

Ten dwunogi twór cierpi na jakieś zaburzenia psychiczne i jest niebezpieczny, ale Kaczyński takich potrzebuje.

Janina
Janina

No, fakt. Zastanawiające, czyżby ? Może to tylko ona tę część swej osobowości uważa za wstydliwą, stąd ten zakamuflowany, wściekły atak ? Tylko pytam, bez urazy.

Maria
Maria

Przydałby się jakiś jurny chłop, który by …

Andrzej
Andrzej

Po pierwsze: Na trzeźwo się nie da.
Po drugie: Nie ma tyle alkoholu w Polsce.

HerodAntypis
HerodAntypis

Jak się tę naklejkę odpowiednio ustawi, to wygląda jak „Tęcza Plus „. A ten plus na tle tęczy to czarny jak sutanna.

Monika
Monika

Żal mi nawet tej kobiety stara,zgorzchniała i sama jak palec. U kresu życia pozostanie jej tylko jakiś ZOLL.Wyrazy współczucia Pani Krystyno.

ewa
ewa

masz racje to samotność sprawia, że jest w niej tyle jadu, w sejmie jeszcze jako tako ale wraca bidulka do domu i nie ma nikogo i sobie mysli dlaczego ja, i wylewa ten swój jad na innych szczęsliwych ludzi. Przeciez ona nawet z własna siostra jest skonfliktowana

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Kiepsko to widzę. Na taka nawet diabeł nie poleci.

Janina
Janina

Szkoda zajmować się dalej beznadziejną chorobą tej kobiety. To jest zadanie dla psychiatrów. Dziwi mnie tylko postawa Kaczyńskiego. Nawołuje do pokoju, wydał instrukcję o zaprzestaniu agresji i co ? Pewnie nie chce „drażnić lwicy” , bo boi się, że jak ją upomni, to jej agresja obróci się przeciw niemu. A pod względem chamstwa, nienawiści, opluwania jadem, Pawłowicz nie ma sobie równej w całej Polsce. A to, że ludzie się denerwują, krytykują, jeszcze bardziej ją niezdrowo podnieca, wprost cieszy i nakręca. Trzeba ja po porostu ignorować. To dopiero ja zaboli.

Zwinka
Zwinka

Spokojnie, Krycha tylko wyskakuje z portek, żeby zasłużyć na miejsce na liście. Tak, jak przed poprzednimi wyborami, kiedy to Jaśnie Pan się dąsał na jej temat …Przecież to „odchodzenie z polityki” to tylko malutki szantażyk emocjonalny.