Jacek Poniedziałek uważa, że wybory prezydenckie mogły zostać sfałszowane

Jacek Poniedziałek uważa, że wybory prezydenckie mogły zostać sfałszowane

W internecie aż roi się od komentarzy dot. tego, że wybory zostały sfałszowane. Aktor Jacek Poniedziałek udostępnił na Facebooku post, w którym zasugerował, iż rzeczywiście zarzuty ws. manipulacji przy urnach mogą być prawdziwe.

 

Anonimowa kobieta napisała do niego i poinformowała go o błędach w komisji w Krakowie. Twierdzi, że jest dobrze poinformowana, bo była w niej mężem zaufania. „Po wysypaniu kart z urny, członkowie komisji chcieli je liczyć w podgrupach, czego wyraźnie zakazują przepisy. Głosy należy liczyć wspólnie, najlepiej kilkukrotnie, a więc okazało się, że w »kupkach« jednego kandydata (zgadnijcie którego?) znajdują się głosy oddane na innych i one by pracowały na wynik tego kandydata, gdyż komisja nie chciała ponownie ich sprawdzać, tylko szybko policzyć ilość i pójść do domu” – poinformowała obserwatorka wyborów.

To jednak nie wszystko, ponieważ kobieta dostrzegała inne skandaliczne sytuacje.

W komisji, do której od czasu do czasu zaglądałam, podczas liczenia, czyli już po wysypaniu kart z urny „zniknęło” aż 150 kart z ważnymi głosami!! Tzn. ich liczba w urnie powinna odpowiadać ilości podpisów złożonych w spisie mieszkańców. Różnica wynosiła aż 150 kart! Zapewne domyślacie się z której kupki zniknęły. Dalej, 30 głosów doliczono Dudzie! Przypadek? Aż 30? Po ponownym przeliczeniu okazało się, że to jednak pomyłka. Komisja pracowała do oporu, aż karty się znowu cudem odnalazły. (przewodnicząca ze sztabu RT)” – dodała zatroskana kobieta.

 

To wszystko w Krakowie, co się dzieje w rejonach stricte pisowskich?” – retorycznie zapytała autorka wiadomości wysłanej do Jacka Poniedziałka.

Przekażcie mojego posta znajomym, jeżeli uważacie, że ktoś wśród nich mógłby pomóc zatrzymać ten pisowski walec pracą w komisji. Zgłaszajcie się sami do pracy w komisjach! Do uczestniczenia w 2ej turze już chyba nikogo namawiać nie trzeba” – zakończyła.

W świadectwo kobiety wierzy nie tylko Jacek Poniedziałek, ale również jego fani. „Ludzie czytajcie to i działamy, bo dzieje się wielki wyborczy szwindel” – zaapelował do nich aktor filmowy i telewizyjny.

Jacek Poniedziałek znany jest ze swojego zaangażowania po stronie opozycji. Wystąpił m.in. w filmach „1920. Bitwa warszawska”, „M jak miłość”, „Na Wspólnej”, „Magda M.”, „Ekipa”, „39 i pół”, „Klub szalonych dziewic” i „Druga szansa”.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

20
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
10 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
XbyszekAnżejlujaAntoniuszMarekEwa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Młody Polak
Młody Polak

Poniedziałek to dewiant homoseksualny.

Jarek
Jarek

Nie znam chłopa, może i dewiant. Ale jaki to ma związek z liczeniem głosów?

Bart
Bart

Nie wiem, czy Poniedziałek jest homoseksualistą, w przeciwieństwie do pisiaków nie mam obsesji seksualnej (zwłaszcza dotyczącej osób trzecich), Ale gdy – tak jak powyżej Młody Polak -ktoś obnosi się wszem i wobec z faktem, że jest umysłowo ułomny, to jestem szczerze zatroskany.

Ola
Ola

A czy ktoś pyta ciebie co ty robisz w łóżku mlody Polaku???może jesteś gorsxym dewiantem ,ale to twoja sprawa i partnera.!!!!!

Maria
Maria

Dewiacja seksualna nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną. Doucz się trochę !

Anżejluja
Anżejluja

Nie, to normalny człowiek, prawie taki jak ty. A dlatego prawie, że -w przeciwienstwie do ciebie – nie jest prymitywem i idiotą ,

Rozbawiony
Rozbawiony

🙂 „Zatroskana kobieta” powinna napisać do Policji, a nie do Poniedziałka. 🙂

Zbyszek
Zbyszek

Czyli na milicję? I co by to dało?

smętek
smętek

MO, sygnaliści i „niezależni prokuratorzy” prowadziliby postępowania wyjaśniające w wyniku których ustaliliby autorkę listu.

krzysztof
krzysztof

Mogłaby napisać do pana ZERO,i co by to dało?

jack Dunster
jack Dunster

Poland on its way to the Third World….. Polska w drodze do Trzeciego Świata …..

Marek
Marek

Polska była w drodze do trzeciego świata (z czwartego) ale pis to zatrzymał i zaczyna cofać.

Zwinka
Zwinka

Dlatego właśnie Duda jest rozluźniony i tokuje, jak głuszec w okresie godowym. Jest już pewny wygranej. Sasinada się sprawdza.

Andrzej Olski
Andrzej Olski

Może i Rzecznik PKW zmarł na zawał jak się dowiedział o jakie fałszerstwa chodzi i ,że ma to tłumaczyć

Zwinka
Zwinka

To możliwe, że nie wytrzymał stresu.

Marek
Marek

Też mi odkrycie „wybory sfałszowano”, przecież już na poziomie ustaw te wybory są niedemokratyczne, niekonstytucyjne i w konsekwencji nielegalne. A jak nazwać uznanie prezydenta wybranego w nielegalnych wyborach jak nie fałszerstwem?

Ewa
Ewa

Co z tego, że jest poważne zagrożenie przekrętów. Moja akcja na nic się zdała. Ludzie się boją wirusa.

Marek
Marek

Tak, na pewno… cudownyRafałek nie wygrał w 1 turze, to wiadomo – SFAÓSZOWANE. Żal patrzeć na to miotanie… „ludzie, działamy!” – puknij się, pajacu.

Antoniusz
Antoniusz

Laska najpierw (jako mąż zaufania) pozwalała na rzekome błędy przy liczeniu głosów a później doniosła na siebie do Pana Poniedziałka…. spadłem z krzesła ze śmiechu. Mogła od razu odnieść na swoją pracę do prokuratury.

Xbyszek
Xbyszek

Totalne bzdury opisuje gościu a ta kobieta będąc mężem zaufania odwaliła numer nie do przyjęcia. Pierwsza sprawa – mąż zaufania wnosi sprzeciw i zarządza ponowne liczenie głosów oraz żąda wydania brudnopisu i oryginału dokumentacji. Druga sprawa wnisi do protokołu zastrzeżenia i żąda dołączenia pisemnego zastrzeżenia w protokole. Jeśli ta pani tego nie zrobiła to jest nieudolna i nie powinna piastować tego honoru.