„Jesteś osobą publiczną i zakłamaną kur*** i mogę mówić co chcę”. Fala hejtu po materiale TVP

„Jesteś osobą publiczną i zakłamaną kur*** i mogę mówić co chcę”. Fala hejtu po materiale TVP

We wtorkowych „Wiadomościach” TVP pokazano materiał poświęcony aferze wokół Łukasza Szumowskiego. Minister stał się w nim „ofiarą” pomówień ze strony posłanki Agnieszki Pomaskiej oraz innych polityków związanych z obozem antyrządowym.

 

Seria wpadek posłanki Platformy Obywatelskiej Agnieszki Pomaski. Chęć uderzenia w ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego jest wśród polityków opozycji tak duża, że bez sprawdzania faktów, z ich strony padają kolejne oskarżenia” – dowiedzieli się widzowie publicznej stacji.

Dziennikarze TVP przedstawili wyłącznie fakty związane z ostatnimi wpadkami posłanki – oszczędzili przy tym samego Łukasza Szumowskiego i jego brata. Pracownicy stacji „zapomnieli” m.in. wspomnieć o tym, że dotacje przyznane krewniakowi ministra wzbudziły zainteresowanie funkcjonariuszy CBA.

 

Ośmieszona Pomaska została więc zasypana spamem wulgarnych SMS-ów: „Nie będziesz się przypier***do  Pana Szumowskiego, oddajcie kur*** skradzione pieniądze z VAT-u i z OFE”, „Mogę ciebie suko oceniać po tym, co robicie, rozpier*** Polskę przez 8 lat, ukradliście nam z OFE i masz mnie jeszcze czelność pouczać su***”, „Mogę ciebie kur*** oceniać, bo jesteś posłem i nigdy nie pozwolę, abyś się przypier*** do PiS, Solidarnej Polski i Porozumienia”, „Wasza kur*** wpuściła ścieki do Wisły”, „Jesteś osobą publiczną i zakłamaną kur*** i mogę mówić co chcę”, „Jesteś osobą publiczną i masz się odpier*** od Szumowskiego”, „Suko zaje***” – to tylko niektóre z wiadomości, które wysłał do posłanki skrajnie prawicowy hejter.

Ty szmato! Jesteś nie tylko brzydka, ale i głupia! Gówno się znasz, żałosna imigrantko! Wynoś się esbecki pomiocie z życia Polaków! Przeszkadzacie tylko, mąciciele! Ludzie was nie chcą! Popierają was tylko kur*** i złodzieje! Ty śmierdząca, przebrzydła łachudro! Do pięt nie dorastasz tym, których krytykujesz” – te słowa napisała z kolei kobieta sympatyzująca z rządzącym obozem.

Kobieto ty się zastanów, co ty pier***. Siedzisz w złodziejskiej mafijnej partii, dupisz jakbyś brała prochy. Ośmieszyłaś się milionami obywatelami. Oskarżasz ministra zdrowia a sami kradliście na potęgę, z fałszywym uśmiechem na pyskach. Grupowy zanik pamięci, jak razem z Tuskiem okradaliście obywateli z OFE. Żal mi takich trudni” – dodała od siebie inna zwolenniczka narodowo-katolickiej prawicy.

Ostatni z chamów, którego wiadomości pokazała Pomaska, napisał m.in epitety, jak: „Brzydak i złośliwa”, „najbrzydsza w Sejmie” oraz „kaszalot” – na załączonych zdjęciach widać, że prawicowy troll wypisywał już do polityczki wcześniej.

Przedstawicielka KO zapowiedziała na Facebooku, że nie będzie tolerowała takiego zachowania. „A Panie i Panów poniżej [skrajnie prawicowych hejterów] zaproszę wkrótce tam, gdzie powinni za to odpowiedzieć” – napisała.

Wulgarna napaść wiele mówi o skali oddziaływania TVP na zwykłych hejterów i trolli.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
jazonMariaMajkelosMordazdradzieckaChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ROBERTO
ROBERTO

prawdziwie pełna miłości katolickiej mowa z ust tych jakże bogobojnych zapewne rodaków płynie

smętek
smętek

Oni tak przekładają na własny język przykazanie miłości bliźniego, a Szumowski – złodziej uważa, że jak zabiera budżetowe pieniądze to nie narusza przykazania „Nie kradnij”. Pisuary, wespół w zespół z polskimi biskupami i arcy piszą własny Dekalog.

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Chętnie dopadłbym takiego ”gieroja z netu”, ciekaw jestem czy wtedy byłby taki odważny.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

PiSkultura w całej okazałości!

marian
marian

Najgorsze jest to, że jest to sposób przedstawiania swoich poglądów przez większość pisowców

Predator
Predator

I to jest elektorat grupy przestępczej. Ta banda oprychów popierana jest przez ludzi z rynsztoka ( mówią i zachowują się tak samo jak oni.) Jedno jest odzwierciedleniem drugich. Pogarda do drugiego człowieka, nienawiść, zawiść, brak elementarnego zachowania gdy się nie ma argumentów. Ale do kościoła chodzą, modlą się, ( do czego doprowadza chora wiara ). Tych ludzi poprostu trzeba surowo karać inaczej będzie tylko gorzej.

Mariusz
Mariusz

Skąd mieli nr do posłanki?

Mirosława
Mirosława

dokładnie pis-uar gdzie tylko wejdzie to smród zostawia…

Irena
Irena

Najpewniej z Poczty Polskiej !!!

Iwona
Iwona

Wcale mnie ten koszmarny, prymitywny styl wypowiedzi nie zaskakuje. Tacy właśnie, w większości, są wyborcy PiS-u.

JOKI
JOKI

pisowska elita tak potrafi się wypowiadać żenada

Marek
Marek

A gdzie ten użytkownik tego portalu co tak się oburza gdy pisowców nazywa się idiotami? Zajmie stanowisko? Skomentuje coś? Czy dalej będzie insynuował, że to lewacy obrażają bez powodu „szlachetnych patriotów wyborców pis:?

Chermes
Chermes

Przecież te komentarze pasują, jak ulał, do Krychy sałatkożernej. 🙂

Majkelos
Majkelos

Masakra, jak można być tak zakłamanym. Niech PiS-iory odpalą inne portale informacyjne bo za chwilę wszystkie dodatki będą z kibla wyciągać bo tak im TVP narzuci. KRETYNI!!!!!

Maria
Maria

Pani poseł, wszystkiego najlepszego Pani życzę, dużo zdrowia, odporności na chamstwo i hejt.
Do chamów i hejterów: w internecie nie jesteście anonimowi. Jeżeli macie czelność wyzywać kogoś w taki sposób to podajcie swoje imię, nazwisko i adres zamieszkania. Może wasze rodziny, wasi pracodawcy spojrzą na was inaczej.

jazon
jazon

Prawdziwi „katolicy”