„Jeżeli do II tury wejdzie R. Trzaskowski, to oczywiście, że na niego zagłosuję. Wszystko jest lepsze, mniejsze zło”

Podbieranie polityków z innych partii to faktycznie droga do sukcesu?

Szymon Hołownia, niezależny kandydat na prezydenta RP, do niedawna we wszystkich sondażach zajmował drugie miejsce, tuż za Andrzejem Dudą.

 

Kiedy do walki o prezydenturę dołączył Trzaskowski, Szymon Hołownia stracił część poparcia wyborców, ale wciąż utrzymuje się na wysokiej, trzeciej pozycji.

Pojawiło się szereg spekulacji, co niezależny kandydat zrobi po wyborach: czy dołączy do szeregów Koalicji Obywatelskiej, czy może zacznie formować własną partię? Jak nieoficjalnie informuje „Super Express” politycy KO nie wykluczają możliwości przyjęcia samego Hołowni, jak i jego zwolenników w szeregi partii.

 

Jednak pełnomocnik sztabu wyborczego Hołowni, Michał Koboska dementuje te doniesienia: „W nawiązaniu do informacji, jakie ukazały się w dzisiejszym „Super Expressie” stanowczo zaprzeczam jakoby miały miejsce jakiekolwiek rozmowy dotyczące dołączenia Szymona Hołowni do KO. Oświadczam, że są to informacje nieprawdziwe.

Nie było takich rozmów, jak również nie toczą się one obecnie. Szymon Hołownia nie jest zainteresowany dołączaniem do którejkolwiek z partii. Jego obecni zwolennicy, jak i ci poważnie rozważający oddanie na niego głos, to w dużej mierze osoby, które w przeszłości głosowały na różne partie – i bardzo się nimi rozczarowały.”

wb

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl; wiadomosci.dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
babcia1basia
babcia1basia
21 czerwca 2020 10:51

Pan Hołownia chyba nie rozumie, ze ZŁO jest ZAWSZE złem. Nawet mniejsze…. A pan Czaskowski…. no cóż… PO.. – to mówi wszystko. Pozdrawiam 🙂

HerodAntypis
HerodAntypis
21 czerwca 2020 15:59
Reply to  babcia1basia

Zdejmij babciu beret z dyni bo ci poglądy zatęchły.

Zwinka
Zwinka
21 czerwca 2020 20:54
Reply to  babcia1basia

Babcia Basia nie zauważyła co PiS zrobił z Polską i Polakami. No cóż. PiS to stan umysłu.