Joanna Szczepkowska: „Nie wycierajcie swoich zdradzieckich mord…”

Joanna Szczepkowska: „Nie wycierajcie swoich zdradzieckich mord…”

„Mam nadzieję. że będę mogła kiedyś ogłosić koniec bezprawia PiS-u” – napisała na Facebooku Joanna Szczepkowska, komentując słowa jednego z posłów Prawa i Sprawiedliwości, który na zakończenie obrad Sejmowej Komisji Sprawiedliwości, zatwierdzających haniebny projekt ustawy o Sądzie Najwyższym, przypomniał słynne słowa aktorki z 1989 r. i stwierdził: „teraz powinna tu wejść Joanna Szczepkowska i powiedzieć, dzisiaj skończył się w Polsce komunizm”. Oczywiście, kontekst dotyczył rzekomej likwidacji komunistycznych korzeni obecnego Sądu Najwyższego i KRS-u.

Aktorka, nawiązując w swym wpisie na Fb, do obraźliwej wypowiedzi posła Kaczyńskiego, rzuconej w twarz sejmowej opozycji, dodała: „Chciałabym teraz zacytować słowa posła Jarosława Kaczyńskiego: „nie wycierajcie sobie swoich zdradzieckich mord nazwiskiem…  osoby, która nie chce mieć z Wami nic wspólnego.” Następnie z goryczą dodała: „Gdybym była na tej sali, powiedziałabym: ciągniecie ten kraj w otchłań, żerując na naiwności ludzkiej. Tak postępowała komuna”.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
JanekPolka gorszego sortuWaldemarmagdalenaLechu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

A który to idiota cytował Panią Szczepkowską? Ona niestety żyje i może powiedzieć, co o tym myśli. Pisiory jednak lubią wycierać sobie parszywe ryje również św. Janem Pawłem II, a On niestety bronić się przed tym już nie może…

jur
jur

biedna, zapomniana kobieta.Ona zawsze musi byc z kims w sporze, ale jak zawsze gada od rzeczy.Zajmij sie Jiasiu praca na scenie, a od polityki trzymaj sie z dala.

Obserwator
Obserwator

jur-ny daj sobie spokój z takimi komentarzami

Jot
Jot

Nie poseł PiS to przytoczył, tylko poseł PO, Proszę sprawdzić!

Waldemar
Waldemar

Skończył się komunizm? Dzięki prokuratorowi Piotrowiczowi i posłance Pawłowicz, która otwarcie przyznała, że ustawa łamie Konstytucję, ale i tak będzie głosowała za? Ja raczej bym powiedział, że skończyło się państwo prawa. Prędzej czy później ten fakt dotrze i do wyborców PiSu.

Lechu
Lechu

Nie mogę się doczekać kiedy Pani Szczepkowska ogłosi koniec rządów PIS. Jeśli tak się stanie to chyba bardziej
będę się cieszył niż w 1989 r.

Janek
Janek

Może za 20 lat.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

To wtedy już naprawdę nie będzie co zbierać, Jasieńku.

Janek
Janek

Nie będzie tak źle- Polska miewała gorsze chwile, np, gubernator Frank na Wawelu. No chyba, że Pani uważa, że tak byłoby lepiej.

magdalena
magdalena

Mam nadzieje, że kiedyś prawdziwa sprawiedliwość dopadnie wszystkich niszczycieli prawa, demokracji i konstytucji, że zostaną osądzeni i odpowiedzą za swe niecne uczynki. A narazie jak PAD podpisze ustawy i KRS i SN, to będzie można powiedzieć: „Dziś w Polsce umarła demokracja”.

Janek
Janek

To można umierać wielokrotnie? O śmierci demokracji słyszę od ponad dwóch lat.

Waldemar
Waldemar

Szacun Pani Joanno!!!