Kaczyński albo nie wie, co rząd planuje, albo nie ma już na rząd żadnego wpływu?

Kaczyński albo nie wie, co rząd planuje, albo nie ma już na rząd żadnego wpływu?

Upór Jarosława Kaczyńskiego, by wybory prezydenckie odbyły się 10 maja, niemile zaskoczył i zrobił fatalne wrażenie.

 

Wielu uznało, że to „całkowicie nieodpowiedzialne i cyniczne, bo nie liczące się ze zdrowiem ludzi” i trudno z taką opinią się nie zgodzić.

Prezes PiS przekalkulował wszystkie dane i uznał, że ten termin jest najlepszy z punktu widzenia interesu partii rządzącej, bo daje największe szanse na reelekcję Dudy.

 

Jeszcze kilka dni temu takie myślenie miało jakiś sens, ale dzisiaj, gdy rząd wprowadził kolejne restrykcje, wspomagające walkę z koronawirusem, wiara w ten misterny plan może okazać się nieaktualna.

Trudno bowiem pogodzić wybory z zakazem gromadzenia się więcej niż dwóch osób.

Czyżby pan Kaczyński nie wiedział, co planuje rząd i tak sobie wyskoczył „jak Filip z konopi” czy też nie ma już takiego wpływu na politykę Morawieckiego?

Tamara Olszewska

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
andrzejJantarMaciek123454321ZbyszekZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarosław
Jarosław

Ciekawe jak prezes będzie głosował jak będzie mógł wyjść z domu tylko z jednym ochroniarzem no chyba że resztę świty już adoptował żeby móc się swobodnie przemieszczać

Zwinka
Zwinka

Od dawna na każde skinienie paluszka wszyscy dookoła skaczą jak tresowane małpy, to i zachowuje się jak rozkapryszony bachor. Pora na zimny prysznic, tylko nie ma odważnego, bo to przecież same cienkie Bolki.

andrzej
andrzej

Raczej grube matołki

Zbyszek
Zbyszek

Kaczor doleciał

Maciek123454321
Maciek123454321

Wstrętny dziad się chyba się kończy. Obrzydliwy mizogin nienawidzący ludzi i pogardzający nimi. Dlatego ludzie też nim gardzą.

Jantar
Jantar

A ja jednak sądzę, że Kaczyński doskonale wie, co mówi i robi. Wszystkie restrykcje są na polecenie Kaczyńskiego i w odpowiednim momencie Morawiecki z Szumowskim ogłoszą, że „pandemia została zwalczona”, wobec tego mogą odbyć się szkolenia komisji i wybory. A po wyborach epidemia znowu nagle wystrzeli – tyle, że tym razem będzie już wprowadzony stan wyjątkowy, w czasie którego Kaczyński każe zmienić konstytucję. Zwłaszcza, gdyby się okazało, że Duda wybory przegra. Nie tak dawno pisaliśmy, że wybory nie będą mogły się odbyć, bo Duda jest jedynym kandydatem. Pisałam wtedy, że pewniakiem znajdzie się jakiś, chociażby zgłoszony przez PiS lub Rydzyka.… Czytaj więcej »