Kaczyński dostaje symboliczny pistolet i mówi: Jak ci totalni będą nam za bardzo rozrabiać, no…

Kaczyński dostaje symboliczny pistolet i mówi: Jak ci totalni będą nam za bardzo rozrabiać, no…

W czasie konwencji wyborczej PiS Jarosław Kaczyński zapowiadał, że „Nowa polska elita władzy nie pracuje już dla naszych wrogów. A ci, którzy pracują są napiętnowani i będą piętnowani dalej”. O wystąpieniu Prezesa w Sosnowcu pisaliśmy w artykule „Strach się bać”. Kaczyński zapowiada piętnowanie złych elit”.

 

Zachwyceni brawurowym wystąpieniem swojego lidera, uczestnicy spotkania postanowili wyrazić swoje zadowolenie i wdzięczność, wręczając mu „symboliczny upominek”.

Jak się za chwilę okazało nie był to tradycyjny bukiet kwiatów, maskotka czy inna gumowa kaczka. Po rozpakowaniu misternie zawiniętej paczki oczom rozbawionych zwolenników „dobrej zmiany” ukazał się… pistolet.

 

Niemniej uradowany, najlepszy z prezesów skomentował otrzymany prezent – No, jak będą za bardzo nam ci totalni rozrabiać, no… Ale też bez pistoletu – czym wywołał kolejny wybuch radości wśród „członków i zwolenników”

Z pistoletem w ręku czy bez, takie zabawy pokazują kierunek obrany przez „przewodnią siłę narodu”. „Popierać nie przeszkadzać” a ci którzy pracują dla naszych wrogów „są napiętnowani i będą piętnowani dalej”. Obyśmy po nadchodzących wyborach nigdy nie przekonali się jak daleko w piętnowaniu posuną się „twórcy dobrej zmiany”. Zastanawiające jednak jest zamiłowanie wyznawców do militarnych skojarzeń.

/as/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Rafał PRyniavintHerodAntypisChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leszek
Leszek

Dlaczego nie prawdziwy ? Z jednym ostrym nabojem …

Maciek123454321
Maciek123454321

Jeszcze niechcący krzywdę sobie zrobi…

Chermes
Chermes

Oby. 🙂

Rynia
Rynia

I moze taka byla intencje obdarujacych?

Jantar
Jantar

Tym samym prezes wprost dał hasło do bezpardonowych, brutalnych ataków na opozycję. Tym razem już nie słownych, a wprost do użycia przemocy. Ilu się znajdzie takich, którzy tego posłuchają? Ucieszeni kościelni hierarchowie zapewne także wtrącą swoje 3 grosze z poparciem dla przemocy wobec opozycji. Od dawna już zresztą nawołują do „świętej wojny w obronie kościoła i wiary”.

Drodzy forumowicze, dla mnie sprawa jest jasna: po wyborach czeka nas rozlew krwi i to niezależnie, czy Kaczyński je przegra, czy wygra. W pierwszym przypadku dojdzie do zamachu stanu. W drugim przypadku będzie kwestia unicestwienia opozycji i zastraszenia obywateli.

vint
vint

Obawiam się, że masz niestety rację.

Maciek123454321
Maciek123454321

Stan wyjątkowy? Majdan?…….. Też o tym myślę, i to prawie bez przerwy. Zastanawiam się mocno nad fundacją „Stratpoints”… Polecam odwiedzenie ich strony internetowej. Pytanie zasadnicze, na ile generałowie i oficerowi wywaleni z wojska lub ci, którzy sami odeszli w proteście przeciwko szpiegowi rosyjskiemu Macierewiczowi, zachowali swoje wpływy w armii……………

Jantar
Jantar

Niestety PiS zdążył wyszkolić Obronę Terytorialną. Na dodatek OT jest lepiej uzbrojona od zawodowego wojska. Kilka miesięcy temu były przecież newsy, że Błaszczak zakupił super sprzęt, który miał być dla wojska, a dostała go OT. I w ostatnich miesiącach regularnie słyszymy o odbieraniu przysięgi od kolejnych batalionów OT. Nieśmiało też przypominam, że to OT ma zapisane w statucie powołania główne zadanie „obronę legalnych władz państwa przed demonstrantami”. To było już dawno zaplanowane, Macierewicz od samego początku swoich rządów powołał do życia OT. A do OT zgłaszali się sympatycy partii i narodowcy, którzy, jak padło w reportażu TVN-u, „nie mogą się… Czytaj więcej »

Waldemar
Waldemar

Jak mawiają Rosjanie: i smieszno, i straszno.

HerodAntypis
HerodAntypis

Satyrycznie to komboj z koltem, redneck miłujący rodeo ale biorąc pod uwagę niemedykalizowaną schizofrenię paranoidalną to NKWDzista z Naganem. Odezwał się kompleks Wałęsy- Lechu machał siekierką to jaro kazał sobie podarować pistolet.

Rafał P
Rafał P

Czy to ma oznaczać, że Jarosław Stalin daje pozwolenie na strzelanie do opozycji?