Kaczyński funduje nam odejście z rządu i wybory. To prezent dla nas z okazji jego urodzin?

Kaczyński funduje nam odejście z rządu i wybory. To prezent dla nas z okazji jego urodzin?

Od kilku dni krążą słuchy, że Jarosław Kaczyński zamierza opuścić rząd do końca roku. Ostatnio poinformował o tym „Super Express”.

Informator z PiS przyznaje, że „prezes ma dość sytuacji, w której przy kluczowych głosowaniach w Sejmie nie jest pewny do samego końca większości”. Sytuacja jest dość nieciekawa, więc nie można wykluczyć wcześniejszych wyborów, co zmusza prezesa do skoncentrowania się tylko na partii i przygotowania jej na kolejne zwycięstwo.

Zresztą prezes swoje już zrobił i udało mu się ułożyć w miarę poprawnie relacje miedzy Morawieckim a Ziobrą, więc już nie jest w rządzie niezbędny.

Możliwe, że wpływ na taką decyzję mają też względy zdrowotne, bo Kaczyńskiego czeka kolejna operacja. Tym razem wszczepienie endoprotezy w drugiej nodze.

Profesor Antoni Dudek, politolog z UKSW uważa, że „jeśli Kaczyński odejdzie z rządu, to będzie sygnał, że idą przedterminowe wybory. W jednym z wywiadów Kaczyński wprost powiedział, że on widzi swój horyzont swojej misji jako wicepremiera do momentu kampanii wyborczej”.

Zwraca też uwagę, czy właśnie „rozpoczęciem kampanii nie było ogłoszenie Polskiego Ładu miesiąc temu, ale jeśli Kaczyński odejdzie z rządu, będzie to niemal pewne. Jarosław Kaczyński poświęci się w całości partii oraz temu, by PiS wygrało wybory”.

Co wymyślił Kaczyński zapewne już niebawem się dowiemy ,a dzisiaj…

Dzisiaj warto pamiętać, że Kaczyński ma urodziny, warto więc, tak przy okazji, złożyć mu życzenia.

No to życzę mu, by zrozumiał, że schrzanił już wszystko, co możliwe, sprzedał Polskę Kościołowi, zniszczył tożsamość obywatelską, relacje zarówno społeczne, jak i te, międzynarodowe, dopuścił do władzy niedouczonych ignorantów, umiejętnie podzielił naród, wypromował agresję i nienawiść, więc… już czas najwyższy, by facet sobie odpoczął.

Niech idzie sobie na zasłużoną emeryturę, zadba o swoje zdrowie, polata na terapię z psychoanalitykiem, by się wzmocnić psychicznie, bo przyjdzie czas, gdy odpowie za całe zło, jakie Polsce i Polakom zafundował.

Niech mu jesień życia lekką będzie…

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

/do/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
daroo
daroo
18 czerwca 2021 12:12

To ja pierwszy złożę nadprezesowi życzenia: Wszystkiego najgorszego dziadu

Piotr
Piotr
18 czerwca 2021 12:42

Jestem ciekawy czy Pan prezes operując kolano korzysta z NFZ, jak większość emerytów w tym kraju.

Dron
Dron
18 czerwca 2021 12:42

Te kilka miesięcy wicepremierowania od bezpieczeństwa pokazały wyraźnie, że pjk umie zadbać jedynie o swoje bezpieczeństwo i na tym jego rola „eksperta” od bezpieczeństwa może właściwie się zakończyć. Panie Prezesie, z okazji urodzin życzę panu duuuużo zdrowia, żeby starczyło go na te wszystkie procesy, które pana po tym wszystkim czekają i jeszcze na parę latek pierdla.

Stanisław
Stanisław
18 czerwca 2021 13:35

Odejście Kaczora…odc.1654. Dziadowska ta opozycja- jak sam nie odejdzie, to mogą go pocałować w…W dłoń oczywiście.

Predator
Predator
18 czerwca 2021 16:51
Reply to  Stanisław

.Dziadowska opozycja????, pierwszy raz spotkali takich hamów jak w pisdzielskim pislamoczauczeskokomunistycznym bycie, i ty jako pierwszy powinieneś dawno mu złożyć życzenia, nie wiem na co czekasz

Stanisław
Stanisław
18 czerwca 2021 21:59
Reply to  Predator

„hamów”- rozumiem, że nienawidzisz Kaczora, ale co ci zawiniła polska ortografia?

Predator
Predator
19 czerwca 2021 09:13
Reply to  Stanisław

Przy tobie to nawet ortografia wymiękka, i nie wszyscy zasługują na ch, twoja ortografia też pozostawia dużo do do życzenia.

Stanisław
Stanisław
19 czerwca 2021 11:53
Reply to  Predator

„twoja ortografia też pozostawia dużo do do życzenia”- a tak konkretnie to gdzie?

Predator
Predator
19 czerwca 2021 13:16
Reply to  Stanisław

…..ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie…..

Marek
Marek
18 czerwca 2021 20:03
Reply to  Stanisław

Głupek.

Predator
Predator
18 czerwca 2021 13:51

radziwiłowie, piłsudski i wielu innych destruktorów razem wziętych nie zrobili z Polski takiego szamba jak ten szmaciarz z Żoliborza.W dniu jego urodzin życzę mu tego samego co zrobił Polsce i Polakom

druh Marek
druh Marek
18 czerwca 2021 17:34

To,że taki leniwy i tchórzliwy staruszek rządzi 38 mln.krajem w środku Europy,świadczy źle o Polakach. Nie znam drugiego kraju, w którym facet: bez prawa jazdy, nie uprawiający żadnych sportów, nie mający żony, partnerki czy partnera, nie znający biegle żadnego obcego języka- trzyma za twarz swoich rodaków. Myślę ,że to zasługa polskiej religijności, zaufania Polaków do kościoła, który stacza sie moralnie i od wielu lat kolaboruje z PiS-em.

Kazimierz
Kazimierz
18 czerwca 2021 20:49

Moskwa ma plan I ( też mi rewelacja ) inwazji a wiceprezes ds. bezpieczeństwa stawia na partyjniactwo . PATRIOTA i GENIALNY STRATEG .