„Kiedy myślisz, że osiągnięto już szczyty chamstwa i głupoty, przychodzi [poseł PiS] Kownacki z podnośnikiem”

Bartosz Kownacki obraził się na Ikeę

– „Panie Kownacki, jesteś pan tak niemądrym człowiekiem, że brakuje skali. I do tego człowiekiem całkowicie niedouczonym. III Rzesza była państwem bezprawia. Niemieckie prawo w żaden sposób nie sankcjonowało niemieckich zbrodni. Zajmij się pan lepiej historią widelców!” – tak na wpis Bartosza Kownackiego z PiS zareagował Bartosz Wieliński z „GW”.

 

A tak oto na Twitterze „popisał” się rzeczony Kownacki: – „Dla przypomnienia politykom PO i Konfederacji, którzy chcą posiedzenia Sejmu na sali obrad. Naziści mordowali zgodnie z obowiązującym w Niemczech prawem. Ważniejsze było prawo niż nakazy moralne i zdrowy rozsądek”.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że przedstawiciele partii rządzącej wręcz prześcigają się w pisaniu niezbyt mądrych i niezgodnych z prawdą tweetów. A „rada”, żeby Kownacki zajął się historią widelców, to oczywiście aluzja do jego wypowiedzi o Francuzach: – „To są ludzie, którzy uczyli się jeść od nas widelcem parę wieków temu”.

 

– „Kiedy myślisz, że osiągnięto już szczyty chamstwa i głupoty, przychodzi Kownacki z podnośnikiem”; – „Nie zapewniając środków ochronnych służbom, narażacie ich zdrowie i życie. I nie tylko ich, ale ich rodzin i wszystkich bliskich. Swojego nie chcecie narażać! Testy dla was są od razu a dla reszty Polaków nie ma”; – „Jak nie chcesz iść do roboty, to weź L4. I przestań tu jęczeć. O nakazach moralnych to idź Pan pogadać z pracownikami sklepów z owadem. Bo w to, że odważysz się Pan pogadać z pracownikami szpitala, najlepiej takiego jednoimiennego, nie wierzę” – pisali internauci, odpowiadając Kownackiemu.

Do wpisu posła PiS odnieśli się także inni dziennikarze. – „Brawurowe porównanie. Pan minister porównał Regulamin Sejmu RP do prawa hitlerowskich Niemiec. Uprzejmie przypominam, że PiS kilkanaście razy zmieniał ten regulamin. Moim zdaniem wcale nie na hitlerowskie podobieństwo” – napisał Patryk Słowik z „DGP”. – „Dostanie się Pana do Sejmu i Pańska praca w charakterze wiceministra obrony (!) to jest jednak skala upadku. Zarówno polskiej polityki, jak i zawodu prawnika” – to wpis Łukasza Maziewskiego z „SE”. – „Śmialiśmy się z jego porównania o uczeniu Francuzów jedzenia widelcem. Wtedy się tylko ośmieszył. Teraz zostanie zapamiętany jako autor najbardziej plugawego wpisu w czasie pandemii. Pracują w sklepach, pracują odbierający odpady, sprzątający ulice, lekarze. Posłowie nie mogą?” – skomentował Wojciech Karpieszuk z „GW”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
darooKrzysztofDami.PZBartRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janina
Janina

Aż korci powiedzieć za klasykiem :”spieprzaj dziadu”. Całe to plugawe plemię pisiorskie drży tylko przed Kaczyńskim i koronawirusem. Oni nawet Boga się nie boją. Przy okazji pandemii wylazło szydło z worka, cała ich małość, pazerność, egoizm,ujawniają się powoli wszystkie parszywe charaktery, miękkie kręgosłupy, tchórzostwo. Kownacki to tylko jeden z nich, który przez swój niewyparzony dziób się sypnął. Tfu !

Marek
Marek

Mega idiota

andrzej
andrzej

To baran. Może sobie w oborze smacznie zajadać swoim widelcem.

marek
marek

Giga Menda !!!!!

Ryszard
Ryszard

Poza bezsensem merytorycznym bredni, która wydala z siebie Widelcowy, warto by mu przypomnieć starą prawdę, która mówi, że tam gdzie w dyskusji pojawia się argument „ad Hitlerum”, tam ta dyskusja się natychmiast kończy.

Bart
Bart

Odkąd zobaczyłem (a przede wszystkim usłyszałem) Kownackiego, zastanawiam się, czy on jest upośledzony czy po prostu chamski. No ale to drugorzędna kwestia, najważniejsze pytanie brzmi: jak to indywiduum mogło być wiceministrem.

daroo
daroo

Uczył się od mistrza (ministra) i chyba go przerósł 🙂

Ryszard
Ryszard

W Kaczym Dole ministrem, premierem i prezydentem może być każdy, byleby był mierny, bierny, ale wierny!

Dami.PZ
Dami.PZ

Nachlal się dzban jeden i tyle w temacie

Krzysztof
Krzysztof

Standardowy kloc pisowski… Po prostu wygrał jeden z wielu castingów na pożytecznego idiotę. Sprawna ręka do głosowania i nieczynny mózg były dodatkowym atutem…

daroo
daroo

Raany ten facio wali w dno od spodu. Mam pytanko skoro mowa o naziolach; kiedy obozy koncentracyjne dla „niepokornych”?