Kinga Duda społecznie doradza ojcu

Kinga Duda wyprawiła urodziny w czasie PANDEMII. „Co wolno wojewodzie...”

Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie deklarował swoje uwielbienie dla demokracji amerykańskiej i dla samego prezydenta Ameryki. W trakcie oficjalnych spotkań panowie mówią o sobie jako o przyjaciołach. Mamy wrażenie, że chęć naśladowania amerykańskiego przywódcy poszła tak daleko, że Duda postanowił zaangażować w budowanie swego wizerunku także rodzinę.

 

Jak podaje na profilu społecznościowym dziennikarz RMF FM Krzysztof  Berenda:Mamy polską Ivankę Trump. Kinga Duda została oficjalnym doradcą prezydenta Andrzeja Dudy. Podkreślam – społecznym – czyli bez pensji”. Informacja została zaczerpnięta z oficjalnej strony prezydenta.

Informacja obiegła internet i w pewnym momencie spowodowała reakcję głowy państwa: „Dziękuję i potwierdzam. „Doradca społeczny” to wolontariusz. Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia z tytułu tej funkcji” – czytamy na rmf24..pl

Córka pary prezydenckiej ma 25 lat i jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Poza tym jak czytamy w jej oficjalnym biogramie: „Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych krajowych oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, a także Parlamencie Europejskim. Jako wolontariuszka uczestniczyła w pracach Biura Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP, gdzie wspierała również prace legislacyjne”

 

W jakich tematach będzie doradzała ojcu panna Kinga tego na tę chwilę nie wiemy. Jedno jest pewne – już i tak nieźle wyglądające jej cv będzie wyglądało jeszcze lepiej.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Życie naszego prezydenta nie jest łatwe: była propozycja aby żona zarabiała całkiem pokaźną kwotę ale p. Agata, pod wpływem opinii publicznej, zrezygnowała z pensji. Córka nie będzie pobierała wynagrodzenia za swoją pracę na rzecz ojca, który musi zapewnić byt swojej rodzinie. Czy to oznacza, że będzie podpisywał więcej i szybciej?

/as/

Źródło:rmf24.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kundzia
Kundzia
17 września 2020 12:04

Cała rodzinka pracować będzie na rzecz odbudowy Polski Ludowej.Czy ktoś z tej rodziny został jeszcze bez dobrej posady? Mamusi się nie udało to córeczka zgarnie parę tysiączków bo w pracę społeczną mam wątpliwości.Gdyby tak było za czasów poprzedników to co by krzyczał duda i reszta?Nie napiszę co ale większość wie.Ivanka i Kinia to dopiero duet.

ghjgj
ghjgj
17 września 2020 12:41

to się nazywa „rodzina na swoim”, przepraszam, „na swoim-państwowym” !

daroo
daroo
17 września 2020 13:16

Co z tego że mu doradza skoro ten pajac i tak nie słucha. Patrz apel o poszanowanie dla LGBT w kampanii wyborczej.

Janina
Janina
18 września 2020 10:22
Reply to  daroo

Tata-majster wziął do „terminu” czeladniczkę Kingę, aby jej wyprostować myślenie na modłę pisiorów. Po 5 latach prania mózgu, panna wystartuje do wyborów prezydenckich, bo tata już nie będzie mógł. Tak nam się uformuje Dynastia Dudorów, tfu !

Agnieszka
Agnieszka
18 września 2020 21:06
Reply to  Janina

Nie Dudorow a Dudkow. Lepej pasuje do poziomu intelektualnego Dudy!

Jantar
Jantar
17 września 2020 13:27

Z twittera: „Ktoś jeszcze nie dostał fuchy? chyba szwagier”. Szwagier i teść Dudy, ale obaj są przeciwko PiS-owi i Dudzie. Gdzieś czytałam, że Dudowa zerwała wszelkie stosunki z ojcem i bratem i nawet z nimi nie rozmawia.

Zgredzinka
Zgredzinka
17 września 2020 17:34
Reply to  Jantar

To spory błąd, bo rodzinę ma się jedną, a mężów można mieć kilku.
Jak się koło historii obróci, to zostanie jak …. Himilsbach z angielskim.

AntyKaczor
AntyKaczor
17 września 2020 13:58

Małopolska fanami Hameryki stoi więc proszę się nie dziwić. To na razie wprawki Kingusi. Jak się wyszkoli to będzie się taplać w polskiej polityce z wielką gracją. Oczywiście społecznie.

malgoska
malgoska
17 września 2020 14:53

Uczył Marcin Marcina…

Irena
Irena
17 września 2020 16:16

Nepotyzm pelna geba !!! KK pracuje za ….co laska…..a corcia wolontariuszka ,,,,chyba papcio musi dostać podwyzke pensji aby moc utrzymać familie !!!

Zgredzinka
Zgredzinka
17 września 2020 17:29

Bez wątpienia dziewczyna nie ma lekko.
Obracając się wśròd młodzieży, pewnie nieraz musi usłyszeć słowa prawdy o swoim autorze.
Aż dziw, że chce się przy jego boku lansować. To doprawdy spory obciach.

Agnieszka
Agnieszka
18 września 2020 21:04

A co doradzia? Moze jaki krawat dopasowac do garnituru? Bo co ta smarkula – z glupkowatym jak tata usmiechem – moze wiedziec o swiecie, o polityce miedzynarodowej, na temat governance swiatowego, itd.