Kompromitacja Kancelarii Sejmu. Trzaskowski dostał login i hasło do głosowania choć nie jest posłem!

Pani się zachowuje skandalicznie, obraża pani ludzi.

Bałagan i nerwy w środowisku rządzących muszą być nie lada, skoro dochodzi do takich sytuacji: „Właśnie otrzymałem login i hasło do posiedzenia Sejmu” – poinformował na Twitterze prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

 

Dołączył zdjęcia SMS-ów od Kancelarii Sejmu.

W przekonaniu, że nie powinien otrzymać tych wiadomości, stwierdził: „Tak właśnie rządzący chcą profesjonalnie zapewnić bezpieczeństwo obrad. W tej kadencji nigdy nie byłem posłem” – podkreślił Trzaskowski.

Chodzi o piątkowe posiedzenie Sejmu i jego szczególny charakter.  Na sali plenarnej znaleźć mają się tylko reprezentanci klubu, a pozostali posłowie będą uczestniczyć w głosowaniach zdalnie. Tylko oni mają być wyposażeni w hasło i login… Nikt inny!

„Mając na uwadze bezpieczeństwo posłów i pracowników, podjęliśmy na Prezydium Sejmu uchwałę ws. regulaminu prac izby” – wyjaśniała we wtorek marszałkini Elżbieta Witek.

Jak widać regulamin nieco niedopracowany lub nietraktowany dość poważnie.

/jp/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
LeszekRyszardJantarZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Patałachy. Ale to akurat wiadomo od dawna.

Jantar
Jantar

A wiadomo, czy jakieś pisowskie byłe (p)osły nie dostały „przypadkiem” loginu? Nie wiadomo. Ten „przypadek” to też w przypadku PiS mógł nie być przypadkiem, ale celowym działaniem. Skoro wszystko utajnione, głosowanie anonimowe to najważniejsze, żeby liczba głosów się zgadzała, czyli 460. Nie mogłoby być mniej, bo skoro mieli głosować internetowo to wiadomo, że nie ma nieobecnych. A potem by wyszedł rezultat 350 głosów za ustawą pisowską, reszta przeciw, albo się wstrzymała. Nikt by nie sprawdził, kto tak naprawdę głosował. No i niech wprowadzą to narzędzie na stałe to dopiero będą mogli robić, co im się tylko zamarzy. Już nie będzie… Czytaj więcej »

Ryszard
Ryszard

To rząd zwykłych mafiozów.Chcą nas ich przeciwników unicestwić na zawsze.Szumowski to łotr i kanalia.

Leszek
Leszek

Kaczyński i jego zastęp z pewnością wiedzieli o tym, że Witek będzie wprawdzie bez cienia sprzeciwu będzie im jadla z ręki, ale nie przewidzieli, że będzie ich do tego stopnia kompromitowala.