Ks. Kneblewski – akcja „Zostań w domu” to „ogłupianie” i „zastraszanie” 

Ks. Kneblewski znowu szokuje: „Przymusowe szczepienia to hodowanie ludzi jak bydło...”

„Uczestnikom dzisiejszej Mszy Świętej Wszechczasów w bydgoskim Sacre-Coeur pragnę z serca podziękować. Kochani, nie zawiedliście. Nie daliście się ogłupić, zastraszyć, nie poddaliście się psychozie i nie popadliście w histerię. Jak zwykle licznie i po katolicku przyjęliście Komunię św. Jestem z Was dumny” – tak kapelan narodowców ks. Roman Kneblewski podziękował wiernym, którzy w minioną niedzielę przyszli do bydgoskiego kościoła na jego mszę.

 

Duchowny dał tym samym znać, że sprzeciwia się akcji „Zostań w domu”. Dla niego to „ogłupianie” i „zastraszanie”.

Jeśli dodać do tego skandaliczny post jaki ksiądz opublikował w warunkach poważnego zagrożenia dla życia i zdrowia narodu, powinna go spotkać surowa kara, a przynajmniej odsunięcie od religijnych ceremonii.

Chodzi o post zatytułowany „Włoski cyrk. O co chodzi?”. Czytamy w nim m.in. „Skoro miesięcznie umiera we Włoszech około 52 tys. osób z różnych powodów, to dodatkowe, albo i nie, bo nie wiadomo, 5000 osób, mogło wywołać klęskę, stan wojny i sparaliżować państwo i służbę zdrowia? Czy przez te dodatkowe 5000 osób trzeba było wzywać wojsko do utworzenia konwojów ze zmarłymi? Po co ten cyrk?”

 

To niewielka pociecha, że na Kneblewskim poznał się już nawet Watykan, a biskup Jan Tyrawa odesłał go na wcześniejszą emeryturę.  Mieszka on teraz wygodnie w domu dla księży emerytów w Bydgoszczy i ciągle jeszcze odprawia msze w swej dawnej parafii. Ostatnio w niedzielę 22 marca.

Wpis duchownego wzbudził wiele równie skandalicznych komentarzy świadczących o niezrozumieniu problemu, przed którym stoi dziś świat.

 „Jak to łatwo jednym kliknięciem być rzecznikiem całych Włoch… Rzecznikiem, który chyba nie ma pojęcia, co się tam naprawdę dzieje. A tym, co polubili ten post, proponuję wpatrywać się w Jezusa na krzyżu z włoskiego Bergamo…” – podsumował liczne wpisy internauta i doradził sympatykom Kneblewskiego: „Lepiej się pomodlić niż wciąż siedzieć przed ekranem i wrzucać niestosowne posty”

/j/

Źródło: Wyborcza

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

25
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
9 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
AnnaTomaHipGrzegorzMagda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Yntelygentny ynaczej. Zdaje się, że Knebel-ewski jest w grupie ryzyka, jak każdy emeryt? Jeśli złapie koronawirusa i podłączą go do respiratora……

Zwinka
Zwinka

Tępy klecha najzwyczajniej nie potrafi pojąć różnicy pomiędzy śmiercią z powodu „normalnej” choroby, czy starości, a tą w wyniku choroby zakaźnej. To oczywiste, że ludzie umierali, umierają i umierać będą, bo taka jest kolej rzeczy, ale przecież żaden lekarz /pielęgniarka / rodzina nie umiera z powodu kontaktu z chorym na te „normalne” choroby ( zawał, nowotwory itp. ) i może się tym chorym bezpiecznie opiekować, natomiast w przypadku choroby zakaźnej jest ryzyko zarażenia, zachorowania i śmierci, jeśli te osoby nie będą odpowiednio zabezpieczone. Mamy przecież doniesienia o licznych zachorowaniach i, niestety, również śmierci wśród personelu medycznego. Jak więc trzeba takiemu… Czytaj więcej »

Maciek123454321
Maciek123454321

Zwinko, potraktuj tego pana sukienkowego jako ciekawy przypadek medyczny. A może pedofile wśród duchowieństwa paradoksalnie okażą się najbardziej normalnymi spośród nienormalnych?

Zwinka
Zwinka

Maćku, oni nie są chorzy, Oni są cyniczni.

Magda
Magda

Cep nad cepami

Piotr
Piotr

Chwała Bogu za tak wspaniałego kapłana.

Slucham
Slucham

Ciul z tego chłopa w kitce

Takata
Takata

Ty tak na poważne???

mirnal
mirnal

Nie kneblujmy mu ust, nawet, jeśli się z nim nie zgadzamy.

Janik
Janik

Ja mu ust nie knebluję. Ale też własnego rozumu nie wyłączam. Po prostu – jak mnie pies obszczeka, ja nie odszczekuję

realistka
realistka

To niech nie pie……oli takich głupot.

Maria
Maria

Nosił wilk razy kilka, poniosa i wilka

Takata
Takata

Problem w tym, że to co w tej chwili wygaduje zwyczajnie jest niebezpieczne. Dla wszystkich, każdej osoby, bez względu na to, czy podziela te poglądy, czy nie.

Tbird
Tbird

No i super. Jak chcą to niech sobie jeszcze znak pokoju z języczkiem przekazują, tylko potem niech się nie rozłażą. Kordon sanitarny i potrzymać pod kluczem ze dwa miesiące, no chyba że prezesik chciałby dołączyć bo ostatnio wielce pobożny się zrobił, to proszę.

Maria
Maria

Glupota i ignoracja powaznej sytuacji przez glupiego ksiedza i jeszcze glupszych parafian co go sluchali. Prostak i idiota tylko lekcewazy powazne zagrozenie dpa zycia jakim jest Coronavirus.

adam
adam

Panie Klecho, a ilu by zmarło, gdyby nie te środki izolacji? Ilu? Nie ma Pan szacunku nawet dla księży którzy zmarli przez koronawirusa! Wstyd! Głupi, wiejski klecho!

bleble
bleble

Głupek i ci co tam poszli również nic dodać nic ująć ….

Prawdziwy polak
Prawdziwy polak

Boże widzisz i nie grzmisz?

Dariusz
Dariusz

Szczerze .Sposób na wycofanie gotówki,dodruk pieniędzy ,reglamentację cen,się znalazł .Co po drodze ?

tomek
tomek

zapomniał podziękować za radę…A

Takata
Takata

Wywód liczby zmarłych bardzo „naukowo” przeprowadzony. Liczba zgonów z 2012, przyczyny z 2017… W dodatku iście chrześcijańskie współczucie dla rodzin tych ludzi…
I nie mówcie mi, że „to tylko jeden ksiądz”. To instytucja wysoce hierarchiczną, udowodniła że ma środki i możliwości by kogoś głoszącego rzeczy niewygodne pozbawić możliwości wypowiedzi. Więc skoro za głoszenie takich andronów nie zakneblowano go skutecznie, to znaczy że jego wypowiedzi są zgodne z te rzeczywistym stanowiskiem kościoła.

Grzegorz
Grzegorz

Zastanów się człowieku co Ty piszesz walnie się w czoło

Hip
Hip

Ścierwo ,które nie powinno chodzić po tym świecie

Toma
Toma

Kto jak kto ogłupia ludzi ale chyba najbardziej kler.

Anna
Anna

W końcu normalny ksiądz,ktory nie dał się kupić i widzi co jest grane. Szczęść Boże. Pozdrawiam serdecznie