Marcin Wolski nagrodzony za szopkę noworoczną

Kuriozalne zarzuty stowarzyszenia dziennikarzy wobec TVN

Teraz naprawdę zrobiło się śmiesznie. Dyrektor TVP 2 i jeden z twórców noworocznej „Szopki w muzeum” został uhonorowany – przez prezesa TVP Jacka Kurskiego – specjalną nagrodą za ten program. Fakt ten jest tym „zabawniejszy”, im więcej odnotowuje się na ów program skarg i zażaleń. Jak wiadomo, do KRRiTV wpłynęło ich do tej pory osiem.

Premiera „Szopki w muzeum” odbyła się w Sylwestra, a powtórzono ją w Nowy Rok. Był to prawdziwy come back Wolskiego i jego programu po wielu latach nieobecności na telewizyjnej antenie.

W ocenie tego „triumfu artystycznego” zdania odbiorców są jednak bardzo podzielone. Dla sporej grupy widzów szopka była popisem chamskich, rasistowskich i mizoginistycznych żartów. Dowcipkowano m. in. z figury małżonki byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, wydrwiwano prezydenta USA Baracka Obamy, pokazując go jako niewolnika na farmie itd. itp… Nade wszystko bowiem ociekała wazeliną wobec obecnie rządzących.

Jej motywem przewodnim nie było – jak zwykle – podsumowanie ubiegłego roku, ale lata rządów PO-PSL, na których nie pozostawiono oczywiście suchej nitki. Właśnie to najbardziej przypadło do gustu prorządowym klakierom, przekładając się na nagrodę w brzęczącej monecie, ale nie wiadomo, w jakiej wysokości.
Wyprodukowanie samej „Szopki w muzeum” kosztowało ponoć 700 tys. zł, a obejrzało ją ok. 1,8 mln widzów.
(Źródło: Newsweek)

j

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

19 komentarzy do "Marcin Wolski nagrodzony za szopkę noworoczną"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Waldemar

No proszę, jeszcze go nagrodzono. Lepper też lał gnojowicą i powędrował za to do pierdla.

Zwykły Kowalski

On, to znaczy Wolski dostał nagrodę specjalną – znaczy się dla „ludzi specjalnej troski”?

Zgredzinka

I do piekła !!!

Paweł

Zrozum wyznawco Prezesa,
Co lubisz baśnie i czary,
Pisowskie gowno nie pachnie,
Pomimo bezmiaru twej wiary!

Maciek123454321

Panie Wolski, WOLSKA pana kocha! Podobno prezes Karakan w czasie oglądania szopki-syfki tak się brechtał, aż mu sztuczna szczęka wypadła.

Zwinka

To on ma szczękę, choćby i sztuczną ???

Mariola

Słyszałam, że nie ma w obawie, żeby mu ktoś zębów nie chciał policzyć.

Monk

Oczywiście oglądał to „dzieło” w przerwie pląsów swoich ulubionych byczków :-)))

Piotr

No tak,ale czy nie zauważyliście,że „artysta”od szopki to ten sam poziom co TVPis i partia uzurpatora?Oni tak myślą, bo taki rozum im Bozia dała.Nikt ich nie przekona,że białe jest białe a czarne jest czarne,już o tym,że są jakieś inne kolory… .

Woytas

Im gorzej, tym lepiej. Widać szopka trafiła – pod strzechy.

Karol

Parafrazując Franca Maurera ustroje się zmieniają a Wolski ciągle w szop(k)ach. Tak dla przypomnienia poczatków „kariery”: „Publikował również w „Żołnierzu Wolności”, organie propagandowym Ludowego Wojska Polskiego, m. in. szopkę noworoczną krytykującą państwa Zachodu i Izrael w związku z wojną sześciodniową.

raf

Pan wolski raczył w szopce odnieść się do figury Anny Komorowskiej. Przyznam, ze przy jego seksapilu niedorozwoja z rozbieżnym zezem takie maniery nawet specjalnie nie zaskakują. Pewnie wielu ludzi strzykałoby szambem przez zęby, gdyby mieli aparycję wolskiego.

krakus

Szopka jak to szopka była bardzo zabawna. Trafne żarty z kompromitującej się codziennie opozycji. Dzisiaj poseł PO wymienić jednego z 3 króli imię jako Belzebub.

Waldemar

Już raz prosiłem o zmianę nicku, panie krakus. Pan kompromituje to wspaniale miasto, zarówno koszmarnymi wpisami analfabety – „dzisiaj poseł PO wymienić jednego…” to po jakiemu, pan to tłumaczył z keczua czy jak? – jak i poczuciem humoru. Kraków to „Zielony Balonik”, Boy-Żeleński i Piwnica pod Baranami, a nie żarty z fiuta zamiast reki. Zjechał Pan doprawdy do piwnicy, ale na pewno nie pod Baranami.

Zgredzinka

Myślisz, że zrozumie?

Waldemar

Niestety, już widać, że nie. Nie reaguje. Coś mi się wydaje, ze z tym Krakowem to lipa.

Irena

krakus ty jestes zabawny ….w zaciasnej czapeczce …..wyznajesz zasade , ze wschod jest na wschodzie , zachod na zachodzie , polnoc na polnocy a południe na południu……bardzo ciekawa „filozofia”

Sławomir

A z czyzyich pieniędzy reżim funduje koryta funkcjonariuszom kaczystowskim?
Z naszych!!!!!!!

Elżbieta

Nie warto robić rozgłosu temu dziwnemu panu Z Kurskim , z jego disco polo stanowią świetną sentencję przaśnego, obleśnego i głupiego humoru Cóż ciemny lud to kupuje niestety Co w tym towarzystwie robiła Rodowicz ? Pecunia non olet chyba ale czy ta kobieta tak bardzo potrzebuje pecunia aby się pokazywać w takim towarzystwie Gorzko gratulujemy Pani Rodowicz