„Marionetka przy obecnym tzw. „marszałku” ma wielką autonomię”

To Kuchciński „namieszał” w listach poparcia dla sędziów KRS?

– „W związku z przebiegiem dzisiejszych głosowań złożę do Prezydium Sejmu wniosek o ukaranie Marszałka Kuchcińskiego za naruszenie powagi Sejmu. Tak nie może wyglądać praca w Sejmie. Marszalek nie może się tak zachowywać” – poinformowała na Twitterze posłanka PO Agnieszka Pomaska. Chodzi o prace nad specustawą, która umożliwi PiS przejęcie terenu Westerplatte.

Najpierw na mównicy sejmowej pojawił się wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS i złożył… apel o zakaz zadawania pytań w sprawie specustawy. Po chwili głos zabrał Jerzy Polaczek z PiS, który zgłosił wniosek o natychmiastowe jej przegłosowanie bez pytań i dyskusji.

Posłowie z partii rządzącej oczywiście go ochoczo przyjęli. Przeciw temu protestowali posłowie PO Zbigniew Konwiński i Agnieszka Pomaska. Wielokrotnie próbowała zgłosić wniosek formalny, ale Kuchciński nie dopuścił do tego, zarzucając posłance PO, że mu… przeszkadza. Specustawa została przez PiS przegłosowana.

Internauci bez ogródek komentowali zachowanie Kuchcińskiego: – „Było takie określenie na Sejm. Szejm. Pasuje. Shame dla niestety bezwstydnego PiS”; – „Marionetka przy obecnym tzw. „marszałku” ma wielką autonomię”; – „Kaczyński: my nie chcemy wojny, my chcemy, żebyśmy się porozumieli……. Bull shit!!!”. – „Scena, jakby dworska, jeden lokaj, na polecenie Pana, przekazuje jego opinię drugiemu lokajowi, który ją skrupulatnie i natychmiast wprowadza w życie” – podsumował Waldemar Kuczyński.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Maciek123454321Rysiek69 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rysiek69
Rysiek69

To ma byc „Sejm” ? Marszalek Kuchcinski zabronił zadawania pytan Poslom Opozycji.
To nie Sejm a granda.

Maciek123454321
Maciek123454321

„Tragedią nie jest to, że Polska jest skłócona z większością świata, ma beznadziejny, skretyniały rząd, pseudoprezydenta na usługach PiS, sejmową maszynkę do głosowania złożoną z matołów, pazerny Kościół, żyjący na koszt podatników, ale to, że połowa Polaków jest z tego zadowolona.”
Joanna Senyszyn