Matka z Płocka w towarzystwie nieletniej córki atakowała policjanta (film)

Matka z Płocka w towarzystwie nieletniej córki atakowała policjanta (film)

Chyba miała prawo, w końcu jest „pełnom, porządnom rodzinom”. A tak poważnie, co to za matka, która zabiera dziecko na planowaną „zadymę”? Czy jest głupia, bez wyobraźni, czy po prostu, nade wszystko, lubi awanturki? A może ktoś jej za to płaci? Trudno zrozumieć.

 

Tym razem będąc w towarzystwie swego dziecka, uderzyła funkcjonariusza policji. Wcześniej poznaliśmy ją podczas płockiej manifestacji, kiedy to powiedziała do kamery: – „Jesteśmy pełnom rodzinom i nie zgadzamy się z tym, co się dzieje tu w Płocku. (…) Same pedały i lesby, moje dziecko bało się iść do sklepu, bo je porwie pedał i gej” – mówiła kobieta o towarzyszącej jej dziewczynce.

Ta matka, to słynna już kobieta z Płocka, która regularnie uczestniczy w zadymach, a którą już dawno powinny zainteresować się organizacje broniące praw dzieci. 

 

Marsz w Płocku nie przebiegał tak drastycznie jak ten w Białymstoku, ale widoczna, na wielu filmach, agresja robi wrażenie. Nowością jest to, że wśród „zadymiarzy” są kobiety, wulgarne i agresywne. Niestety, również agresywne dzieci, obrażające uczestników marszu.

I choć zawiadomienie w sprawie tych incydentów złożył już do prokuratury Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, to jednak nie słyszeliśmy, aby sprawą zainteresował się rzecznik praw dziecka, albo kościół.

/md/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gekon
Gekon
14 sierpnia 2019 08:50

XD

Marek
Marek
17 sierpnia 2019 21:03

Ta pania to chyba piwinnen psychiatra zbadac pod wzgledem agresji jaki ona dziecku dala przyklat