Ministrowi Szyszce wycięto drzewa

Ministrowi Szyszce wycięto drzewa

Stare mądre przysłowie „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka” ilustrują obecne „przygody” pana ministra Szyszki, któremu na prywatnej działce w Tucznie nieznani sprawcy wycięli dorodne świerki. – „Zostały one zasadzone kilka lat temu na uporządkowanym śmietnisku po to, żeby był lepszy widok. To, co dzieje się w tej chwili, to jest wchodzenie na czyjąś własność i usuwanie komuś drzew, które zostały tam zasadzone. To jest rażące łamanie prawa” – żalił się Szyszko w rozmowie z Radiem Maryja. W ocenie ministra, „prowokacja ta ma najprawdopodobniej związek z obecnie trwającymi pracami w Sejmie na rzecz ochrony przyrody”.

To już drugi tego typu incydent. Wcześniej w tym samym miejscu zniszczona została pracownia ministra środowiska w Tucznie. Wybito okna, wyciągnięto trofea myśliwskie, połamano je i zostawiono na zewnątrz. Natomiast w środku pozostawiono zakrwawioną siekierę.

Szyszko w czasie kilkunastu miesięcy pracy na stanowisku ministra podjął kilka kontrowersyjnych działań, począwszy od projektu pełnej liberalizacji wycinki drzew i krzewów, a skończywszy na udziale w skandalicznym polowaniu na 500 bażantów, wyhodowanych w Ośrodkach Hodowli Zwierząt i wypuszczonych z klatek wprost pod lufy myśliwych.
(Źródło: wp.pl)

/j/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
AlkaJankamirkaNihilZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nika
Nika

Niszczy ostatni pierwotny las – puszcze w Europie. Dzedzictwo UNESCO! Miejsce zycia ginacych gatunkow zwierzat, dzieciol trojpalczasty czy rys nizinny!
Nie kilka kontrowersyjnych dzialan – jego urzedowanie to masowa degradacja srodowiska, nepotyzm, drenaz srodowiska dla pieniedzy, niszczenie ngosow ekologicznych, mordowanie z premedytacja dla zadzy krwii ( zubry, bazanty). To czlowiek gleboko zaburzony, ktory niszczy Polske!

Sławomir
Sławomir

Zegarek Nowaka przy przekrętach pisiorów to papierek przy całym wysypisku.

Waldemar
Waldemar

Kodeks Kalego się kłania: „Rażące łamanie prawa”… ale tylko wtedy, gdy pod piły idą świerki Szyszki.

Alka
Alka

Mam nadzieje,ze jeszcze nie.To bylo tylko preludium.Jak obalimy ten nierzad,chce go widziec za kratami.A jeszcze bardziej podobaloby mi sie polowanie na wypuszczonego do lasu Szyszke.

bart
bart

Idealna historia. Rzadko można powiedzieć z większym przekonaniem: dostał, na co zasłużył.

Janka
Janka

Szkoda tylko, że słodka zemsta przyczyniła się do dalszej dewastacji środowiska, szkoda drzew ,……ale skoro to były drzewa Szyszki, to ……..mniejszy żal, też powiem: ma na co zasłużył! Najlepiej, gdyby roślinność się zbuntowała i nie chciała rosnąć na działce Szyszki!

adama
adama

Jestem za wycięciem Szyszki.

mirka
mirka

Hahaha!!! Doskonałe!

Zwinka
Zwinka

Powrót „Niewidzialnej Ręki” ?

Nihil
Nihil

Racja P.Zwinko.Tylko jest różnica…Tamta „Niewidzialna Reke” Promowała uwczesna telewizja.A współczesna „Niewidzialna Reke” telewizja opluwa.Punkt ręki zależy od jej postępowania.
A co się dzieje z szefem propagandy Kurwskim?Coś zamilkl twórca szabo-medio-przekazów