(Misiewicz) „Przytoczył sytuację, że nigdy nie strzelał z czołgu. W filmie on również z tego czołgu nie strzela. Robi to czołgista”

(Misiewicz) "Przytoczył sytuację, że nigdy nie strzelał z czołgu. W filmie on również z tego czołgu nie strzela. Robi to czołgista"

Granice dobrego smaku i groteski dawno w polskiej polityce zostały przekroczone, dlatego już nawet nie chce się śmiać z kolejnych doniesień medialnych o coraz to nowych posunięciach tzw. ludzi władzy i ich otoczenia. Ostatnio np. zrobiło się głośno o tym, że niedawny jeszcze szaf kancelarii ministra obrony Bartłomiej Misiewicz ledwo opuścił areszt – pozwał Patryka Vegę za film „Polityka”.

 

Były współpracownik Antoniego Macierewicza złożył pozew cywilny o naruszenie dóbr osobistych. Domaga się między innymi miliona złotych odszkodowania.
Analizuję materiał i będziemy rozważać kroki prawne. Chodzi m.in. o kontrowersyjne obyczajowe sceny z filmu, wręczanie łapówek czy wciąganie narkotyków” – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” mec. Zbigniew Kruger, pełnomocnik jeszcze niedawnego aptekarza spod Warszawy.

Działania te skwapliwie wykorzystał reżyser w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem w programie „Onet Rano”.

Ujawnił, że pan Misiewicz do złożonego pozwu dołączył ksero swoich orderów, w tym słynny Złoty Medal za zasługi dla obronności kraju, który w 2016 r. do jego torsu osobiście przypiął Antoni Macierewicz.

Było to niewiele po tym jak w roli rzecznika szefa MON, młodzieniec włamał się do gmachu Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO.

– Ciężko jest wypowiadać się na temat filmu, który jest jeszcze montowany. On przytoczył sytuację, że nigdy w życiu nie strzelał z czołgu, a jedynie nim jeździł. W moim filmie on również z tego czołgu nie strzela. Robi to czołgista – stwierdził przytomnie Vega komentując pozew Misiewicza. Zdaniem reżysera, to raczej Misiewicz powinien mu zapłacić, a nie odwrotnie.

Nie wydaje ci się, że to on powinien mi zapłacić, za to, że nie zatrudniłem w tej roli jakiegoś warchlaka, tylko przystojnego Królikowskiego” – zapytał Jarosława Kuźniara.

/j/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Anarchol'68Maciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Do pozwu dołączył ksero orderów, w tym order „Za zasługi dla obronności kraju.” Ludzie, PRZECIEŻ TO KRETYN.

Anarchol'68
Anarchol'68

A czegóż innego można się spodziewać po p…, no, asystencie Macierewicza???