Na naradzie PiS w Krakowie pojawił się Banaś? „Jak trwoga to do Mariana”

PiS chce unieszkodliwić Banasia

W piątek wieczorem w siedzibie PiS w Krakowie odbyło się spotkanie z udziałem najważniejszych polityków partii – wzięli w nim udział m.in. Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Ryszard Terlecki, Jacek Kurski, Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Michał Dworczyk, Andrzej Adamczyk, Jacek Sasin, Krzysztof Sobolewski, Ryszard Czarnecki, Elżbieta Kruk, Małgorzata Wasserman, Arkadiusz Mularczyk, Krzysztof Szczerski i … Marian Banaś.

 

Spotkanie, jak podaje RMF FM, miało służyć rozstrzygnięciu sporów koalicyjnych. Uczestnicy narady niestety nie chcieli skomentować przebiegu obrad.

Szczególną uwagę dziennikarzy przykuła obecność na spotkaniu szefa NIK, który przecież przez kilka miesięcy „wojował” z przedstawicielami Zjednoczonej Prawicy. „Jak trwoga, to do Mariana. Kraków, niekoloryzowane, z uśmiechem triumfu delikatnym, dziwnym trafem parkuje przed krakowską siedzibą PiS przed spotkaniem aktywu z Mateuszem Morawieckim” – napisał reporter „Gazety Wyborczej”, który zamieścił zdjęcie przedstawiające „Żelaznego Mariana” za kierownicą samochodu.

 

Marian Banaś pojawił się pod siedzibą krakowskiego PiS o godzinie 21:37. Trwa spotkanie najważniejszych polityków partii. Zadajemy sobie z kolegami pytanie. Przypadek?” – dodał autor wspomnianego wyżej zdjęcia.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Przed naradą w biurze partii, politycy wzięli udział w mszy świętej w Krakowie oraz złożyli kwiaty w krypcie z sarkofagiem Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu. Jarosław Kaczyński odwiedza to miejsce regularnie wraz ze swoimi najwierniejszymi „pretorianami” z szeregów partii.

/nt/

Źródła: gazeta.pl, wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments