Nieoficjalnie: Kaczyński i Kukiz podpisali porozumienie programowe

Kukiz może poprzeć zmiany wymierzone w dominację PiS? Zaskakujące doniesienia

Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa Prawo i Sprawiedliwość podpisało umowę o współpracy z  Kukiz’15. Jak czytamy na polsatnews.pl umowa jest zwieńczeniem wielu spotkań, o których donosiliśmy także na naszym portalu.

 

To ostatnie spotkanie odbyło się dzisiaj w KPRM a jego głównymi uczestnikami byli: prezes PiS Jarosław Kaczyński i Paweł Kukiz jako lider Kukiz’15. Szczegóły dotyczące postanowień podpisanego porozumienia zostaną ujawnione w trakcie spotkania z prasą.

„Politycy Kukiz’15 od wielu miesięcy rozmawiają z PiS na temat porozumienia programowego, które miałoby polegać na wzajemnym wspieraniu swoich projektów ustaw. Kukizowi zależy m.in. na tym, aby wprowadzić do polskiego porządku prawnego instytucję sędziów pokoju, ustawę antykorupcyjną oraz rozpocząć prace nad doprowadzeniem do nadania każdemu obywatelowi Polski indywidualnego, biernego prawa wyborczego” – informuje PAP

 

Internet błyskawicznie zareagował na tę informację: Na Twitterze znaleźliśmy pierwsze komentarze: „hahaha… niezła beka – antysystemowiec Kukiz. Po kolei… – wspierał PO – wystartował samodzielnie – wszedł w koalicję z PSL o których mówił że to zorganizowana grupa przestępcza – przytula się do PIS do zaliczenia została mu jeszcze tylko Lewica”

„Czekam na zapisy na „plucie Kukizowi w ryj i nazywanie go…po imieniu”. Chętnych może być więcej niż na szczepienia”.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Do sprawy będziemy wracali

/as/

Źródło: polsatnews.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tojatoja
tojatoja
31 maja 2021 16:41

Na sędziów pokoju Kaczyński się zgodził bo przecież tego pokoju pilnować będą jego sędziowie. A przy okazji nie będą już potrzebni sędziowie dotychczasowi. Bo skoro są ci od pokoju…

Maciek123454321
Maciek123454321
31 maja 2021 17:37

Zawsze wiedziałem, że to jest pisowski sługus. Już ma u mnie ksywę „PPPP”.
Pie-przony (-rdolony)
Pawełek
Przydupas
PiS-u.
Może się przyjmnie, tak jak przyjęło się osiem gwiazdek. ***** ***.

Jantar
Jantar
31 maja 2021 18:06

Podpisanie umowy Kukiza z Kaczyńskim i zgodę Kaczyńskiego na fanaberie Kukiza postrzegam jako nagrodę dla Kukiza za rozwalenie koalicji anty pisowskiej przed wyborami w 2019 r., a także jako nagrodę za próbę zatopienia PSL-u. To nie był przypadek, że Kukiz negocjował z PSL-em, którego nienawidzi i o którym w tym samym czasie mówił, że „to zorganizowana grupa przestępcza”. I nie przypadkiem też podpisał z Kosiniakiem umowę w momencie, gdy Lewica zgodziła się na warunki Kosiniaka i wyszła z planowanej koalicji. Podpisując tą umowę postawił warunek, że PSL nie będzie w tej koalicji, co dało w efekcie rozdrobnienie opozycji i zwycięstwo Kaczyńskiemu na drugą kadencję. Tyle pierwsza część. W kwestii drugiej części to pamiętamy, co mówili ludzie Kosiniaka z zarządu PSL-u: Kukiz i jego ludzie ani razu nie raczyli pojawić się na jakimkolwiek spotkaniu i w mediach ciągle krytykowali działalność PSL-u. A gdy PSL zerwał umowę, Kukiz szybciutko pobiegł do Kaczyńskiego. Naprawdę ktoś uważa, że to zbieg okoliczności, a nie celowe działanie na życzenie Kaczora??? Wszyscy wiemy, że Kaczyński nie umie walczyć czysto, cała jego działalność polityczna przez 30 lat opiera się wyłącznie na hakach, oskarżeniach, aferach, złodziejstwie, szantażach, a kto wie, czy także nie na zbrodniach (np. Lepper). Osobiście w takie przypadki nie wierzę – stanowczo ich za dużo, jak na kilka ostatnich lat.

Agnieszka
Agnieszka
31 maja 2021 19:26
Reply to  Jantar

Kaczynski to przestepca gorszy od bosow mafijnych.

Marianna
Marianna
31 maja 2021 18:17

Wstyd artysto wstyd…

***** ***
***** ***
31 maja 2021 19:42
Reply to  Marianna

Jaki artysta? Od przewałów?

Agnieszka
Agnieszka
31 maja 2021 19:24

Kukiz to troja, nie mylis ze starozytnym miastem greckim.

Marek
Marek
31 maja 2021 21:02

Co to jest u diabła „ordynacja mieszana”? Brzmi jak mieszanie w ordynacji. Kolejna próba wprowadzenia antydemokratycznych kukizowych JOWów. Proces fałszowania wyborów rozpoczęty, co więc od razu winny sam się podłożył. Pisuar na tym skorzysta a winny będzie kukiz bo jego pomysł. Trzeba było zostać przy muzyce, nie moje rytmy ale chyba byłeś w tym niezły. Do polityki brak ci inteligencji.

Zwinka
Zwinka
1 czerwca 2021 02:01

I pomyśleć tylko, że takie osobniki decydują o losach naszego kraju. Zgroza.

daroo
daroo
1 czerwca 2021 07:46
Reply to  Zwinka

Jaki elektorat ,tacy rządzący 🙁

Zwinka
Zwinka
1 czerwca 2021 15:51
Reply to  daroo

Prawda. Niestety. Z nieba nam nie spadli

Ryszard
Ryszard
1 czerwca 2021 12:05

I to już wszystko. Żałosny finał Kukiziego upadku. Dno den!