„Nieprowadzący” kampanii wyborczej Duda na targu w Garwolinie

Dziennikarz złożył skargę na Prezydenta. Czy będzie kara dla Andrzeja Dudy za złamanie obostrzeń sanitarnych?

„A co to za lansik od rana? Ktoś już obleciał ryneczek z warzywami a nawet był z wizytą w Garwolinie w Lechpolu. To ta kampania której nie ma? Daty wyborów nikt nie zna, ale kampania za grube pieniądze publiczne leci. Proszę nie przeszkadzać ludziom w pracy” – napisała jedna z internautek.

 

Rzeczony ryneczek znajduje się w Garwolinie, a na zakupy wybrał się Andrzej Duda. – „O poranku z wizytą na garwolińskim targu. Nie ma nic lepszego, niż świeże, polskie produkty od polskich rolników i przedsiębiorców. Dziękuję za Waszą ciężką pracę i serce! Ten trud powinien być przez nas wszystkich doceniany” – napisał Duda na Facebooku.

„Dość paradne z Pana strony, biorąc pod uwagę wczorajszy donos na pozostałych kandydatów, że „prowadzą kampanię” – napisał jeden z internautów. A chodzi o złożenie przez pełnomocnika wyborczego Dudy Krzysztofa Sobolewskiego zawiadomienia w PKW, że Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak, Władysław Kosiniak-Kamysz i Robert Biedroń prowadzą wyborczą agitację jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem kampanii wyborczej.

 

„Ale mam ubaw. Andrzejku, odkąd to robisz samodzielnie zakupy na targowisku? Kurski Ci podpowiedział, że to dobry medialnie pomysł? Za 2 mld zł z naszych kieszeni. Jesteś żałosny. Można szanować kogoś, kto jest tego godzien”; – „Tydzień temu taka fajna, leniwa sobota, a dziś kazali z rana ruszać w miasto, bo w sondażach spada. Ciekawe, jakie zadania wyznaczyli na dziś pani kukiełkowej? Dojenie krów? A nie, sorry, dojeniem wszystkiego to w PiSie Szumowski się zajmuje”; – „Na załączonym obrazku widzimy jak kandydat na kandydata na prezydenta nie robi kampanii wyborczej” – komentowali internauci.

Zwracają uwagę na jeszcze jeden aspekt sprawy: – „Garwoliński targ słynie z tego, że nie wystawia się cen produktów”. Faktycznie na opublikowanych zdjęciach nie widać, ile kosztują truskawki czy por.

Dziwnym zbiegiem okoliczności, ilekroć Duda coś kupuje, na towarach nie ma cen. Przypomnijmy nasz artykuł z lutego: „Ceny z produktów podczas zakupów Dudy zniknęły? – „Nie dziwota, że mówi potem o „przejściowo rosnących cenach”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ShaqMaciek123454321JaninaWłodzimierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Włodzimierz
Włodzimierz

Pewno przechodził obok bazarku „z tragarzami”…..

Janina
Janina

Tak to „wybrańcy narodu” urządzają sobie igrzyska, zabawę a nie wybory. I to za nasze podatki. Ciemny, zniewolony Naród już całkiem zatracił instynkt samozachowawczy. Lata temu, nieodżałowany bard wrocławski s.p. Jan Kaczmarek napisał piosenkę, która jest ponadczasowa i szczególnie pasująca do teraźniejszej sytuacji w Polsce : „ILE JESZCZE Ile jeszcze będzie nowych Rzeczypospolitych wyniesionych z pęt niewoli na wolności szczyty? Ile razy zmowa zmiecie nas rusko-teutońska, wymazując z mapy świata dumne słowo Polska? Ile jeszcze będzie krwawych powstań narodowych i tych z głową, al e również tych całkiem bez głowy? Ile groźnych fal represji i pacyfikacji i samobójstw rozpaczliwych hen… Czytaj więcej »

Maciek123454321
Maciek123454321

Kto z Was dołącza do akcji zbierania podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego? Pisanie nic nie kosztuje, udowodnijmy, że jesteśmy tutaj nie tylko dla marudzenia i krytykowania.

Shaq
Shaq

Coraz bardziej otłuszcza nam się Maliniak. Niedługo trzeba będzie go filmować dwiema kamerami, bo się w kadrze nie będzie mieścił. Jak powiedział, nie stoi pod żyrandolem. Pewnie dlatego, że w jadalni nie ma żyrandola.