„No paczta ludziska,”prezydęt” się odnalazł i reklamuje LOT” – burza wokół tweeta Dudy

Duda w rozpaczy i wciąż nie gratuluje prezydentowi USA wygranej

„Jest! Jest, odpowiedź prezydenta na kłamliwe oskarżenia Putina wobec Polski. Prezydent Duda zasugerował rodakom, by opuszczali Polskę i lecieli do Stanów, w związku z coraz bardziej prawdopodobnym zagrożeniem ze strony Rosji. On już jest bezpieczny, na nartach, ale nie powie gdzie” – kpił jeden z internautów.

 

A jak brzmi ta „odpowiedź”? – „Dobre wiadomości noworoczne 2020 od naszego flagowego przewoźnika lotniczego” – napisał na swoim profilu na Twitterze Andrzej Duda. Prezydent uznał, że uruchomienie przez LOT połączenia z Waszyngtonem od – uwaga! – czerwca przyszłego roku jest szalenie istotną wiadomością…

„Nie no rzeczywiście, to news dnia. Wiadomość noworoczna 2020… A staroroczna jest taka panie Duda, że Putin w haniebny sposób oskarża Polskę! Pana słowa: „Kto się czegokolwiek boi, nie może być prezydentem”. Czego pan się boi ? Wytyczne z Nowogrodzkiej nie dotarły?”; – „Adrian wytrzeźwiej!!! Putin pluje na Polskę i od tygodnia suweren czeka aż pan pokażesz cohones. Ale chyba milcząca pierwsza dama ma większe…”; – „Super, będziemy przed Putinem uciekać do USA… Pan tak na poważnie? Naprawdę nie ma teraz ważniejszych spraw w Polsce?”; – „Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia – skoro osoba piastująca stanowisko prezydenta RP nie jest w stanie bez wytycznych z Nowogrodzkiej wydać oświadczenia ws. ataków innego kraju na Polskę, to po co mu ten sztab doradców w Kancelarii Prez., który kosztuje podatnika 210 mln zł rocznie?” – komentowali wpis Dudy internauci.

 

Część internautów kpiła: – „No paczta ludziska,”prezydęt” się odnalazł i reklamuje LOT”; – „Myślę, że to kluczowy tłit dzisiejszego dnia. Putin zamilkł”; – „Anżej, jak tyś mnie teraz zaimponował”; – „Mowa do Putina już gotowa? Prezes już przysłał jakiś szkic? Będziesz wiedział, w którym momencie trochę krzyknąć i tupnąć nóżką?”; – „Ostra reakcja Adriana na słowa Putina. No ale czego wymagać od tej osoby podczas zjazdów ze stoku?”; – „Urząd, jaki Pan piastuje nie jest od tego, aby Pan robił za informację o połączeniach lotniczych”.

„Nawet sojusznicy wypełniają Pana zadania” – zauważył jeden z internautów, cytując tweeta ambasador USA w Polsce. – „Drogi Prezydencie Putin, to Hitler i Stalin zmówili się, aby rozpocząć II wojnę światową. To jest fakt. Polska była ofiarą tego okropnego konfliktu” – napisała Georgette Mosbacher.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
30 grudnia 2019 18:57

I po niego przjdzie, prędzej czy później, Banaś. I zabierze narty. Tym go straszcie.

Zwinka
Zwinka
31 grudnia 2019 01:48
Reply to  Zbyszek

Ty lepiej napisz, czym można nastraszyć suwerena, bo tępy jakiś i nic na nim nie robi wrażenia.

Nihil
Nihil
30 grudnia 2019 21:35

Budyń zamienia się w kisiel…
Brak słów, Szkoda nerwów.
Dyplomacja na poziomie „Chłopaków do wzięcia”

Rafał P
Rafał P
31 grudnia 2019 06:34

No, Budyń zdążył się wygłupić przed końcem roku.
Ale jaja. (Oczywiście nie adrianowe, bo on ich nie ma.)

maciej
maciej
2 stycznia 2020 11:49

i ta mina a la duce…..