„Państwo wyznaniowe tuż za rogiem” – do Sejmu trafił projekt ustawy o karaniu więzieniem za edukację seksualną

W Polsce łamane prawa ludzi spod LGBT?Rząd idzie w zaparte i zaprzecza

Do Sejmu trafił obywatelski projekt ustawy, który zakłada karę więzienia za edukację seksualną. Podpisało go ponad 263 tys. osób. – „Proponowana zmiana zapewni prawną ochronę dzieci i młodzieży przed deprawacją seksualną i demoralizacją, która rozwija się w niebezpiecznym tempie i dotyka tysięcy najmłodszych Polaków za pośrednictwem tzw. edukacji seksualnej” – twierdzi Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Życia, inicjator projektu ustawy, która nosi tytuł „Stop Pedofili”.

Autorzy projektu chcą, aby karze do dwóch lat więzienia podlegały osoby, które „publicznie propagują lub pochwalają podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego”. Trzy lata odsiadki przewidują dla tych, którzy będą to robić „za pomocą środków masowego komunikowania oraz działając w związku z zajmowaniem stanowiska, wykonywaniem zawodu lub działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi albo działając na terenie szkoły lub innego zakładu lub placówki oświatowo-wychowawczej lub opiekuńczej”. W tym przypadku chodzi jednak już nie tylko o „obcowanie płciowe”, ale też „inną czynność seksualną”.

„Więzienie? A czemu nie stos? Powrót do przeszłości – świętej inkwizycji i ŚREDNIOWIECZNEGO CIEMNOGRODU, a kolejny krok, w szkole będą uczyć, że ziemia jest płaska i słońce krąży wokół ziemi, a dzieci przychodzą na świat niepokalanie poczęte”;

– „Krok po kroku wzory już nie z Rosji, ale z wyznaniowych Republik Islamskich i ze Średniowiecza. Kiedy nakaz noszenia długich spódnic i zakrywania ciała dla kobiet, bo sieją zgorszenie i prowokują mężczyzn?; – „Jprd… jak nie pogonimy tych kretynów na jesień to nie ma po co żyć… wszystko zniszczą, zmienią, skretynizują do swojego poziomu…”; – „Hej, uwaga!!! Państwo wyznaniowe tuż za rogiem. A dalej to już tylko ślepa uliczka i ciemnogród na horyzoncie” – komentowali internauci na Twitterze.

bt

Źródło: wyborcza.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PiJar
PiJar
19 lipca 2019 08:26

Obsesja środowisk prawicowych na punkcie seksu (o, pardon! „tych rzeczy”) osiąga od pewnego czasu wręcz patologiczne rozmiary. Można odnieść wrażenie, że ci ludzie najchętniej stali by się bezcielesnymi bytami, których „te rzeczy” nie dotyczą. Tylko dlaczego w 1992 lub 1993 roku, kiedy ktoś podłożył do skrytek sejmowych wszystkich parlamentarzystów czasopisma pornograficzne, to najpilniej studiującymi rozebrane zdjęcia byli właśnie posłowie ultraprawicowi? Oczywiście robili to pod pozorem świętego oburzenia: „Och, jak można!”, „Czy widział pan co za bezeceństwa?!”, „No coś takiego!”. Tak się kończy gwałcenie własnej natury. Teraz chcą gwałcić całą resztę społeczeństwa.

Marek
Marek
19 lipca 2019 08:37

Czyli lekcje biologi też zlikwidują? Ciekawe dlaczego nie wymienili kościołów i plebanii?
Jak się takie teksty czyta to zastanawiam się kto za chwilę zostanie w kraju pomiędzy Bugiem a Odrą? Jeżeli takie prawo naprawdę zostanie uchwalone to moim już dorosłym dzieciom zarekomenduję wyprowadzkę do cywilizowanej części Europy. bo o Polsce jako kraju cywilizowanym już nie będzie można mówić!

HerodAntypis
HerodAntypis
19 lipca 2019 09:14

Po prostu wprowadzają katolski szariat. W islamie mają talibów my mamy biskupów. Oni mówią „Allahu akbar” my „Alleluja” (sukienkowi pedofile „Alleluja i do przodu”) Tam bicie żony jest cnotą, u nas też. Zasadniczą różnicą jest zakaz picia alkoholu i uprawiania hazardu w islamie. Polski kler uważa to za swoje przywileje. Są różnice w rytuałach ale generalnie bagno moralne jest takie same. Pod pretekstem deprawacji dzieci i młodzieży zostanie zakazana edukacja seksualna. Dziwnym trafem nie ma nic o seminariach duchownych.zakrystiach , konfesjonałach czy o ośrodkach dla dzieci i młodzieży (najczęściej sierot) prowadzonych przez zakonnice. Każdy kto nie jest ślepym i głuchym katolem wie, że właśnie tam jest najwięcej deprawacji perwersji i wszelakich zboczeń seksualnych. Nieuświadomione dzieci można potem wykorzystywać „w imię Boże”.

Zwinka
Zwinka
20 lipca 2019 02:45
Reply to  HerodAntypis

Rejwach wokół życia seksualnego / edukacji seksualnej / LGBT itd. to zemsta biskupów za „krzywdy”, jakich doznali, przypierani do muru w sprawie chronienia sukienkowych pedofilów. I to dopiero początek. Wiedzą co robią, bo w tym kołtuńskim społeczeństwie stado baranów każdego, kto wskaże z imienia i nazwiska pedofila w sukience, albo chroniącego go biskupa, zwyczajnie zatłucze różańcami. Bo pedofil to dobry ksiądz i ładnie gada z ambony.
Nie liczy się ani los kobiet, ani dzieci.
Ale cóż. Zasada jest prosta: traktują cię tak, jak sobie na to pozwalasz. Ganiają cię, jak barana, bo zachowujesz się jak baran. Skoro 38 – milionowe społeczeństwo dało się zagonić do kąta i jeszcze poganiacza całuje po rękach, to może … na nic lepszego nie zasługuje ?
Warto o tym pomyśleć.

Grzegorz
Grzegorz
19 lipca 2019 09:26

Może trzeba zacząć od zlikwidowania nauki bajek w szkołach (biblia,stary i nowy testament)

antyuzurpator
antyuzurpator
19 lipca 2019 10:39

Akurat wczoraj na spotkaniu w małym gronie w mojej firmie, jeden nasz emeryt twierdził święcie przekonany, że wyniki badań paleontologów i innych naukowców, będące podstawą do opracowania historii geologicznej i przyrodniczej Ziemi to tylko „brednie, bzdury i bajki, niczym nie udowodnione”. Gdy zeszło na wszechświat i Wielki Wybuch, to pytał „KTO zrobił ten wybuch?” Już nie musiałem go pytać na kogo głosuje, jaką TV ogląda, ani dokąd chodzi co niedzielę. Pewnie uważa, że Ziemia powstała, o przepraszam, została _stworzona_ 2.5 tysiąca lat temu, a kości dinozaurów i inne skamieliny w ich obecnym stanie zostały „zamurowane” w skałach przez „stworzyciela”, aby teraz ludzie mieli co wykopywać i nad czym się głowić. I że w Smoleńsku był zamach.
ZGROZA. Jasne się staje, po co była deforma szkolnictwa i wprowadzanie takich ustaw, jak tu omawiana – ciemnym ludem łatwiej manipulować, wszystko można mu wmówić. Strach się bać, co będzie dalej.

Grzegorz
Grzegorz
19 lipca 2019 11:24

biedni księża…

Anja
Anja
19 lipca 2019 12:39

Ale nauczanie ‚zarówno kobieta jak i mężczyzna mają prawo odmówić stosunku. Oraz ciało dziecka jest nietykalne, niezależnie czy jest to ksiądz, członek rodziny czy ktokolwiek inny’ nie jest namawianiem do współżycia. Za edukację (choćby i seksualną) nie trafi się do więzienia, bo przecież tam nikt nie namawia dzieci do seksu. Można kogoś oskarżyć. Ale potem jeszcze to oskarżenie trzeba udowodnić.

Marek
Marek
19 lipca 2019 19:44

Komiczne jest jak nazwy skrajnie prawicowych i religijnych organizacji są zaprzeczeniem poglądów jakie głoszą.
Największy przykład, partia, która nie przestrzega żadnego prawa, nie wyłączając tego, które sama tworzy, jest emanacją kastowości i podwójnych standardów, nazywa siebie Prawo i Sprawiedliwość.
Fundacja odbierająca innym prawa do życia, do istnienia i decydowania o sobie nazywa siebie „Pro – Prawo do Życia”.
I oczywiście kościół głoszący miłość bliźniego, tolerancję, pokorę i skromność z funkcjonariuszami co dostają „samochody od bezdomnych”, mieszkają w pałacykach, sprzedają warte miliony działki, publicznie palący książki innych religii i pochwalających obyczaj „bicia żyda” i z arogancją i skrajną nienawiścią odnoszą się do innych.
Tragi-komizm Polski przerasta wszystko co wymyślili scenarzyści.

adam
adam
20 lipca 2019 02:03

pis musi przegrac bo inaczej Polska padnie aja zrzekne sie obywatelstwa i moge zostac bezpanstwowcem !!!!!!

Krzysztof
Krzysztof
22 lipca 2019 12:48

Edukowałem nasze dzieci i będę nasze wnuki. Za wczasu winny wiedzieć o swojej seksualności.