Para „dyszlowa” Pawłowicz – Tarczyński chciałaby rozjechać Magdalenę Adamowicz

Marszałek Witek nie przejęła się ekspertyzami prawnymi i po brexicie Tarczyński został europosłem

Mocno wątpliwe, by to się ziściło, ale teraz już nie tylko Pawłowicz atakuje wdowę po zamordowanym prezydencie Gdańska. Strach i niepewność o partyjne jutro zdwoiła napaści na Magdalenę Adamowicz, a do akcji ruszył arogancki PiSowski „zawodnik” Dominik Tarczyński, który najwyraźniej ma nadzieję na kompromitację kandydatki KE do Parlamentu Europejskiego.

Pawłowicz zrobiła już w tym kierunku wiele, ale bezskutecznie. Zwrócił jej na to uwagę internauta: Panno Pawłowicz, polecam „Erystykę” Schopenhauera. Koniecznie z komentarzem. Bo nawet gdy próbuje panna być złośliwa, to jest słabiutka jak woda mineralna bez gazu i jedyny argument jaki zawsze panna ma to ad personam”.

Pawłowicz nie przejmując się dosadną uwagą bezczelnie pytała m.in. na Twitterze:

„Pani Adamowicz, a jakie ma pani kompetencje, poza byciem żoną zamordowanego prezydenta miasta”. „Ma coś, czego pani brakuje – kulturę. I czemu tak pani się denerwuje, skoro UE jest dla pani „szmatą”? – odpalił jej kolejny użytkownik Twittera.

Pawłowicz zarzucała kandydatce do PE, że nie zachowuje należytego szacunku dla prezydenta i premiera. I co ciekawe nawet dostała   rzeczową kulturalną odpowiedź, ale to widać nie dość.

Pani Adamowicz mówiąc o swoim wykształceniu, stanowisku, zasygnalizowała znajomość dwóch języków obcych niemieckiego i angielskiego, i tu Tarczyński znalazł dla siebie pole do popisu.

Całkowity brak kindersztuby pozwolił mu zwrócić się do wdowy po imieniu: „Pani Magdo” – napisał na Twitterze – „zapraszam na debatę w języku angielskim. Proszę wybrać redakcje i czas. Może być TVN” – precyzował Tarczyński nie uwzględniając faktu, że sam kandyduje do PE z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego podczas gdy pani Magdalena Adamowicz – na odległym Pomorzu.

Choć nie wiadomo kto w tej wersji językowej byłby „trafionym” odbiorcą, Pawłowicz po wpisie Tarczyńskiego, jeszcze wtrąciła swoje trzy grosze: „Może warto zobaczyć co kandydatka do UE parlamentu pani Adamowicz ma do powiedzenia w sprawach tej organizacji. Oczywiście z punktu widzenia polskich interesów. Pani Adamowicz jest życzliwa i otwarta na rozmowy z politycznymi przeciwnikami… Spytaj, jak to jest nienawidzić władz PL” – zachęcała zjadliwie Tarczyńskiego.

/p/

Źródło: naTemat/Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

24
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
TadeuszewaNutkasmętekPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Pawłowicz to tylko wariatka, Tarczyński to psychopata. Donrali się w korcu maku.

mordazdradziecka
mordazdradziecka

Tarczyński vel Jenot to zwyczajny cham.

Ryszard
Ryszard

Chyba nigdy w parlamencie polskim nie dobrała się taka para niesamowitych chamów jak ci dwoje z pis-u. Ten żłób rzadkiego rodzaju już zasłynął, wyzywając na mordobicie starego Wałęsę. Teraz przekonany, że jest bieglejszy z angielskiego proponuje pojedynek „pani Magdzie”, pomijając już kolejne chamstwo, należałoby się zastanowić nad sensem takiego starcia. Bo niby o czym mieliby debatować? Ale jeśli ten odrażający typ ma potrzebę pogadania po angielsku, to niech se pogada z profesorką z Ostrołęki, Pawłowiczówną, która nawet z polszczyzną tak mówioną, jak i pisaną ma potężne kłopoty. Z angielskiego zapewne zatrzymała się na „ok”.

Lehoo
Lehoo

A tak dla ciekawości: czy tarczyński* podjął wyzwanie substytutywne p.Michalczewskiego. który mu obiecał „wtłuc, jak kozie za obiery”, czy też pali głupka i czeka, aż ludzie zapomną ?
* mała litera użyta świadomie i intencjonalnie

Follower
Follower

Ja zapraszam Tarczyńskiego na solo. Jestem starszy od niego a młodszy od Pana Wałęsy. Niech wybierze stację tv. Może być i Republika. Może mnie znaleźć po nicku albo po adresie. Zapraszam.

mordazdradziecka
mordazdradziecka

W 2018 Jenot prawie dostał w mordę. W Kielcach zaprosili to na solo I mało się nie posikal w spodnie.

Aleksander
Aleksander

Tarczyński-Pawłowiczówna,wyj atkowo dobrana para troglodytów mendowatych..

Zwinka
Zwinka

Para mięszana.

Lehoo
Lehoo

„Muszka plujka
i żuczek gnojarek
razem dość dobraną
stanowili parę”

ewa
ewa

TrafneByłoby śmieszne gdybh nie było tragiczne.. Czemu pytam pchają dupy do PE skoro jeżdżą po UE. jak „po łysej kobyle”? Takiego „nierządu” nie pamiętam.. Ósma plaga , na dodatek sprezentowana samym sobie…

Lehoo
Lehoo

Pan Rudolf Schuberth z Wałów Jagiellońskich pokazał tym tekstem nieliche umiejętności profetyczne

Marcin
Marcin

Czytałem odpowiedz Pani Adamowicz, gdzie odpowiedziała tonem bardzo skromnym i rzeczowym, jakie posiada wykształcenie i chapeau bas. Współczuję Jej bardzo, że musi odpierać ataki ludzi, dla których Ziemia jest płaska. Szczere wyrazy szacunku dla Pani Adamowicz, która przy okazji bardzo szczeniacko postawionego pytania na temat”A co ty w ogóle masz za wykształcenie” odpowiedziała spokojnie listą (imponującą) tytułów i prac naukowych.
Odpowiadając w taki rzeczowy i spokojny, godny sposób udowodniła przy okazji, że edukacja ma cenę.
Bardzo szanuję ludzi tak mądrych i zrównoważonych jak Pani Adamowicz.

Jabis
Jabis

Pawłowicz (Pawłowiczówna!) i Tarczyński … wizytówką PIS. Ktoś napisał wariatka i psychopata – czy są w PIS inni normalni?
Wymieniać.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Ehemmm… Długo myślałam i jakoś nic… Na wierchuszce nie widno, a niżej aż strach zerkać.

paragraf22
paragraf22

To panie Tarczyński może pytania po angielsku, a odpowiedzi po francusku lub na odwrót? Pasuje panu? W końcu osoba pozwana do pojedynku ma prawo wybrania oręża.

Królowie hejtu
Królowie hejtu

Tarczyński na ten pojedynek może zabrać kolegów i koleżanki z PIS okaże się jak to jest z angielskim w ekipie jarusia

Leszek
Leszek

Mozna też wyrazić uzasadniona wątpliwość co do tego czy ktokolwiek zechce wpuścić jenota do TVN -u.. Piękny umysł …

antyuzurpator
antyuzurpator

Nawiązując do komentarza Zwinki sprzed paru artykułów: a na Dolnym Śląsku też pięknie świeci słońce.

Czasna
Czasna

Kiedyś te kanalie będą musiały wrócić do pracy. Znajdą się pracodawcy?

pol
pol

Pawłowicz i Tarczyński to prawdziwa, niepudrowana twarz PiS-u. Kwintesencja chamstwa i głupoty.

jendrek
jendrek

Ja myślę, że taniec z gwiazdami , jest to gdzie ,mogą zaistnieć.

Nutka
Nutka

Raczej z gwizdami… No chyba, że masz na myśli to, co zobaczą jak ktoś im wreszcie przyp… w te puste sagany;).

smętek
smętek

Zajmują się głównie ordynarnym hejtem na twisterze więc może administrator zamknie im konta. Ich chamstwo nie obraża nikogo ale nie można pozwalać na takie zachowania. Ich działania zagrażają bezpieczeństwu Pani Magdaleny Adamowicz, osoby inteligentnej, kulturalnej, zasługującej na szacunek.

Tadeusz
Tadeusz

Zwykły cham to tylko cham, ale cham z dyplomem to dyplomowane bydlę.