Pierwsze wystąpienie Patryka Jakiego w PE – „Machania zaciśniętą pięścią od prezesa się nauczył”

Pierwsze wystąpienie Patryka Jakiego w PE - „Machania zaciśniętą pięścią od prezesa się nauczył”

Jaki postanowił po raz pierwszy zaistnieć w Parlamencie Europejskim i zadał pytanie kandydatce na szefową Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen. – „Miałem tylko 1 minutę, ale już czas wykorzystać każdą okazję, aby przypomnieć radykalnej części elit w UE, że używając art 7 ośmieszają sami siebie” – poinformował na Twiterze. Ciekawe, czy Patryk Jaki zauważył, że kandydaturę Niemki poparł Mateusz Morawiecki podczas szczytu przywódców państw UE w Brukseli…

Internauci komentowali wystąpienie Jakiego. – „Mówił pan tylko minutę? W polskim parlamencie posłowie opozycji mają 30 sekund. Później marszałek wyłącza im mikrofon. Karygodne, prawda?”;

– „Wymachuje pięścią i macha palcem, a europosłowie tak się boją, że aż zasnęli”; – „Jeszcze powinien przećwiczyć z Adrianem miny. Najlepiej te groźne. Niech PE wie, że nie ma zmiłuj się”; – „Machania zaciśnięta pięścią od prezesa się nauczył”; – „Co Jaki ma wspólnego z polskim prawem? Magister zaocznej politologii?”.

Jaki postanowił zadać pytania po angielsku, więc internauci też się do tego odnieśli: – „Angielski mierny, ale lepszy od Szydło. Treść jak zwykle zmanipulowana i kłamliwa. Widać, że nauki poszły w las – machanie tak paluchem świadczy, że nie jest Pan pewien tego, co mówi. Wstyd”;

– „Za taką pronunciation to moja anglistka w szkole podstawowej wyrzucała za drzwi”; – „Nauczyciel, który uczył cię angielskiego, słuchając tego spiczu, płakał i powtarzał w kółko; hatakumba, psiakrew, hatakumba”; – „Kto panu ten bełkot napisał i czemu pan tak słabo wykuł to na pamięć?”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
16 lipca 2019 19:46

Jeśli chodzi o angielski to biorąc pod uwagę, że TEMPY TYP jest z PiS to trzeba trawestować znane powiedzenie „Taki nauczyciel Jaki uczeń”.

kos
kos
16 lipca 2019 22:38

Skusilam sie zeby posluchac. STRASZNE! Lepiej, zeby mowil po polsku z tlumaczem, przynajmniej nie musielibysmy sie wstydzic. Czy ten tlumok nie rozumie, ze kompromituje nie tylko siebie? Tresc moze I sluszna ( wedlug niego), ale przekazana w bezczelny sposob………..poziom obszczymurka opolskiego……….

Zwinka
Zwinka
16 lipca 2019 22:45

A stare porzekadło mówi: „wpuść małpę do biura, to atrament wypije”.

Maciek123454321
Maciek123454321
16 lipca 2019 23:16

Oczko się odlepiło… temu misiu. Czy jemu, temu misiu, wydaje się, że gada do zgromadzenia idiotów? No i ten angielski, pożal się Boże……………. Kogo te pisiory wysłały do Brukseli? Wstyd i obciach. Wiocha…………

Zwinka
Zwinka
17 lipca 2019 13:28

Wysłały swoją „creme de la creme” …Masz jakieś wątpliwości ?

Maciek123454321
Maciek123454321
17 lipca 2019 23:09
Reply to  Zwinka

To sam kwiat PiS-u poleciał do Brukseli przecież. Nam na osłodę pozostał tylko Siuśki. Marek zresztą. Jest dziobaty Sasin spuszczony ze spadochronu do Chełma, nie wiadomo dlaczego i po co. Krycha deklaruje, że nie będzie kandydować. Widać nawet prezio ma jej dość. Strasznie dużo jedynek NN. No, ale ludowi pisowskiemu i tak wszystko jedno, byleby było „pińcet”.

Bart
Bart
17 lipca 2019 08:45

A oto fragment tego, co Jaki miał napisane na kartce i co prawie udało mu się wykuć na pamięć:
„Madam minister, juropen junion chez lanczt ze chumilijajting prosidjur ander artikl sewen tółards Poland. Samłan chez desajded” itd.

Aneta
Aneta
17 lipca 2019 16:42
Reply to  Bart

Ja się żarówka (OSRAM) hehehehehehe

Piotr
Piotr
17 lipca 2019 10:40

Machania pięścią to od wujka Adolfa obaj się nauczyli…

Rafał P
Rafał P
17 lipca 2019 15:30

Gdy widzimy i słyszymy coś takiego (to coć to Jaki), to czego możemy jeszcze się spodziewać prze kolejne cztery lata?
W rozmowach z obcokrajowcami przyjdzie nam tłumaczyć, że my nie z tej Polski?