Prawdziwy program PiS-u

Prawdziwy program PiS-u

1.- „Będziemy dążyli do tego, żeby nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, po to, by mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię”. Tako rzecze prezes di tutti prezesi. Czy można wyrazić jaśniej stosunek do kobiet? Także do ich mężów, partnerów, matek, ojców? Jak łatwo się mówi, mając otwór gębowy i sprawne struny głosowe, rzeczy tak straszne dla kobiet! Masz urodzić, w bólach rodzić będziesz mówi Pismo, a więc uzurpuje sobie prezes di tutti prezesi rolę boską! Choć w Piśmie o aborcji i rodzeniu martwych płodów nie ma słowa. A jeśli rodzice dziecka są niewierzący to, co? Ochrzci się je z rozdzielnika.

2. Katastrofa smoleńska ma okazać się zamachem, w związku z czym trzeba ekshumować wszystkich, którzy w niej zginęli. To nic, że cztery ciała zostały spalone, że część rodzin dobrze rozpoznała swoich bliskich. Nic się nie liczy, ani wola rodzin, ani poczucie krzywdy i niepotrzebnej traumy. Macie cierpieć, bo ekspertom Macierewicza nie wystarczą już puszki i parówki do przeprowadzania eksperymentów. Pędząca brzoza też się nie sprawdziła. Chcą robić doświadczenia na żywym, sorry, martwym organizmie ofiar. Żywe organizmy ich żon, mężów, dzieci, innych krewnych oraz przyjaciół będą cierpieć, bo tak chce Macierewicz ze swoimi konsultantami. O co im chodzi? Szepczą ludzie, że może podłożą do którejś trumny trochę prochu, ale ja w to nie wierzę. Ekshumacja to sztuka dla sztuki. Zbliża się Wszystkich Świętych, każdy chce odwiedzić groby. Rodzinom pozostaje chyba tylko jeden sposób. Uprzedzić ekshumacje i spalić zwłoki bliskich. Do tego rodzina ma pełne prawo.

3. Zniszczyć wszelkie autorytety, wszystkich prawdziwych bohaterów i zastąpić ich swoimi fałszywymi. Nieposłusznych pouczy się ostro. W tym celu minister Macierewicz przygotowuje obronę 500+ pistolet, daje 500 zł = pistolet każdemu zwerbowanemu wojakowi. Tyle, ile na dziecko, bo ta formacja to jego ukochane dziecię.

4. Oderwać Polskę od Europy, żeby nie było gdzie się poskarżyć, gdy zdobędzie się już prokuraturę i sądy. Zdjąć flagi europejskie, nazwane szmatami przez posłankę PiS-u ksywa Profesor. Na takie polecenie pani premier Szydło zdjęła flagi europejskie.

Te punkty programu PiS-u zajmą rząd, prezydenta i działaczy partyjnych do końca tego roku i przez cały następny. Według prezesa, suweren tego chce, właśnie tego potrzebuje. Z sądami i prokuratorami może nie pójść zbyt łatwo, na kobietach połamiecie sobie zęby! Zmiotą was. Więcej niż dwa lata tych rządów kraj nie zniesie!

Krystyna Kofta

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
8 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Dariusz ged12AramUlaMaciek123454321jacek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rebeliancik
Rebeliancik

A ja pozwolę sobie na szybką diagnozę Polski. Otóż mamy skrajną prawicę, która w żaden sposób nie posiada koniecznych przymiotów do sprawowania rządów. Prawica ta nie posiada intelektualnego zaplecza i moralnych przywódców. Jej elity są to miernoty intelektualne o podejrzanej moralności i braku takiej normalnej ludzkiej przyzwoitości. Otrzymali oni większość parlamentarną dzięki zbiegowi pewnych przypadków a większość ta nie upoważnia ich do zmiany Konstytucji. Teraz widać jak na dłoni, że doprowadzają oni Polskę do ruiny a ponadto grozi nam ponowne uzależnienie od imperialnej Rosji. Polski pacjent jest bardzo chory ma gorączkę i jest otumaniony. Teraz jest jeszcze czas na rezygnację… Czytaj więcej »

Grzegorz
Grzegorz

Gorączka to tylko objaw choroby, a co ją spowodowało? Może toczący je 8-letni, nieleczony rak ?

Adam
Adam

A może to tobie myli się skutek z przyczyną. Może ta gorączka to właśnie objaw obecnego raka (PIS)

lsd
lsd

Nie ma nic gorszego od dobrobytu, jeszcze się ludziom w dudach poprzewraca. Trzeba im to siłą zabrać, przecież członkowie PIS nigdy nie odnieśliby żadnego sukcesu życiowego w normalnych warunkach. Trzeba przywrócić komunę i możliwości nieograniczonego kręcenia lodzików.

Maciek123454321
Maciek123454321

No, ten rak to teraz zezłośliwiał straszliwie. Jeszcze rok tego raka i będziemy mogli napisać śp. Polska. Chyba, że będzie bardzo głęboka interwencja chirurgiczna. Ten rak nadaje się do wycięcia – ale… BEZ GRUBEJ KRESKI.

Ula
Ula

Jaka prawica? To narodowi socjaliści, z niemiecka NSDAP.

Katarzyna
Katarzyna

jasne, że nie zniesiemy kolejnych 2 lat tych nierządów!

adama
adama

Do tego programu dodałbym podwyżki podatków i drukowanie pieniędzy, czyli inflację. Na razie Kaczyński wydaje to co zarobił Tusk. Czy jego Misiewicze zarobia na następny budżet?

krakus
krakus

Prawdziwy program PiSu to jest na stronie pis.org.pl a nie koduj24.pl

lsd
lsd

Mało aktualne, nie ma tam nic na temat oferty dla Misiewiczów.

Maciek123454321
Maciek123454321

Panie agencie FSB, a co jest tam w tym programie, co PiS ZREALIZOWAŁ? A co zrealizował PiS, czego NIE MA W PROGRAMIE? No jak tam, umiesz na to odpowiedzieć? A tak w ogóle, to na stronie PiS NIE MA żadnego programu, są tylko górnolotne hasełka, z których po roku nic już nie zostało. Same kłamstwa.

Dariusz ged12
Dariusz ged12

Pewnie leży obok słynnego projektu nowej faszystowskiej konstytucji made in pis.

jacek
jacek

jacek

do „krakus”

Czy w Krakowie są jeszcze jacyś normalni ludzie?

Aram
Aram

Bzdura na bzdurze, głupota na głupocie, kłamstwo na kłamstwie … dla lemingów.