Przyganiał kocioł garnkowi. Beata Szydło złośliwie wypomina Kidawie-Błońskiej Photoshopa

Przyganiał kocioł garnkowi. Beata Szydło złośliwie wypomina Kidawie-Błońskiej Photoshopa

Z typowo PiSowską maestrią rozpoczęła Beta Szydło kampanijną „konfrontację”, z główną rywalką Andrzeja Dudy. Pewnie z braku rzeczowych argumentów tak po babsku przyczepiła się do makijażu Małgorzaty Kidawy Błońskiej na wyborczych plakatach.

 

Jakby sama dotąd nie miała z podobnym zjawiskiem do czynieni i nikt nigdzie przy jej buzi nie „majstrował” wyrzuciła kandydatce na prezydenta KO, że wspiera się photoshopem na owych plakatach.

A że od czegoś trzeba było zacząć komentowała: „Polityczny photoshop będzie wmawiał różne prawdy w tej kampanii, ale prawdziwy kandydat, prawdziwy prezydent to nie ten, który jest podrasowany photoshopem, ale ten, który słucha zwykłych Polaków i który się z nimi spotyka, wsłuchuje się w ich głos” – przekonywała z powagą Szydło podczas inauguracji kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy.

 

W najgorszym stylu wtórowali jej PiSowscy poplecznicy i hejterzy. Szybko się jednak okazało, że jak w starym powiedzonku „przyganiał kocioł garnkowi…”

Beata Szydło złośliwie wypomina innym photoshopa. Serio?” – napisała na Twitterze żona polityka PO Dorota Brejza.

Była PiSowska premier pewnie o tym zapomniała, lecz internauci jej przypomnieli i udostępniali słynną grafikę z jej ostro „wyphotoshopowanym” wizerunkiem oraz hasłem: „Makijaż za 169000 polskich złotych. Polecam Beata Szydło”. Z grafiki patrzy na nas pani premier zrobiona na podfruwajkę…

Beata Szydło mówiła coś o Photoshopie?”; „To mówicie, że pani Szydło kpiła z Photoshopa?” – pytają internauci. I dodają: „wszyscy jesteście mali i zakłamani”.

/j/

Źródło: wp.pl/ Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ZgredzinkaObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Beata, mogła byś coś od siebie bo nie sądzę, że wiesz co to jest Photoshop (sklep fotograficzny?).

Zgredzinka
Zgredzinka

A tak przy okazji zmiany wizerunku, to mogłaby jakaś osoba od wizerunku zasugerować pani Kidawie- Błońskiej zmianę fryzury.
Niestety ma słabe włosy, nie nadające się na taką długość.