Sakiewicz usiłuje naprędce zorganizować kontrprotest wobec Marszu Tysiąca Tóg – „Z Piotrowiczem na czele!!!”

Sakiewicz zapowiada utworzenie polskiego odpowiednika Facebooka

Tomasz Sakiewicz na Twitterze zwołuje „kontr-protest pokrzywdzonych bezprawiem przez sędziów III RPRL”. Mimo że odbywa się to naprędce, o „akcji” redaktora naczelnego „Gazety Polskiej” wie już doskonale Mariusz Błaszczak. Zapytany w RMF FM o Marsz Tysiąca Tóg, szef MON odparł: – „Słyszałem również o marszu pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości”.

 

Przypomnijmy, że to nie jedyna „akcja” przeciw protestowi sędziów. Pisaliśmy o tym w artykule „W związku z Marszem Tysiąca Tóg prezes Sądu Rejonowego w Elblągu nakazała zebranie tóg sędziów i złożenie ich do depozytu”. – Będziecie maszerować w tych togach, które aresztowała Prezes SR w Elblągu?” – zapytał Sakiewicza jeden z internautów.

A tak inni użytkownicy portalu komentują rozpaczliwe usiłowania Sakiewicza: – „I wyglądając na niebie znaków, przyszło wraz z nim – milion Tic-taków…”; – „Kto na czele? Stanisław Piotrowicz?”;

 

– „Proponuję też spicz Pawłowicz”; – „Zbierzcie wszystkich czytelników GaPola. Będzie was ze 100. Plus pracownicy. A nie, zapomniałem, że pracownikom nie płacicie”; – „Zwolennicy przewodniej partii zwożą zdrowy aktyw partyjny czyli ORMO… pogratulować dobrych wzorców jakie ma Polska Zjednoczona PRawica…”.

– „Może dołączy tych 125 obserwujących portal Sakiewicza „Puszcza. tv” za 7 milionów z pieniędzy podatników” – przypomniał kolejny internauta. Więcej o tej sprawie w naszym artykule „Puszcza.tv za ponad 7 milionów. „Nagranie tej transmisji jest niedostępne”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
11 stycznia 2020 11:31

A gdzie ta kontrmanifa? Wie ktoś? Ja mam pomysł, niech się ustawią na galeryjce przed wejściem do kościoła św.Krzyża na Krakowskim. Tam zawsze stoją jakieś świętojebliwe popaprańce.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
11 stycznia 2020 15:53

Jaka kontrmanifa? Sakiewiczowi chodziło tylko o podlizanie się Kaczyńskiemu, żeby spółki skarbu państwa zamieściły w jego gazetce i telewizji więcej ogłoszeń reklamujących czołgi, rakiety przeciwpancerne i nawozy sztuczne, bo nie ma z czego wypłacać wynagrodzeń frajerom, którzy dla niego jeszcze pracują.

Zbyszek
Zbyszek
11 stycznia 2020 13:59

Sakiewiczu! Prowadź! Marsz tysiąca głąbów.

Marek
Marek
11 stycznia 2020 20:24
Reply to  Zbyszek

Lepiej nie. Marsz głąbów w kaczystanie swoją liczebnością 1000krotnie pobije każdą inną manifestację, nawet jeśli tylko co 100tny pisowski głąb weźmie w niej udział.

Ryszard
Ryszard
11 stycznia 2020 16:03

„Plus pracownicy. A nie, zapomniałem, że pracownikom nie płacicie.” Saku, obiecaj im, że po marszu dostaną kawałek wypłaty. Przylizą na pewno. A „po” zarżyj szyderczo: na żartach się nie znacie?

gustaw
gustaw
13 stycznia 2020 14:02

Kilkanaście osób w podeszłym wieku skandowało „Won za Don”. I to chyba pod wpływem polityki PiSu, którego odpowiedzią na embargo polskich produktów do Rosji jest zwiększenie importu rosyjskiego węgla do 10 mln ton w roku 2019.