Scheuring-Wielgus pyta policjantów: Co byście zrobili, gdyby wasza matka została potraktowana pałką teleskopową?

 Joanna Scheuring-Wielgus „Ksiądz Dymer jest bezwzględnym drapieżcą”

Wczorajsza manifestacja pod Sejmem zgromadziła ok 100 osób. Powodem jej zwołania był sprzeciw wobec „rządowego bezprawia i bandytów z policji”. Zdaniem reporterów PAP policjanci legitymowali uczestników protestu. Organizatorzy zgromadzenia „zalecali uczestnikom zachowanie odstępów i stanie w pięcioosobowych grupach”.

 

Uczestnicząca w proteście posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus powiedziała: „Panowie policjanci, wiem że nie macie żon, dzieci, może nie macie kochanek, a może macie. Ale na pewno macie matki i babcie. Co byście zrobili, gdyby wasza matka została potraktowana pałką teleskopową? Co wtedy byście zrobili? – mówiła Scheuring-Wielgus”– czytamy na tokfm.pl

Poseł KO Michał Szczerba zabrał głos przywołując fakt zatrzymania fotoreporterki Agaty Grzybowskiej: „Chciałbym powiedzieć funkcjonariuszom policji, którzy może dzisiaj mając jako zwierzchnika Jarosława Kaczyńskiego, czy Mariusza Kamińskiego czują się bezkarni, bo mają parasol ochronny, że tej bezkarności nie będzie”.

 

Szczerba przypomniał, że obsługujący manifestacje dziennikarze i fotoreporterzy wykonują swoją pracę oraz, że: „chroni ich konstytucja, chroni ich prawo prasowe, ale również – co bardzo ważne, bo cały czas jesteśmy w Unii Europejskiej – chronią ich standardy międzynarodowe”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Czy przesłanie parlamentarzystów trafi do świadomości policjantów? Pewnie niebawem czas pokaże.

/as/

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Goool
Goool
26 listopada 2020 11:39

Troska wyrażona przez kobietę, która oddała własne psy do schroniska jest poruszająca. Duma Torunia znów w akcji.
Kobieta, która w ciągu kilku lat kilka razy zmieniła przynależność partyjną. Wczoraj nowoczesna, dziś wiosna a jutro strajk kobiet.

daroo
daroo
26 listopada 2020 13:39
Reply to  Goool

Rysio pysio Czarnecki też zmieniał i co wynika z tej arytmetyki?

Goool
Goool
26 listopada 2020 15:04
Reply to  daroo

To, że jedyne co ogarnia ta pani, to to, skąd wieje wiatr.

***** ***
***** ***
26 listopada 2020 20:40
Reply to  Goool

Durny troll…… Zamilknij.

Antykaczor
Antykaczor
26 listopada 2020 17:21
Reply to  Goool

A do istoty sprawy ma coś kolega do dodania? Może do riposty o Obatelu? Akurat w partii prezia jest sporo takich spadochroniarzy, szczególnie wiele jest popezeterowskich zgredów. Tymi łatwo kierować, bo są już wytresowani za poprzedniego ustroju. Jako, że prezes ma kota to wy, jego wielbiciele (prezesa oczywiście) cały czas wykręcacie mu ogon. Taka metoda, gdy się nie ma nic sensownego do powiedzenia.

Goool
Goool
26 listopada 2020 18:34
Reply to  Antykaczor

Ja nie głosowałem na PiS. Nie głosuję na miernie intelektualnie chorągiewki.

Marek
Marek
26 listopada 2020 21:12
Reply to  Goool

Oczywiście, że nie głosowałeś, ty tylko jesteś ich mentalnym zwolennikiem. Być może głosowałeś na konfederację, którzy są takimi samymi debilami jak ty i pisuar. Może twoim wzorem jest korwin czy ten nowy „filozof” od „maszyn z mięsa”.
Nikt w twoje zapewnienia o niegłosowaniu na pis nie zbytnio nie wierzy bo na tym forum prezentujesz mentalność wyznawcy pisu.

HerodAntypis
HerodAntypis
27 listopada 2020 11:06
Reply to  Marek

Nie głosuje, ale się cieszy

Marek
Marek
27 listopada 2020 21:17
Reply to  HerodAntypis

Dobre 🙂

Marek
Marek
26 listopada 2020 19:46
Reply to  Goool

O jest i mój ulubiony pisuarny troll debil.
A kaczyński to nawet sam zakupów nie potrafi zrobić i muszą mu w tym ludzie pomagać, jak w takim razie może byś prezesem partii i wicepremierem nadzorującym aż 3 ministerstwa?
A wśród księży są pedofile i biskupi ich chronią jak więc mogą potem występować jako autorytety moralne. Jak ksiądz może nauczać o seksie i rodzinie gdy sam oddał się celibatowi w samotności? Jak kościół który składa się z samych starych facetów może dyskutować o aborcji gdy nie ma z nią styczności w żadnym punkcie, bo faceci i do tego żyjący w celibacie?
Potrzebujesz wiecej debilu czy zrozumiałeś już idiotyzm swoich argumentów i komentarzy? Chyba, że płacą ci za robienei z siebei dupka i idioty to wtedy przepraszam, działaj dalej, rozumiem, ze żyć za coś trzeba a jak jest niedostatek możliwości intelektualnych to trzeba się chwytać takich haniebnych robót.

Goool
Goool
26 listopada 2020 20:50
Reply to  Marek

Mareczku. Wypierdalaj. To tak po twojemu, żebyś zrozumiał.

Agnieszka
Agnieszka
27 listopada 2020 11:36
Reply to  Goool

Dosyc tych wulgaryzmow. Widac, ze brak argomentow zapelnia sie chamstwem.

Goool
Goool
27 listopada 2020 13:51
Reply to  Agnieszka

A Mareczka wulgaryzmów i obelg to nie raczyła Pani zauważyć? Posty Marka, mimo ze obraźliwe nikogo nie złoszczą. Ciekawe.

Goool
Goool
27 listopada 2020 13:54
Reply to  Agnieszka

Może wpierw ban dla Mareczka. Ja nikogo nie obrażam.

HerodAntypis
HerodAntypis
26 listopada 2020 12:10

Nie chcę być wredny, ale jeśli facet bije kobiety i to pałką teleskopową, to matka patologia i na takie protesty nie chadza. Niewykluczone, że taki zjeb właśnie na matce ćwiczył pałowanie.

Nihil
Nihil
26 listopada 2020 16:37
Reply to  HerodAntypis

Tak,coś jak w „Balladzie o Januszku”